Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

(2018-01-01, 19:31:23)Marto.g написа:  А колко издържа с тая батерия?

Ами зависи. Кажи речи тройно повече от оригиналната. При моето ползване, което не е малко кара по два дни и понякога три. Имало е периоди като не го закачам много е стигало до 4-5 дни. Но с доста човъркане кара два дни и вечерта е примерно на 25%. Телефона го зареждам с 2А или 2.4А зарядно. С оригиналното, което по спомен е 1.5А става много бавно. Даже понякога не може да го зареди до 100%. Стига до 86-87 и така си стои. 
Виж снимката. Дисплеят е светил 1ч25м, а батерията е на 92%.
GOLDFOX High Capacity BL-51YH 3.85V/8200mAh Replacement Extended Battery With Back Case For LG G4 BL-51YF/G4 Battery
 http://s.aliexpress.com/2eAb63Ir?fromSns=Copy


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Пробвал съм, подобен защитен калъф с голяма батерия на Zerolemand. На четвъртия ден го махнах, колкото и да ми харесваше живота на батерия. Просто става друг телефон, примерно като тези на CAT. Абсолютна тухла беше Smile . Ако не се бъркам имаше и проблем със светкавицата. Получаваше се отблясък от дебелата пластмаса и реално не можех да снимам със светкавица. Познати ползват на LG G3, 6000mAh. Удебелява малко в долната част телефона, но е в пъти по-добре за мен, от тези огромните.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай

А такива за самсунг намират ли се?
Цитирай

Да, телефонът става дебел, но пък батерията в случая няма падане. Не съм оставал без батерия нито веднъж. Човъркам на воля без да се притеснявам дали ще изкара до вечерта.
Да, намират се за старите модели ноут и С.
Цитирай

Дали за s8 мога да открия или се сменяше капака и като моя е капсулован не става?
Цитирай

Как смяташ да я вкараш в телефона при неотваряем заден капак..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Все мислех че са го измислили ама не.
Цитирай

Ползвайте гугъл и ще намерите всичко. Търси например samsung s8 battery case и ще останеш изненадан колко батерии има.
Който пък не иска да си разваля дизайна на телефона ползва външни батерии като мен: https://www.easyacc.com/en/925-easyacc-1...harge.html
https://www.easyacc.com/en/623-easyacc-6...cable.html
Имам и двете и съм много доволен.
Сега да се придържаме към трошляците Г4, че темата отиде в друга посока...

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Good morning Georgi,

Many thanks for your enquiry and the updated IMEI number.

The repair was carried out under the manufacturers warranty this has now run out however the mainboard has now got a 90 day warranty but only the mainboard and that started from the day it was fitted. No other issue will be fixed under this warranty.

If you do wish to discuss this further please do not hesitate to contact us on 0344 847 5454 or alternatively you can also reply to this email by clicking on the wish to reply to this email button just below. Should you need to attach anything in your response, please click on the start a brand new enquiry button.

I hope you are happy with the service I have personally provided, if you are, please take the time to fill out a short survey at the bottom of this email. It is based solely on my efforts for you. I appreciate all feedback given!

Thank you in advance.

Kind regards
Yvonne
LG Electronics UK Help desk

-------------------------------------------------

3 месеца гаранция само за дънната платка след ремонт Big Grin Мам*а им мръсна Big Grin
Цитирай

За тва моя отиде в шкафа. Дълбока резерва. С всички сменени чаркове ще кара години... Big Grin

Huawei P9 Plus
Цитирай

Е, може да си харесаш LG G7 или V40, а може би цената на V30 ще падне след излизането на горните.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

И моето LG G4 му замина процесора. Умря докато си разцъквах една не натоварваща програма. Даже не беше загрял. Рестартира се и зависна на първото лого на LG. Понеже се бях подготвил за подобно нещо, Веднага с LG Update му налях стоков андорид 20a, защото фикса е точно за тази версия. Успя да тръгне веднъж но даваше яко грешки. Веднага рестарт и му записах и фикса за изключване на 2-те бързи ядра, един хард ресет и телефона се върна от небитието Smile За сега работи без проблем. Естествено малко по-бавно от преди, но не е чак дразнещо. Огледах се естествено и за нов телефон, който да не е целия стъклен и едвам намерих нещо дето да покрива поне до някъде изискванията ми. Може би ще го заменя с Nokia 7 Plus, но ще я почакам на някоя промоция, ако на ЛГ-то не му умрат и бавните ядра де Smile

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай

Ако "набараш" отнякъде LG V20 може и да останеш по-доволен.
Гледам тук във форума "много народ" мина от G4 на V20.
Цената му някъде скоро гледах около 700лв. Вече получава обновление до Орео. Невероятен HiFi звук. И на видеозапис е невероятен звука и настройките на камерата.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

За сега, телефончето все още си работи и определено се огледах в V30, въпреки че е целия стъклен. Вече беше на промоция около 930лв. и се надявам, около коледа ако падне под 850лв. да мина на него.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
[-] 1 потребител изказва благодарност на StefanG за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Сетих се да драсна в темата, моето Г4 с платка 602 вече стана на 2 години и половина, есплоатира се яко от ден първи и нямам абсолютно никакви проблеми. 1100часа разговори, батерията се зарежда редовно по 2 пъти на ден, навигация, игра тук там и т.н. нямам абсолютно никаква разлика откакто телефона беше чисто нов, нито забива, нито се бави повече, скикърите са като нови също.
Назад в темата бях спомнал, че имам опир с 2 LG-та купени от виваком и 2 отвън, тези отвън просто не се развалят. Със същата експлоатация Г2 и Г3 бяха по 3-4 пъти в сервиза гаранционно със жълти петна, лагове, батерия, отлепен дисплей, бръждащи спикъри и други по-дребни проблеми. Мисля да си остана на ЛГ защото това Г4 парадоксално е най-здравия телефон, който някога съм имал, но вече и не смя да купя от оператор тук.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Моят е с 604 платка и никалви проблеми. Все едно е чосто нов. Купих го втора за 340лв без драскотинка от човек, който го е ползвал 6-7 месеца, Вече е на около 2г, а може и повече да е, но проблеми никакви до момента. Играя клаш роял ежедневно, и доста клипове правя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

@1124, телефонът ти е на 2 год. и 4-5 месеца - Април 2016 е произведен.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

да, но не знам дали не е висял по складовете няколко месеце. Казвам грубо колко горе долу е ползван по информацията, която имам от предния собственик.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Вчера сутринта и на жена ми G4-та се спомина скоропостижно... Платка 506!!! Направо си е за Рекорд на Гинес.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Здравейте на всички и Честита Коледа Smile
Не съм писал тук от много отдавна и сега само за протокола искам да отбележа, че моето G4 снощи се спомина за втори път.
От може би април или май съм го пускал около 10-на пъти, защото от тогава някъде съм с Nokia 7 plus. Преди около 2-3 месеца може би само го флашнах с Android 7.0 онзи официалния, дето се флашва с LG UP и kdz файла само, за да видя как е със 7-цата иначе си стоеше кротко така с намерение да го ползвам от време за време само като фотоапарат, че нали прави много добри снимки. Та... снощи реших така малко да си го поползвам Smile и му върнах фабричните, след което си вкарах гугълския акаунт, инсталирах си всичките приложения, които ползвам и т.н., от което той загря както си трябва подобаващо и батерията му падна накрая до 6% и аз го сложих да се зарежда на зарядното ми от нокията (което е Fast charging, и на което и друг път съм зареждал LG-то без проблеми) и си легнах. На сутринта той не иска да запали изобщо Smile Свалям батерията пускам го на ново и до логото и край. С новата платка (започва със 706) съм от август 2017-та година. С нея съм изкарал почти цяла година ползване до месец май 2018-та без проблеми, след това както написах по-горе почти не съм използвал телефона. Та това е положението при мен и печално известната G4-ка.

P.S. Забравих да напиша, че преди малко го разглобих на съставните му части с намерение да го съживявам някога с помощта на вече известните методи с нагрявания, притискания и не знам си какви още гимнастики та белким се закрепи и после пак така само за фотоапарат ако може да ми влиза в употреба. Но един път като е тръгнал да се скапва е ясна работата..... Жалко, защото си мислех, че с най-новите платки поне тоя проблем е изчезнал, но явно не е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivandimitrov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Мда. Моят от както му смениха платката си седи в шкафа. Надявам се за дълбока резерва да изкара няколко години. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

А мойта 602ка е просто безсмъртна, най-здравия телефон който съм имал някога. Вече навъртя 1300ч разговори и не стига, че не се разваля, а не се усеща и никаква амортизация - говорителчетата работят като нови, екрана няма никаква разлика и батерият и тя е почти както си беше. Ей това е иронията, уж обречения модел, а никога не съм бил по-доволен от телефон. За сравнение всичко до момента е влизало в сервиза 2-3пъти по време на гаранционния срок.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

И моя е 602 и за две години и половина няма никакви проблеми с дисплея и платката, ама и втората батерия е за смяна, по година и нещо карат! Wink

K20 Pro Premium Edition 12/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на radolip за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Моя е с 511 и след гаранционен ремонт (без да сменят платката) си бачка и седи като резерва. Е*ахти кучето.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxV_pRo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Здравейте! Моя G4 е с bootloop проблем но загряхме процесора и тръгна. Какво следва от тук нататък? Мога ли нещо да направя за да не се изяви отново проблема? Четох че се спират двата процесора. Как става и има ли смисъл? Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)