Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lg g4 не се включва

мнение 826 от 1124

(01 Jan 2018, 20:31:23)Marto.g написа: А колко издържа с тая батерия?

Ами зависи. Кажи речи тройно повече от оригиналната. При моето ползване, което не е малко кара по два дни и понякога три. Имало е периоди като не го закачам много е стигало до 4-5 дни. Но с доста човъркане кара два дни и вечерта е примерно на 25%. Телефона го зареждам с 2А или 2.4А зарядно. С оригиналното, което по спомен е 1.5А става много бавно. Даже понякога не може да го зареди до 100%. Стига до 86-87 и така си стои. 
Виж снимката. Дисплеят е светил 1ч25м, а батерията е на 92%.
GOLDFOX High Capacity BL-51YH 3.85V/8200mAh Replacement Extended Battery With Back Case For LG G4 BL-51YF/G4 Battery
 http://s.aliexpress.com/2eAb63Ir?fromSns=Copy

Прикачени файлове Миниатюри

LG G4 ,Nokia pureview 808, Nexus 7 32GB 3G, Tablet Cube Talk 9X U65GT 
Цитирай

мнение 827 от StefanG

Пробвал съм, подобен защитен калъф с голяма батерия на Zerolemand. На четвъртия ден го махнах, колкото и да ми харесваше живота на батерия. Просто става друг телефон, примерно като тези на CAT. Абсолютна тухла беше Smile . Ако не се бъркам имаше и проблем със светкавицата. Получаваше се отблясък от дебелата пластмаса и реално не можех да снимам със светкавица. Познати ползват на LG G3, 6000mAh. Удебелява малко в долната част телефона, но е в пъти по-добре за мен, от тези огромните.
Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815
Цитирай

мнение 828 от Marto.g

А такива за самсунг намират ли се?
Цитирай

мнение 829 от 1124

Да, телефонът става дебел, но пък батерията в случая няма падане. Не съм оставал без батерия нито веднъж. Човъркам на воля без да се притеснявам дали ще изкара до вечерта.
Да, намират се за старите модели ноут и С.
LG G4 ,Nokia pureview 808, Nexus 7 32GB 3G, Tablet Cube Talk 9X U65GT 
Цитирай

мнение 830 от Marto.g

Дали за s8 мога да открия или се сменяше капака и като моя е капсулован не става?
Цитирай

мнение 831 от batproho

Как смяташ да я вкараш в телефона при неотваряем заден капак..?
SM-G935F Silver Titanium + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card

Цитирай

мнение 832 от Marto.g

Все мислех че са го измислили ама не.
Цитирай

мнение 833 от eksoldier

Ползвайте гугъл и ще намерите всичко. Търси например samsung s8 battery case и ще останеш изненадан колко батерии има.
Който пък не иска да си разваля дизайна на телефона ползва външни батерии като мен: https://www.easyacc.com/en/925-easyacc-1...harge.html
https://www.easyacc.com/en/623-easyacc-6...cable.html
Имам и двете и съм много доволен.
Сега да се придържаме към трошляците Г4, че темата отиде в друга посока...

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
HUAWEI P9 Plus Quartz Grey
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black
Цитирай

мнение 834 от Joro777

Good morning Georgi,

Many thanks for your enquiry and the updated IMEI number.

The repair was carried out under the manufacturers warranty this has now run out however the mainboard has now got a 90 day warranty but only the mainboard and that started from the day it was fitted. No other issue will be fixed under this warranty.

If you do wish to discuss this further please do not hesitate to contact us on 0344 847 5454 or alternatively you can also reply to this email by clicking on the wish to reply to this email button just below. Should you need to attach anything in your response, please click on the start a brand new enquiry button.

I hope you are happy with the service I have personally provided, if you are, please take the time to fill out a short survey at the bottom of this email. It is based solely on my efforts for you. I appreciate all feedback given!

Thank you in advance.

Kind regards
Yvonne
LG Electronics UK Help desk

-------------------------------------------------

3 месеца гаранция само за дънната платка след ремонт Big Grin Мам*а им мръсна Big Grin
Цитирай

мнение 835 от eksoldier

За тва моя отиде в шкафа. Дълбока резерва. С всички сменени чаркове ще кара години... Big Grin

Huawei P9 Plus
HUAWEI P9 Plus Quartz Grey
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black
Цитирай

мнение 836 от oxuboxu

Е, може да си харесаш LG G7 или V40, а може би цената на V30 ще падне след излизането на горните.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk
LG G4 - H815 Black Leather
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD