Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки не се качват в Google Drive автоматично
#1
Sad 

Здравейте, колеги!  Visslar

Моля помогнете ми със следния проблем:  

Когато си купих телефона беше с Android 4.4, но четох, че сте доволни от 5, така че го ъпгрейднах. Доволен съм от почти всичко в 5, с изключение на разни неща, които ме дразнят, но долу посочения проблем мисля, че няма нищо общо с новата версия, а това, че съм идиот и съм кликнал нещо без да чета... Bu  /с 4.4 нямах този проблем  Visslar /
Става въпрос за това, че снимките ми спряха да се ъплоудват в Google Drive. При всяко ново приложение, което добавя файл, тип картинка в паметта Google Drive ме пита дали искам да качва от тук нататък снимки от това приложение. Разбира се в един момент ме пита дали искам да качва снимки, направени от камерата, но бях някъде на улицата и дадох Skip, до колкото помня. От там нататък съм се борил не знам вече колко часа и продължавам да нямам никакъв напредък... Направих си още 1 акаунт с надеждата там да си ъплоудва, но не се получи. Ъплоудва от whatsapp, viber, facebook, screenshots и пр., но не и снимките които прави камерата. Деинсталирах и инсталирах обратно и Google Drive и приложението Photos, отново без напредък.  Sad

Как да направя така, че отново да ме пита дали искам да качва снимките от камерата? Или друго решение де...

Благодаря много предварително!
Хубав и усмихнат ден на всички Smile
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)