Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да разбера каква точно ми е К910-ката?
#1

Здравейте, сдобих се с едно Леново К910. Попрочетох важните теми, основно FAQ: Как да инсталирам ROM или Update и там пише: "Ако си с LTE версията или K910e без хак за UMTS спри до тук!!!" Как мога да разбера с каква версия на телефона съм?

Във version information пише:

Model No.
Lenovo K910
Hardware version number
H-2-01
Software version number
S100
Android version number
4.4.2
Internal version  number
VIBEUI_V1.5_1427_3_ST_K910

Искам да му сменя версията. Доколкото прочетох най-добре СМ11 (каквото и да значи това, свалил съм зип с име "cm-11-20150816-UNOFFICIAL-kiton.zip") или СМ12, който май създава повече бъгове? 

Вчера бая прочетох, но много ми стана информацията, разбрах и че е хубаво да си сваля отделно приложение за камерата, за да прави що-годе по-добри снимки.

Ако някой има желание да сподели малко опит ще съм благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще може да му сложищ ЦМ11, няма проблеми. Ако хващаш английски чети тук http://www.teamsuperluminal.org/k910cyanogenmod-11/ . Има си How to install селекция. И да го брикнеш няма да се плашиш, тоя модел е unbrickable.


Цитирай
#3

Това за unbrickable не го казвай,че като се скапе и господ не може да го съживи...

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#4

Дай ми брикнат такъв телефон да видим няма ли. Само ако повредата е хардуерна е логично методите за оправяне да не работят.


Цитирай
#5

Разкарах го.Пробвах всички методи из нета,пращах го и в Румъния да го закачат с jtag и нищо.В официялният Леново форум има доста такива случаи.Не е изключение при мен.Имах два такива телефона.Единият минаваше всяка процедура по unbrick,но другият не ставаше.Зареждаше някакви проценти,не помня колко,че беше отдавна. А и да спомена,че и хора от форума се пробваха,но нищо.Въпреки,че бях убеден,след всички мои усилия нищо няма да стане,но...

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)