Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Синхронизиране на контактите
#1

Здравейте! Преди имаше опция за синхронизиране на контактите в телефона с тези към фейсбук - така съответният контакт получаваше профилната снимка на човека от социалната мрежа. За съжаление, на 5.0 тази опция липсва (или поне на пръв поглед). Знаете ли как може да се направи подобно свързване? Видях, че има програмки за тази цел, но не знам доколко вършат работа...

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с това Sync.me. Върши перфектна работа. До колкото разбрах, от ФБ са спрели директната синхронизация и вече единственият начин е чрез приложение.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай
#3

@ZvZ, ако ти се ползва по-стара версия на Facebook, в нея все още я има опцията за синхронизиране с контактите https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1216057
Ако ползваш Messenger, виж и 11-ти пост в същата тема. И на двете съм променил версиите за да не показва в Play Store, че има ъпдейт.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

За мен е крайно неудобна промяната , която са направили в Телефон и Контакти във Андроид 7.0 и SAMSUNG телефоните.

1. Не могат да се сменят записите за показване ( Устройство, СИМ карта, профил в Гугъл, профил в Samsung) от Телефон, а само от Контакти.
2. В Контакти НЕ могат да се сменят от бързата връзка горе вляво.
3. В Контакти вече не е в основното меню, а са го скрили в подменю Настройки/ Записи за показване.
4. Не могат да се копират от телефона към Google или Samsung профила , а само да се преместват ( може от телефона към vcf файл и тогава към Google или от телефона в SIM картата и тогава в Google).
5. Google НЕ СИНХРОНИЗИРА контактите , записани в телефона, а само тези , записани в Google профила в самия телефон.
6. Аналогично на 5 е и със Samsung профила - синхронизира само тези телефони, които са в Самсунг профила в самия телефон.

Viber обаче обира телефоните отвсякъде - телефон, СИМ карта, профили на Гугъл и Самсунг.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)