Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон за игри >1000 лв
#1

Търся си хубав телефон за игри,но не ми се наливат пари в телефон-няма смисъл,последния който използвах беше Lenovo Vibe Z2 Pro ,скоро го продадох с цел да си взема по-добър и нов- но мисля ,че сбърках..
Цитирай
Аксесоари
#2

И сега, какво трябва да даваме предложения или не.Не разбрах точно.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#3

Ако имате предложения за марка,модел, аз ще си купя от някъде
Цитирай
#4

Ами вземи си пак същия...
Иначе не знам какво е определението ти за "телефон за игри" мо всеки флагман би трябвало да ти се вмести.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#5

Определението ми е здрава батерия,голяма памет,рам повече от 2 и така. Мисля си за LG G4,мнение ?
Цитирай
#6

Вземи си новия Huawei Mate 8 или таблета Nexus 9, той е с Tegra К1, страшен графичен чип и доста по- голям дисплей, точно за игри..
Цитирай
#7

Mate-a не е лош, но за игри бих ти предложил Note 4/5 или LG G4. Тук вече зависи от размерите, които търсиш.
Цитирай
#8

Взимай един  Note 4 и си цъкай Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#9

Не ми се иска да е много голям,ще си помисля хубаво .. и все пак благодаря ви,бяхте полезни!
Цитирай
#10

Е добре,ти си слязал от Vibe Z2 pro.Аз лично съм го ползвал,наистина е голям телефон,но адски неудобен и много труден за ползване и за говорене.Вземи си едно LG G4 и си решавай проблемите.По-удобен е от Z2 Pro със сигурност.Другата алтернатива е LG G Flex 2,който си е пушка за парите.Всичко без Самсунг и със 2 ГБ рам ти е достатъчно-бъди сигурен в това.
П.С-Новите телефони на Самсунг са достатъчно добри,да речем и една S6-ца ще ти е перфектна,че и размера и е много добър и удобен.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

Трудна работа ми е да избера, за LG G4 четох в доста форуми ,че има такива с дефектни батерии,иначе си играх с такъв - страшен е. за Самсунг не знам.. в момента си харесах А9 и чакам отзиви
Цитирай
#12

Самсунг, ако не е S6 или Note 4/5 - не взимай. G4 си е страхотен и това за батериите са единични дефекти, които дори се покриват от гаранцията. Сменяемата батерия е голямо предимство, поне за мен. Тук вариант е Xiaomi Mi Note Pro 4GB Ram, Snapdragon 810, голяма батерия, може би най-добрия андроид софтуер и красива метална рамка.
Цитирай
#13

Заинтригува ме Xiaomi заради параметрите и информацията за андроида,но ако реша да го сменя-ще го продам трудно и дори не съм наясно откъде мога да си го купя от Бг.


Като малко дете съм,но просто не искам да сбъркам в избора си..сега пък хвърлих белтък на LG NEXUS 5X 32GB -мнения ? 
Цитирай
#14

Lenovo Vibe X3      Motorola Moto X Style 
Motorola Moto X Style
Motorola Moto X Style
Цитирай
#15

Нексуса си е бомба от всякъде, щом не искаш Xiaomi-то (което за мен е по-добрия избор), взимай Nexus-а. Сходното при тях е, че се ъпдейтват честичко.
Цитирай
#16

Мнение за нексуса - супер як е!!! Но батерията не знам колко ще държи, щом е за игри. Отделно цпу и гпу са му една идея по-стари от на топ моделите тази година (освен г4), но пак всичко ще върви.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#17

(2016-01-11, 21:41:35)m0psyta написа:  Заинтригува ме Xiaomi заради параметрите и информацията за андроида,но ако реша да го сменя-ще го продам трудно и дори не съм наясно откъде мога да си го купя от Бг.


Като малко дете съм,но просто не искам да сбъркам в избора си..сега пък хвърлих белтък на LG NEXUS 5X 32GB -мнения ? 

Xiaomi е супер бърз.Батерията му държи максимум 1ден.Има супер звук на слушалките.Ето ти данни от моя.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#18

Добре в крайна сметка се спрях на няколко модела и се колебая между тях: Samsung S6,LG G4, LG Nexus 5x и Xiaomi Mi NOTE PRO , REDMI 3 4- по принцип ми се искаше да е с дуал сим ..
И за всеки един от тях съм чувала положителни и отрицателни отзиви,трудно ми е да реша и така си стоя с един телефонец , който едва работи горкия,с някаква версия на андроид 2.0 , симпатяжка ..
Цитирай
#19

Ако бюджета е над 1000лв и се търси най-добрия game experience - препоръчвам iPhone 6S Plus.
Цитирай
#20

Последно се спрях на LG G4 Duos и LG Flex 2 - дайте идея кой от двата да е-спирам,да ви занимавам вече,това беше последния ми въпрос. И благодаря на всички са предложенията!
Цитирай
#21

Аз съм за G4 от двата
Цитирай
#22

Аз съм за Flex-a, страшен е и има най-актуалния процесор в момента.
Цитирай
#23

G4, но ако не ти се дават 400 лева, Flex 2 е добър за парите си.
Цитирай
#24

Flex 2 ! Особено ако намериш от щатите за $250 на АТТ модела (с 3 рам и 32 вътрешна памет) няма да сбъркаш.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#25

За игри сд808 е по добрия вариант
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)