Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Упътване]Как да си настроим SMSC номер на даден оператор
#26

Извинявам се за недоглеждането си, не мога да пращам смс-и, иначе мога да си ги получавам.

Sony Ericsson Xperia X8, root-нат
Цитирай
Аксесоари
#27

эдр;аэ да ви питам иэведньх спрях да получавам смс .пише ми че памета е пьлна.иэчистих всички но пак не получавам
Цитирай
#28

Виж да нямаш такива на сим картата. Тествай и в друг телефон.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#29

Поне при мен смяната мина много по-лесно и безболезнено. Не се наложи да използвам тези кодове.
Става въпрос за телефон LG GT540.
Първо минах на английски за да се вижда прозорчето.
Влязох в менюто *#*#4636#*#*. Преди да въведа, каквото и да е му дадох Refresh и ми изписа нещо от сорта:
"999999",1,.... (тия точки заместват едни числа, просто не ги запомних)
На мястото на тия девятки просто въведох: +35988000301 (трябваше ми за Мтел). Числата след вече новият номер се смениха сами. Натиснах Update. Даже не ми даде грешки.

И .... воала .... вече пращам съобщения. Пробвах.

Huawei Mate 8 NXT-L29
Цитирай
#30

При мен всичко мина като по учебник! Да е жив и здрав колегата за темата :cheers:
+1 реп :thumbup:

HTC One M8
Цитирай
#31

Zoookey написа:При мен всичко мина като по учебник! Да е жив и здрав колегата за темата :cheers:
+1 реп :thumbup:
+1 доста чудене и на мен ми спести темата .....благодаря !

Galaxy Nexus -> ShinyROM + Mpokang_kernel-v10_CM-4.4_CM-REMIX & TWRP 2.6.3.2
Цитирай
#32

Здравейте всички извинявам се че пиша тук тъй като въпроса и проблема не са по тази тема но съм отчаян вече :capitulation:

още като си купих телефона го руутнах без да знам какво е това...
после го ЪНруутнах и аз нз защо и така съм го рецакал и вече нямам достъп до фаиловете.

Телефона ми има само 2гб памет затова си купих МикроСД карта "32ГБ". като я сложих разбрах че немога да инсталирам нищо на нея а съм можел само на паметта на телефона. четох четох и разбрах че трябва да направа "internal memory-external memory" а за това телефона трябва да е руутнат а вече е бъгнат и да го рутвам неми дава пълен достъп до фаиловете и немога да напрва нищо.

мога ли да преинсталирам OS и дали ще помогне, или какво друго мога да направа ???

ПОМОЩ :capitulation: :capitulation:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)