Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Варианти за циферблат - Умен часовник Мото 360°
#1

[Изображение: moto-360.jpg]

                                                                                      MOTO......., MOTO 360
                                          Видове циферблати за смяна според желанието на потребителя.

     
<Jollybluehornet, facerepo и NWKENT> ни представят своята колекция от възможности за промяна облика на нашия часовник,                                                                                        
                                                                                                  Moto360

Архива съдържа 750 различни варианта за подмяна облика на умния часовник, Moto360.
Вмъкването на предложените възможности, става след сливането на папката от архива, към тази създадена след инсталирането на приложението BeautifulWatches от Маркета (Гугъл Магазина).
Прикачено е и видео, което да покаже наличните възможности за визуализация на часовниците ни.
           
 
Поместените "лица" на видовете часовници, са на едни от най-известните марки, които имаме възможност да използваме, за да визуализираме вида според желанието си или според цвета на каишка, дреха, с която сме облечени, настроение или друго.

   За себе си, останах очарован от изключително големия избор, като съм отделил известно време, за да си харесам някои модели, според това да бъдат максимално полезни за мен, като показване на час, актуално време и оставащо време в проценти за батерия часовник/ телефон, ден от годината, дата и месец.

Допълнителна информация, независеща от избрания облик за часовника:
Часовника предоставя възможност за промяна на цвета по време на зареждане, като за целта е необходимо по време на престоя му върху безжичното зарядно, просто да плъзнете по екрана от горе надолу.
Прилагам снимки от моя часовник с предложената цветова разновидност, както и този вариант, който съм избрал аз за основен екран с часовника, поне на този етап разбира се, тъй като предложените стотици варианти, не позволяват на собственика на часовника, да се задържи с един и същ модел циферблат.
Наличните цветове по време на зареждане съответно са:
червено, зелено, лилаво, жълто и синьо
 
[Изображение: 523f2ce2afbe917b.png][Изображение: 9cbd5e66d5c5b6dc.png][Изображение: a0fa1ff1606cfbdf.png][Изображение: 8a027b2a57cc45fb.png][Изображение: 2b95cf869fbf2e40.png]                                                                                     [Изображение: 52097ff97c4c0544.png]

 

Източник:
<XDA Moto 360> Теми за визуализации.

Благодарности за разновидностите на събраните модели, към:
<Jollybluehornet, facerepo и NWKENT>

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари
#2

Умният часовник Мото 360 се предлага с 38% намаление в канала на Мтел във Viber. Цената е 297.59 лева или на месечни вноски по 14.25 лева за две години.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)