Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С какъв кейс и протектор сте ?
#1

Нека да споделим всеки с какъв кейс и протектор е ?
Аз съм с подаръците от топ уан и нилкин флип,обаче нещо не ми харесва,защото не се затваря и телефона е постоянно буден.
Цитирай
Аксесоари
#2

Калъф-джоб MI + Nillkin.

 
Цитирай
#3

Вчера си поръчах Golden Alumin кейс за 5$, най-вероятно ще е някое менте, но един авер си беше купил един кожен за 3$ и изглеждаше доста добре. Сега ще му търся и скрийн протектор, тъй като много ме страх да не се надраска екрана, доста често по навик го слагам в джобовете, където са ми ключовете, а има доста ключодържатели на връзката.. Smile

Sony Ericsson Xperia X8  Android 2.1  > Lumia 520 > Lumia 820 > Xiaomi Mi4
Цитирай
#4

Ами след като ще споделяте щракнете и по една снимка на калъфите иначе малко постна ми се струва темата.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

След като ми го изпратят и го облека, ще ви го покажа как изглежда, до тогава чакам, а и доста време ще мине, тъй като го купувам от Ebay.. Smile
А ето го и самия кейс.

[Изображение: s-l1600.jpg]

Sony Ericsson Xperia X8  Android 2.1  > Lumia 520 > Lumia 820 > Xiaomi Mi4
Цитирай
#6

@YoshikazuSensei, такъв определено ще прави проблем за нормално работа на устройството ти, ако рамката е метална. Visslar

 
Цитирай
#7

Дойде ми кейса и е абсолютно същия, като на първата снимка, която споделих.. Удобен е и не ми пречи да борява с него. Не се усеща да е по голям и бутоните са доста меки, лесно се натискат. Доволен съм, за парите, които дадох. Само дето чаках един месец да ми го докарат.. Big Grin

Sony Ericsson Xperia X8  Android 2.1  > Lumia 520 > Lumia 820 > Xiaomi Mi4
Цитирай
#8

@YoshikazuSensei, с WI-FI и GPS проблем има ли?

 
Цитирай
#9

Проблем имам с wi-fi, но е от самия ми рутер в нас. Прекалено е стар и ако примерно изключа wi-fi-я си докато съм вече connected на телефона и се пробвам отново да влезна, ми изписва постоянно Obtaining IP address и трябва да рестартирам самия рутер, за да мога да се включа отново.. Пробвах от други wi-fi връзки и си работи перфектно. Имам друг проблем обаче.. Като говоря примерно с някого и се изгуби обхвата и реша да затворя разговора, не ми дава, просто натискам червената слушалка, но не иска да затвори, освен ако не затворят от другата страна..

Sony Ericsson Xperia X8  Android 2.1  > Lumia 520 > Lumia 820 > Xiaomi Mi4
Цитирай
#10

Търси се кейс с матова повърхност, за по-добър хват, но да може да се почиства лесно (понеже след работа си чистя телефона - в лаборатория работя).
Искам минимално да увеличава габаритите и да не прави проблем с протектора (имам стъкло Нилкин) и обикновен, още не съм ги слагал.
Притеснява ме само, че камерата е открита (при кейса)?!
 
Дойде с един пластмасов, но единия край не влиза, а и е дразнещ. (бял мат)

Нещо такова:
http://www.ebay.com/itm/For-XiaoMi-Mi-4C...SmC20W65Pw

Флипкейс не е оферта, понеже често гледам часовник, а и досега съм бил само с кейс+протектор за дисплей. Трети вариант има ли?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#11

Поръчах си на шега едно такова гръбче и съм много очарован от качеството. Силиконово е, с кристална прозрачност, но материалът е твърд, почти като пластмасово, обаче не се плъзга по ръката, а полепва като силиконовите. Много здраво защипва телефона и не скрива красотата му заради добрата прозрачност.
http://www.aliexpress.com/item/Original-...99371.html
Пристигна за 10 дни.
Очаквам и две капачета, ще ми се да ги пробвам как ще изглеждат, че стария ми силиконов гръб стана син от джоба на дънките.
http://www.aliexpress.com/item/New-Desig...15191.html
Цитирай
#12

Каква е адекватната цена на ориг. закалено стъкло Nilkin?

Някой интересува ли се?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#13

Адекватна и нормална цена за него е към 8$.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#14

С гръб закупен от Алиекспрес


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nexus 4  16gb - > Mi4 & Note 3
Цитирай
#15

Колеги, споделете през ЛС някой търговец в България, от който сте доволни, за стъкло и кейс. Или ако някой от вас иска да се отърве от някоя излишна бройка...
Трябват ми в следващите 2 работни дни.

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#16

@gongor, предлагат се в xiaomishop на цена от 29 лв. Ако си поръчаш същия от Али - $8.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)