Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия - използване и оптимизация

(2017-01-16, 17:37:14)queens39 написа:  Прочетох всичко , няма разлика Wink

Напротив, разтърси по форуми колко случаи има с такива, като теб, които в последствие не могат да събудят телефона.
Цитирай
Аксесоари

Нормално ли е ? 
После ще прекача снимки за колко часа ми е паднала до 20%.


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай

до тук е нормално всичко . Smile
Цитирай

Добре засега се зарадвах че проблема не от батерията но понякога пада доста бързо за 1-2 минути пада 1% от батерията и малко се притеснявам да не от батерията нямам много приложения не цъкам много защото съм в час и в междучасието и в влака играя малко с приятели и facebook & messenger.
Eто още 2 снимки защото немога да ги прекача към поста.

http://imgur.com/a/VOTHP

http://imgur.com/a/1w3Zm


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай

Казах си мнението за FB&MSNGR по-нагоре. Ако се опасяваш от бързо падане на батерията - можеш да ги послушаш. За оптимизаторите също.
Цитирай

Да съгласен съм и аз че фейсбука доста яде @queens39 проблем с батерията със сигурност няма според това което виждам . От оптимизатори на рам памет и чистене на кеш и излишни файлове няма нужда телефона си има оптимизатор ползвай него по-добре и не зареждай телефона с разни програми защото ще пада още по бързо . Телефона ни е достатъчно бърз и няма нужда от такива неща.
Цитирай

Здравейте колеги . Според вас на какво се дължи това ? :O
[Изображение: bd99427ac5e8046c872ecb580140d8fc.jpg][Изображение: 2eceafd2fce0c849d57231b278c1d549.jpg]
Използване на батерията - 6ч и 30 минути ... Екран 1 час .
С B584 е телефона. И на P9-ката съм имал бързо падане ама такова чудо ...

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дай снимка и на заден план. А Facebook-а можеш да го изтриеш и да си влизаш от браузър-а Smile
Цитирай

Всеки пита кое на какво се дължи като си мисли, че е спец. случай и не чете последните страници...
Цитирай

Е и да ги чета не виждам някакво решение ...
На заден план нищо не е работило само малко месинджър , но не през цялото време . 
Освен хард ресет и ако продължава и след това връщане . Макар , че според мен си е нещо софтуерно ... телефона е на по малко от месец и го прави за пръв път .
Цитирай

Хора батерията е почти индивидуална за всеки потребител тези неща са дъвкани хиляди пъти. А основните неща който я топят са:FB,Messanger и Google шитните.Както и на въпроса"Имам друг телефон и при него не е така" от там идва и въпроса с коя версия на андроид е този телефон и ако е по стара от 6 защо се получава така това ще го оставя на вас да го отгатнете.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Това ми е ясно . 
На P8 Lite съм с 6.0 , на P9 с 7.0 ... Двата телефона са различни , батериите им са различни .. наясно съм . 
Въпроса ми беше как е станал тоя номер , че СИСТЕМА-та е използвала 74% и 1000+ mAh , което е много и почти без използване батерията е на 20% за 6ч. 
Фейсбук , Месинджър , Вайбър и т.н не са използвани . И от скрийншота се вижда И какво мога да направя ? Дали трябва хард ресет или се оправя от само себе си ... не ми се е случвало досега Smile
Цитирай

Колега според мен е някоя глупост на Гоогле

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Аз залагам на андроида.Вкъщи сме с 4 телефона.Всички са с месенджър, фейсбук,Гугъл приложения и куп други глупости.Трите ги зареждаме през ден и два, зависи кой колко ги ползва.Разликата е,че само Huawei P8 Lite е с андроид 6.Само тук има разлика между телефоните.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай

Тези дни всичко при мен на Андроид откачи ... вчера P8-цата (Днес продължава)
P9-ката ми днес и се включил някакъв "медиен сървър" и си харчи стабилно батерия ... 30% ми смъкна за отрицателно време ...
Цитирай

Изтрий го тоя FB и си виж разрешенията на Google приложенията. Които от тях не използваш, можеш направо да деактивираш. Това е обсъждано. Може и да ти е от обхвата, по принцип Wink
Цитирай

здравейте,имам подобен на вашия телефон (Huawei Y6 pro) и понеже няма тема за него реших да попитам тук. Въпроса ми е свързан със Вайбър. В приложения с интензивно излолзване на енергия са приложенията които най често използвам в това число и вайбър. Та когато ги затворя след това вайбър не ме известява когато ми пишат, трябва да го отворя и тогава виждам дали имам съобщение. Този проблем го прави само той, с другите приложения като messenger,whatssaup няма проблеми.
Цитирай

(2017-01-19, 20:23:32)wasntmeer написа:  здравейте,имам подобен на вашия телефон (Huawei Y6 pro) и понеже няма тема за него реших да попитам тук. Въпроса ми е свързан със Вайбър. В приложения с интензивно излолзване на енергия са приложенията които най често използвам в това число и вайбър. Та когато ги затворя след това вайбър не ме известява когато ми пишат, трябва да го отворя и тогава виждам дали имам съобщение. Този проблем го прави само той, с другите приложения като messenger,whatssaup няма проблеми.
направи го защитено и му позволи да стартира автоматично и ще работи .
Цитирай

(2017-01-19, 21:16:25)vanko929 написа:  направи го защитено и му позволи да стартира автоматично и ще работи .

защитено е, как да го направя да стартира автоматично ?
Цитирай

Изтегли PM plus от google магазин инсталирай после разрешението от приложението и ако се получи ще се появи в мениджъра.
Цитирай

(2017-01-19, 22:58:25)vanko929 написа:  Изтегли PM plus от google магазин инсталирай после разрешението от приложението и ако се получи ще се появи в мениджъра.

дава ми грешка при инсталирането на това приложение
Цитирай

[Изображение: 0c0ff5984a5116e32a3878f4d6aa9be9.jpg] Здравейте, колеги, от няколко дни показанията запецнаха на включена камера и уай фай, а те не са включени, на какво се дължи така, рестартиране съм правил, направих и хард ресет след една актуализация преди дни, и не знам дали от тогава не стана така. Не че е някакъв проблем, но ме дразни.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

HTC Desire 500
Цитирай

@ivo_555 относно непрекъснатата черта на wifi изключваш сканиране на wifi мрежи по всяко време от настройките за местоположението . а за камерата би трябвало да се оправи само и при мен беше станало така веднъж след актуализация.
@wasntmeer каква грешка ти дава ? Ако пише ,че не е инсталирано разрешението провери все пак в мениджъра дали не се е появило.
Цитирай

Грешка -505
Цитирай

(2017-01-20, 12:50:46)wasntmeer написа:  Грешка -505
изтегли го от тук тогава https://drive.google.com/file/d/0B60XUDd...p=drivesdk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)