Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC One M8s - Обща тема
#51
Video 

Ето и снимка


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, искам да попитам за htc m8s режима boomsound с поставени слушалки дали работи и с youtube или е само за музикалния плейър? Благодаря предварително и лек ден :-)
Цитирай
#53

Работи за всичко, което издава звук Wink
Цитирай
#54

Супер, благодаря за отговора :-)
Цитирай
#55

Абе хора този телефон има ли инфраред за използване на дистанционно или не че си скъсах нервите  Bu

ONEPLUS 3T
SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#56

Няма инфрачервен порт! Relax! Wink
Цитирай
#57

Колеги, има ли как да се спре това автоматично изсветляване на дисплея когато се стартира камерата? И....защо не откривам приложението за камера на гугъл в плей стора?

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#58

Изсветляването не може да се спре.
Цитирай
#59

Здравейте отново! Този път питам нещо малко по-различно. Преди няколко месеца, когато пуснаха 4G Теленор, и аз го имах, но за много малко време, от порядъка на 2-3 седмици. След това просто изчезна това 4G, и стои само на H . В настройките на мобилния интернет, съм му задал 2G/3G/4G авт. и пак не излиза никакво 4G. Гледам други приятели пак на Теленор си имат и йм излиза че са с 4G, а на мен само H. Въпроса ми е, защо не ми излиза и на мен 4G? Телефона не е руутван, всичко си е стоково, ъпдейтнат до последна версия Андроид.

HTC One M8s
Цитирай
#60

Никаква представа нямам, защо се получава така.Отиди в Теленор, за да видиш дали случайно не са ти спряли 4g, смени сим картата, върни фабрични настройки, нямам идея, какво друго да те посъветвам...

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#61

Здравейте!Имам проблем с дисплея.В горната част на дисплея отляво ми се появи жълто петно не изцяло по-скоро бледо жълто.Няткой сблъсквал ли се е с този проблем и дали имате идея как може да се оправи?
Цитирай
#62

Здравейте! Днес получих актуализация при ръчна проверка. Тя е с размер 638.02 МВ.


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC One M8s
Цитирай
#63

Добър вечер нов съм във форума и имам следният проблем
http://prikachi.com/images.php?images/376/9183376A.jpg
искам да махна това Locked че да мога да го updatе,пробвах factory reset не помага (не се връщат заводските настройки)
Cry
Цитирай
#64

Това "locked" няма отношение към ъпдейтите. Така че не в него е проблемът.
Цитирай
#65

А за factory reset има ли отноше8ние и ако да може ли да ме посъветвате как да го направя на unlock?
Цитирай
#66

Можеш да го направиш Unlocked, като отключиш bootloader-а. Това става чрез htcdev.com. Но това, пак да кажа, няма отношение към ъпдейтите. Причина да го направиш е, ако искаш да инсталираш къстъм ром, каквито едва ли се намират за M8s... Така че не го прави.

Пък и ако намериш отнякъде RUU или OTA няма да можеш да ги инсталираш с отключен bootloader.

Може да разгледаш и тази тема:
https://forum.xda-developers.com/htc-one...s-t3114245
Цитирай
#67

Добре тогава а каква може да е причината update да не може да се инсталира тръгва стига до 18% после изведнъж до 100% рестартира се и пак ми показва че съм със старият update и ми излиза новият пак да го тегля.Даже вече приложенията спряха да работят като google+,фото,google play и много други,батерията ми издържа 5 часа без да го ровичкам наистина не знам от какво е и какво да направя че да го оправя...Някакви съвети може ли ? Confused
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)