Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-лесният и 100пр ефективен флаш от ром U,A до I(международната вер?
#26

По интересното е ,че на брат ми M571H това е международната версия от 4.5.4.2i минах директно на китайска бета без да сменям ID.
Цитирай
Аксесоари
#27

Естествено, без проблеми можеш да минеш от i към всяка друга. И аз чакам Флайми 5...i, но нещо китайците не го бързат.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#28

(2016-03-08, 08:36:57)kyosev написа:  Естествено, без проблеми можеш да минеш от i към всяка друга. И аз чакам Флайми 5...i, но нещо китайците не го бързат.

Това сигурно ли е?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#29

Забравих са кажа че телефона е от официалните вносители за БГ ТССМ . Който не позволяват инсталиране на I ромове .Но моя MX5 който пак е от тях се наложи смяна на ID .
Цитирай
#30

Моя M2 Note , който е закупен от Техмарт , предполагам от официален вносител за БГ , е със евро версията I , но пробвах и сложих една от тестовите А версии , и после си върнах отново I версията без никакъв проблем и без смяна на ID-та и без каквито и да е магии.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#31

Здравейте,
Темата е супер и браво на автора!
Имате ли идея защо при мен не открива файл при командата: sh /sdcard/chid.sh ?
Предварително Благодаря.

Ето го и продължението:
Грешно съм мапвал. При мен командата беше: sh /storage/emulated/0/chid.sh  Stolt

Чудна тема  Storstark 10х

M2 Note
Цитирай
#32

след т. 12 не ми рестартира , а пише нот фонд . какво правим ? Не разбирам, какво търсим в sdcard като чита е на основната памет . нещо маршрута ми се губи. Пробвах и др. маршрут който е дал колегата от горния пост ,няма разлика.
Цитирай
#33

Реших си проблема с руската програмка от 18пост.  Нужен е само рут достъп(супер су) и сменя ID НА МЕИЗУ .после по познатия начин си качваме интернационалният ъпдеит.
Цитирай
#34

(2016-04-26, 17:22:00)andrey007 написа:  Реших си проблема с руската програмка от 18пост.  Нужен е само рут достъп(супер су) и сменя ID НА МЕИЗУ .после по познатия начин си качваме интернационалният ъпдеит.

Страхотно.че си се справил.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#35
Thumbs Down 

При мен стана да кача 'Г' направо от "А" от рикавъри Smile
Опитах с втори тел с А версия - да кача по новата ...6Г, но ми изписва Fimware corrupt (като се съмнявам всичко свалено да е счупено..)
Та опитах с по стари, с файла направо от хранилището и Ц.. каква е според вас причината?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#36

(2016-06-06, 09:46:06)doxr написа:  При мен стана да кача 'Г' направо от "А" от рикавъри Smile
Опитах с втори тел с А версия - да кача по новата ...6Г, но ми изписва Fimware corrupt (като се съмнявам всичко свалено да е счупено..)
Та опитах с по стари, с файла направо от хранилището и Ц.. каква е според вас причината?

вероятно телефона единия е бил интернационален и затова си успял да качиш от а джи версия. Тоест-от и на а може да се мине без проблем,както и после от а на джи,но ако не е бил и версия първо се сменя идентификацията на интернационална от китайска и тогава

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#37
Bug 

И двата са еднакви, от 1 поръчка.. 'А' версии, зли китайци, не бяха рутвани.
Днес преборих втория с КингРут и му смених ИДто с руското ФлеймЛокализейшан. И заспа с последния ..6Г флейм.

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#38

Не разбрах защо искате да сменяте китайския ром с европейски?

Lenovo K910 ---> Meizu MX5
Цитирай
#39

(2017-01-23, 11:58:16)idoll написа:  Не разбрах защо искате да сменяте китайския ром с европейски?

ми така си искаме Wink

не искам аппове с йероглифи, а читав ГАПП с регион БГ или поне Европа.. може би

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)