Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Меизу Метал-информация за поддръжка на мрежа и други проблеми.
#1

Здравейте,
надъхал съм се да си взема Мейзи Метал от Алиекспрес. Доставчикът ми каза че зарядното е китайски тип и самият телефон не е интернационалната версия, а китайската. Поддръжката на мрежи е както следва по-долу. Въпросът ми е дали ще имам проблем с телефона при положение, че картата ми е на Виваком и дали тази така наречена китайска версия на телефона освен за поддръжката на мобилната телефония има и други проблеми.
С две думи дали да си взимам телефона или не Smile
Прилагам линк към страницата:

http://www.aliexpress.com/store/product/...90108.html
 
Model
Meizu Metal


Operation System
Flyme 4.5 based on Android 5.0

Connectivity
Mobile Network
2G GSM 900/1800/1900MHz
3G WCDMA 900/1900/2100MHz
4G: FDD LTE B3,B1 
WIFI
Yes, 802.11 ac/b/g/n, Dual Band Wifi, support 2.4GHz/5.0GHz
NFC
No
Bluetooth
Yes,Bluetooth 4.1 BLE
Цитирай
Аксесоари
#2

@ch3ap5h07, прочети feedback на S***n D, от България е.(6 пост).Smile

 
Цитирай
#3

Да прочетох го, но не знам дали Виваком, Мтел и Глобул са на едни и същи честоти и пича с кой доставчик е Smile
Цитирай
#4

Честотите отговарят, но телефона няма, и едва ли ще има международна версия. Дори неговия Флайми е върху Юн ОС, т.е. предназначен за Китай. За руут също забрави, ако не му пуснат чист Флайми, но и това едва ли ще се случи. За мен е софтуерно скопен телефон. Така че сами си прави изводите...

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#5

(2016-01-20, 14:28:15)kyosev написа:  Честотите отговарят, но телефона няма, и едва ли ще има международна версия. Дори неговия Флайми е върху Юн ОС, т.е. предназначен за Китай. За руут също забрави, ако не му пуснат чист Флайми, но и това едва ли ще се случи. За мен е софтуерно скопен телефон. Така че сами си прави изводите...

Благодаря ти за отговора. Директно се преориентирам към MX5 Smile
Цитирай
#6

(2016-01-20, 14:48:56)ch3ap5h07 написа:  Благодаря ти за отговора. Директно се преориентирам към MX5 Smile

MX4 също не е лош (лично мнение)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)