Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да сменим софтуер на Letv ?
#1

Здравейте,

Понеже съм малко неук в тази сфера флашвания, рутвания и т.н. и съм сигурен, че има още доста потребители на марката Letv, които желаят да получат повече информация. Нека хората които са по разбиращи да споделят мнения клипове или инструкции как да го направим сами. И да разбирам, че всеки поема собствен риск при смяната на версия или софтуер.  Ще съм много благодарен, както аз така и другите потребители желаещи да получат такава информация.  Smile Smile  Smile

Поздрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте! Аз имам Letv1 X600 и също ще ми е приятно да има тема за този модел .Аз лично се интересувам от руут-ване за този модел,тъй като има много за чистене в телефона а не става като няма руут.

LeTv One X600 3Gb ram CPU Helio X10 8 Core 2.0GHz Android 6.0 4G WiFi AC
ZTE Axon 7mini Android 6.0.1
Цитирай
#3

Ромовете, дори официалните се инсталират през TWRP рекавъри.

Гугъл за bb72 x600 rom
Цитирай
#4

Ето така се слага TWRP https://www.youtube.com/watch?v=ur5qiSm6L-4 след като си сложите TWRP меню,прехвърляте рома които искате в паметта на телефона и от TWRP си го инсталирате.
Цитирай
#5

Сега пък на моя LETV X600 постоянно ми излиза "За съжаление Launcher спря" - натискам ОК и пак същото .
а този   начин при мен не се получава  - https://www.youtube.com/watch?v=ur5qiSm6L-4  

LeTv One X600 3Gb ram CPU Helio X10 8 Core 2.0GHz Android 6.0 4G WiFi AC
ZTE Axon 7mini Android 6.0.1
Цитирай
#6

Здравейте,

Да попитам как са новите версии на UI при LeTV X500, какви са впечатленията. Аз сега съм с Версия на андроид 5.0.2 и версия на EUI с 5.5.009S бихте ли казали ако има как се държи с батерията и как да го инсталирам ако е по добър.

Поздрави.
Цитирай
#7

LeTV освен, че са хубави - са редки по нашите ширини. А се оказа, че Х800 4/64 е рядък за всички ширини Smile Едва успях да го изкарам от Хард Брик, нужна ми беше седмица за да се добера до работещ вариант. Трудна работа е, не е като Xiaomi. Но пък кое Xiaomi е с изцяло метален гръб и OIS камера и не струва 600лв. за 4/64? Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)