Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8

Трябва темата да е с Magazine в заглавието.
Когато си заключил екрана, плъзни пръст от самият долен край и излизат контроли за управление на фоновете, както и бърз достъп до инструменти.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
Аксесоари

Благодарско, стана. Направо от настройките сложих със тема магазин и се получи. Изобщо не съм обърнала внимание, че трябва да е с магазин в заглавието.
Цитирай

Здравейте, пиша тук понеже проблема се появи когато преминах на 370. Ето и какво се получава в режим режисьор.                                
Цитирай

Даде ли му разрешенията, които изисква, че при мен от тях имаше малко драма и някои приложения отказаха, но после всичко се оправи. Аз премахнах на всички приложения разрешението за екранно наслагване и от тогава нямам грижи. Не знам защо, но иначе отказваше да отваря няколко приложения и ме препращаше в настройките. Оказа се някакъв масов бъг и от клипче на Самсунг 6-та видях как го оправят.
Цитирай

И при мен е така, не че съм го ползвал.
Къде е това екранно наслагване?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

На практика всяко приложение иска достъп до сд карта и като не го получи отказва достъп. Затова от настройки влизаш в приложения, от малкото меню advanced отиваш на draw over other setings и махаш абсолютно всички разрешения. Впоследствие си отворих всички приложения да тръгнат. После пак си дадох разрешенията и всичко е точно. Като че ли корена на проблема беше floating dock. Затова в последствие, като ми искаше някъде разрешение го спирах давах си разрешението и после пак го пусках. За няколко дена всички приложения си получиха разрешенията за достъп и вече не се налагат тези гимнастики. Не можех да ползвам половината приложения включително drоpbox с гугъл фотос. Камерата в режим режисьор иска разрешение за паметта и затова си мисля, че може да е същия проблем.
Цитирай

Хм, странно да е това проблема, но да пробва колегата и да сподели резултата.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2016-10-25, 09:46:32)Topper написа:  Хм, странно да е това проблема, но да пробва колегата и да сподели резултата.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Не е от това, по скоро имам чувството, че приложението трябва да се обнови! С други приложения подобни проблеми нямам, а не съм настройвал нищо.
Цитирай

http://www.stechguide.com/list-of-androi...at-update/ доколкото разбирам ще имаме ъпдейт до тази пуста халва Smile , първо ще я получат p9 през декември или по- ранол (в друга статия го мернах) и после ние. някой да е намерил инфо по въпроса. Други ъпдейти надали ще има за осмицата , но поне този да получим.
Цитирай

Хм, на някой да му липсва Записи/Recorder на B370?
При мен се е изпарил, а и не мога да възстановя с Titanium-a... Ако някой може да го екстрактне (ако го има въобще) и да ми го прати, че ми се налага от време на време.

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Аз съм на В370 и си го има, опитай първо с ресет, би трябвало да се оправи, ако не кажи как да го мога да го пратя, че не съм в час как да стане
Цитирай

Опитах вече с ресет

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

кажи как да ти го пратя тогава, че изобщо не знам
Цитирай

Aко имаш предвид (звукозапис) ако го няма в инструменти пробвай с програмата Icon changer free и виж дали в нея ще ти излезе ако там се покаже изкарваш си пряк път с нея и готово.
Цитирай

Не, възстановявам я от стар архив (аз я ползвам често) появява се иконата, но не тръгва.
Колега, най лесно е да направиш архив с Титаниум бекъп и да споделиш архива.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Така, малко фийдбек:
1.Ресет не помага при такива проблеми (установих общо взето тези - липсват Recored/Записи и Files/Файлове, Галерията не вижда .png файлове)
2.Оправя се с преинсталация на рома. B370 не изтрива (уж) нищо, но е добре да си направите бекъп преди това.
3.При ресет+преинсталация, не знам в коя стъпка точно се е случило, имайте в предвид, че допълнителни теми, макар и записани на sdcard/HWThemes ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИТИ! Независимо, че са на SD картата.

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Хм, някой друг с B370 да има Dual view режим, защото аз нямам ?
https://www.youtube.com/watch?v=uI4YhqTbx9s

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2016-11-16, 18:50:17)Topper написа:  Хм, някой друг с B370 да има Dual view режим, защото аз нямам ?
https://www.youtube.com/watch?v=uI4YhqTbx9s

Предполагам телефона ти е рутнат, и би трябвало да имаш тази опция. На мен ми е интересно има ли възможност за активиране на тази опция без телефона да е рутнат, не искам да губя гаранцията!
Цитирай

Рутнат ми е НО нямам такава опция. А и рутването е.напълно обратимо.
Ето опциите ми:
[Изображение: 380e6347d3027ff2eb56c35f4f1e645c.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2016-11-17, 11:42:23)Topper написа:  Рутнат ми е НО нямам такава опция. А и рутването е.напълно обратимо.
Ето опциите ми:
[Изображение: 380e6347d3027ff2eb56c35f4f1e645c.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Рутването е обратим процес, но за да се рутне този телефон трябва да се отключи bootloader-a а това вече е необратим процес! Ако си рутнал телефона без отключване на въпросния bootloader най-вероятно не си рутнал изобщо телефона, или поне не напълно.
Цитирай

Това само го предполагаш, защото
Fastboot oem relock xxxxxxx
върши работа.
С оригиналното реакъври от РОМа разбира се.
Сега, обратно на въпроса, м?

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2016-11-17, 14:49:48)Topper написа:  Това само го предполагаш, защото
Fastboot oem relock xxxxxxx
върши работа.
С оригиналното реакъври от РОМа разбира се.
Сега, обратно на въпроса, м?

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Не е предположение, има теми по този въпрос, статуса на bootloader-а е relock и става ясно, че е бил отключван и после пак заключен. Гаранцията пада моментално и необратимо след отключване, после може би само в Kитай могат да го оправят...
Нарочно пиша пак за това, да стане ясно на потребители на Huawei и не само!

А по темата, изпълнил си всички условия за да има тази опция, пробвай в xda форума, ще ти помогнат!
Цитирай

Хах, това беше от полза....що ли питам в български форум.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2016-11-17, 21:11:14)Topper написа:  Хах, това беше от полза....що ли питам в български форум.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Какво имаш предвид???

В XDA има описано изключително подробно кое как става... защо не прочетеш там! Мен ме спира падането на гаранцията, но не ми се спори по темата, най лесно е за си занесеш телефона на ремонт и да ти кажат, че нямаш гаранция... кофти...
Цитирай

Как стои въпроса с батерията на другите Андроиди, че аз съм с 5.0.1 и е пълен та*ак!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)