Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8

Нуга няма да има както за P8 така и за p8 lite освен нА custom rom. Видях че имате нов ъпдейт ,но ще ви разачаровам има само security patches на гугъл предполагам за февруари месец. B391/B392
Цитирай
Аксесоари
Photo 

Наистина имаше официален ъпдейт до B390 вчера, но за обновяване до Нуга поне до сега няма никакви съобщения.
Цитирай

http://www.techradar.com/news/huaweis-an...ont-get-it
Цитирай

За огромно съжаление Андроид 7, няма как да се появи за P8, камо ли за P8 Lite. Доколкото е известно се дължи поради несъвместимост с SoC.

Изпратено от Huawei P9

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Защо да не е вярна отдавна се знае това .. https://www.huaweiblog.de/news/nougat-updates-huawei/ Потърси и изискванията за нуга Минимум OpenGL 3.1 .
Цитирай

Никой не е казал обратното, нещо се обърка! Прегледай пак мненията от днес! Лека вечер!
Цитирай

Хаха, да, защото си редактира мнението. Не е коректно така да се прави.

Изпратено от Huawei P9

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Здравейте, имам следния въпрос. Телефонът ми е Huawei P8. Допреди месец бях с Андроид 6, но се наложи ремонт на телефона и сега като ми го върнаха е с 5.0.1 B222 и когато пробвам да ъпдейтна ми изписва, че няма по-нова версия. Пробвах и през HiCare, но без резултат. Въпроса ми е как мога да ъпдейтна телефона отното до по-нова версия?
Цитирай

Ми пробвай да сложиш последната която е в сайта на хуавей или за да ти е по лесно изтегли програмата firmware finder от гугъл плей и свали и инсталирай най-новата версия която ще ти излезе по дата.
Цитирай

За собствениците на P8 - ново обновление до 393 засягащо най вече сигурността на Google -  L09C43B393          106MB


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

и аз съм с 393 Wink как се надявам все пак да пуснат 7ца и за нас Big Grin за кво така ни мъчат Big Grin
Цитирай

(2017-03-25, 18:47:53)stefan0w написа:  и аз съм с 393 Wink как се надявам все пак да пуснат 7ца и за нас Big Grin за кво така ни мъчат Big Grin

Не се надявай! И с нищо не ни мъчат. Все пак моделът на телефона е от 2 години. Иначе по тази логика излиза, че модел на фирмата от  2012 година трябва да се обновява  с версия андроид до 2020 година.
Цитирай

Гугъл го правят за своите. Но явно другите компании трябва да си продават новите модели...
Между другото има стартирана петиция за 7ца за нашите телефони на change.org - подпишете я!

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Каквото и да направим няма да получим 7ца тъй като хардуера на графичната среда не с open GL 3.0 нагоре
Цитирай

И как върви Цианоген тогава?
http://www.thenerdmag.com/update-huawei-...anogenmod/

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Е незнам аз като гледам и на много по стари телефони може да работи , но и другите производители правят този номер и слагат само на новите модели 2016-2017 ...
Цитирай

Аз подписах петицията дано има файда Big Grin https://www.change.org/p/huawei-mobile-d...and-mate-s
Цитирай

Имах си аз производител да каже, че може и 5 годишни телефони да се ъпдейтват. Кой ще купува новите? Въпроса е, че няма апаратна пречка за 7ца.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Все пак идеята е да си купим P10 или поне P9... Другото е, че батерията я изкара още година я не! Начините да те накарат да купуваш нови модели са много.
Цитирай

Вие се едно новите модели ги купувате само заради по- новата версия на андроид ..
Цитирай

Аз се надявах на новата версия за да включат в нея dual window! При рутване го има, но отпада гаранцията, коментирано е вече. Та това ми е липсвало като опция.
Цитирай

Някой, който има Р8,  може ли да ми каже каква  скорост има на WiFi . Моят е  36Mbps  а на брат ми, който е с Р8 lite  е 73Mbps, 
като двата телефона бяха поставени един до друг.
Цитирай

[attachment=16328 написа:magicman pid='1386753' dateline='1491026375']Някой, който има Р8,  може ли да ми каже каква  скорост има на WiFi . Моят е  36Mbps  а на брат ми, който е с Р8 lite  е 73Mbps, 
като двата телефона бяха поставени един до друг.

Ето, така е при мен на P8 - 72Mbps


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Имате нов ъпдейт за GRA-L09C432B394
http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip


changelog:Тази актуализация добавя нови функции към приложенията, включително Имейл, Календар и Бележник, и оптимизира иконата за Теми. [Какво ново] Добавя функция за приоритизиране на имейли. Добавя повече години към вечния календар. Добавя местен календар и световни празници в Календара. Добавя функция за добавяне и споделяне на контакти чрез QR код. Добавя функция за споделяне на бележки като текст, изображение или имейл в Бележник. [Оптимизации] Оптимизира входа в имейл, като конфигурира параметрите автоматично. Оптимизира иконата за Теми да бъде по-свързана със системата. Подобрена сигурност на устройството с корекциите за сигурност на Google. [Бележки към актуализацията] 1. Тази актуализация няма да изтрие личните ви данни, но препоръчваме да направите резервно копие на важните данни, преди да започнете да актуализирате. 2. Ако срещате проблеми по време на актуализацията, се свържете с горещата линия на отдела за обслужване на клиенти на Huawei или посетете оторизиран сервизен център на Huawei за съдействие.
Цитирай

От мен, благодарности за инфото!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)