Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8

А кога, и дали изобщо ще има dual windows опцията?

[Изображение: maxresdefault.jpg]
Цитирай
Аксесоари

Това си работи
https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=3594684

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Работи, но някой приложения просто не подържат тази функция.


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Трябва телефонът да е руутнат ли за тая функция?
Цитирай

Не, налична е в стандартно в телефона .

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-04-28, 19:15:05)ronnie72 написа:  Не, налична е в стандартно в телефона .

За П8 трябва да е рутнат, ако някой знае вариант в който това не се налага да го сподели.
Цитирай

Този телефон заедно и lite версията заслужават андроид 7 ама тия от хуавей са го ударили на уволнение, даже днес прочетох че в новия Р10 са хитрували слагайки нискокачествени материали направо си съсипват реномето.
Цитирай

Сега ми дойде В394 Big Grin
Цитирай

И при мен на P8 днес дойде обновлението B394. Нищо интересно.
Цитирай

Поне са добавили функцията Комфорт на очите. На мене лично много ми допада така дисплея как изглежда. А най-интересното е че другият ми е лайт версията и за него от началото на годината не съм получил никакви обновления.
Цитирай

(2017-05-04, 13:23:05)Sofroni написа:  Поне са добавили функцията Комфорт на очите. На мене лично много ми допада така дисплея как изглежда. А най-интересното е че другият ми е лайт версията и за него от началото на годината не съм получил никакви обновления.
p8 lite получава ежемесечно ъпдейти като не ти идват ОТА , теглиш firmware finder намираш си подходящата версия теглиш и инсталирваш ръчно. Wink
Цитирай

В какво се изразява функцията комфорт на очите ? Smile)
Цитирай

Пак е яко че, добавят по нещо ново макар и минимално, искам да попитам нещо извън темата защо когато ми звъни телефона един път трябва да плъзна на дясно за да вдигна, друг път трябва да натисна зелената слушалка за да вдигна ?
Цитирай

И на Р8 лайт е така този "феномен"

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2017-05-08, 11:10:25)stefan0w написа:  Пак е яко че, добавят по нещо ново макар и минимално, искам да попитам нещо извън темата защо когато ми звъни телефона един път трябва да плъзна на дясно за да вдигна, друг път трябва да натисна зелената слушалка за да вдигна ?

В единият случай се получава, когато телефона е заключен, а в другия когато работите по него трябва само да натиснете за да отговорите на обаждането.
Цитирай

Ако не сте обърнали внимание - плъзгането се изисква когато телефона/екрана е заключен, зелената слушалка е когато правите нещо на телефона и ви звъннат, тоест екрана е отключен.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Да аз за това попитах, поне има логично обяснение хах до колкото го приемам за логично, но неможем да отречем че е супер странно и според мен доста объркващо и излишно.. незнам на новите версии на EMUI 5.0 и на андроид 7 дали е така Smile някои ако знае може да каже, защото мен лично ме дразни това Big Grin
Цитирай

Аз съм с Android 7.0 (EMUI 5.0) и е по този начин, така беше и при Android 6.0 (EMUI 4.0).

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-05-04, 18:25:28)vanko929 написа:  p8 lite получава ежемесечно ъпдейти като не ти идват ОТА , теглиш firmware finder намираш си подходящата версия теглиш и инсталирваш ръчно. Wink

А гледам че на едното пише ота и е около трисетина мегабайта. А на другото пише фул ота и е гигабайт и малко. Каква е разликата между двете и кое е редно да изтегля.
Цитирай

ОТА може ,но трябва с проксито на firmware finder да го пратиш на актуализатор ,но тъй като нз коя версия ти е изтегли fullota (целият ъпдейт)
Цитирай

Здравейте колеги, забелязали ли сте нестабилност при връзка през блутуут със слушалки? След ъпдейта B394 имам проблеми с връзката през блутута и изобщо не може да се слуша музика и да се говори нормално, насича, прекъсва или се реконектва постоянно. Само пояснявам, че на предния ъпдейт B393, всичко вървеше гладко и проблем от такова естество не е имало. Въпроса е как да се ресетнат настройките само на блутут и да се изтрие кеша, търся сервиз, или апликация, в която да се пазят с възможност за изтриване, но не намирам, някакви идеи, (без да се ресетва целия телефон)?

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай

(2017-05-12, 21:55:02)vanko929 написа:  ОТА може ,но трябва с проксито на firmware finder да го пратиш на актуализатор ,но тъй като нз коя версия ти е изтегли fullota (целият ъпдейт)

А нали не трие нищо от телефона. Защото с ота не става. И мисля да сваля големият файл. И дали от 596 мога да мина директно на 601.
Цитирай

(2017-05-21, 18:22:59)Sofroni написа:  А нали не трие нищо от телефона. Защото с ота не става. И мисля да сваля големият файл. И дали от 596 мога да мина директно на 601.
да не трие нищо с големия файл ще може да минеш директно
Цитирай

Някой да е руутвал B395 (последния от май) със SuperSU ?
Аз успявам само с Magisk, а неговият su не го харесват доста програми :/

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Днес получих B397,но няма нищо интересно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)