Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Теми и шрифтове за Huawei P8
#1
Rainbow 

Писна ли ти да виждаш своя P8 всеки ден един и същ?! Няма проблем! Претапицирай го в три прости стъпки:

1. Харесай тема и я изтегли (например Newborn.hwt).
2. Постави изтеглената тема в папката HWThemes в паметта на телефона.
3. Стартирай Теми>Мои и приложи темата, която изтегли.

Темите в каталога по-долу са групирани в два раздела - Официални, предоставени от Huawei и теми от други автори. Всички теми са съвместими с всички модели P8 - Standard, Premium, Max и Lite. Изключенията ще бъдат оцветени в розово с допълнително пояснение! Възможно е да има разминаване във визуализацията при различните версии на EMUI. Преди да бъдат качени в каталога, темите са тествани в EMUI 4.0!


 
Още за Huawei P8:
Модификации на Huawei P8
Официални актуализации за Huawei P8
Google Services за Huawei P8
ROOT и TWRP за Huawei P8 Premium
ROOT на Huawei P8 Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Браво! Полезно.

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#3

Тези и много други теми могат да се изтеглят директно от раздел Теми в телефона.
Цитирай
#4

@Flix_z, тези от нас с китайските версии на телефона, не могат да теглят онлайн от Теми. Услугата не е достъпна за БългарияWink
Ако ти имаш достъп, можеш да направиш добро като споделиш най-яките според теб.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#5

Не знам дали аз мога да ги кача тук Blush  От полза ли е да ги опиша по някакъв начин?
Цитирай
#6

Тук точно не могат да се качат, трябва да са на външен сървър, като G-drive например или друг. Хубаво е да ги опишеш, но ако не ти се "играе" събери ги в 1 zip и ги шерни на някой сървър. Аз ще ги опиша и ще ги добавя с миниатюри в шапката на темата. Предварително Б Л А Г О Д А Р Я!!!

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#7

темите за Р8 не са ли съвместими с HONOR 7 , или трябва да чакам да излязат нови теми за моя телефон с EMUI 4.0, защото нито мога да тегля от темите в телефона(никак не мога да се регистрирам), а и никъде в нета не намерих теми за сваляне за honor7 s android 6.0
Цитирай
#8

@doktora, предполагам, че са съвместими. Не вярвам Huawei да правят десетки разработки на една и съща тема за моделите си. Пробвай смело официалните теми и кажи какъв е резултата.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#9

обещавам да пробвам и да пиша

изтеглих пакет теми за EMUI 4.0 за HUAWEI MATE 8 и в момента в който тръгнах да инсталирам ми изписа,че трябва да ми смени лаунчера с CM LOUNCHER , и спрях до там , защото незнам ,какво точно означава това и какво ще се промени, а пък аз си харесвам насточщия и съм си свикнал с него...
Цитирай
#10

Моля, тези от вас, които са с европейската версия на телефона, да погледнат мениджъра на Темите и да кажат дали виждат темите, които аз виждам в китайската версия! Например, имате ли тема Corner Dream и можете ли да я изтеглите на телефона си?

   

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#11

georgyan, имам абсолютно същите теми в мениджъра след актуализацията до ЕМУИ 4.0 в моя ХОНОР7
Цитирай
#12

@doktora, а можеш ли да ги изтегляш и инсталираш на Honor 7? И с каква версия на софтуера си - европейска или китайска?

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#13

с китайската версия съм -PLK-UL00 , и не мога да тегля теми, иска ми акаунт....а,като тръгна да го създавам ми изписва, че услугата не е налична за този регион(европа),усещат ме още като въведа тел.номер или имейл адрес
Цитирай
#14

То и аз съм с китайска версия, но имам акаунт  Big Grin

Пак ще помоля тези с европейската версия да кажат виждат ли темите, които споделих и могат ли да ги теглят!?

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#15

(2016-01-28, 19:52:16)georgyan написа:  То и аз съм с китайска версия, но имам акаунт  Big Grin

Пак ще помоля тези с европейската версия да кажат виждат ли темите, които споделих и могат ли да ги теглят!?
Няма ги при мен, но съм още с 3.1 и Лолото Smile Не знамдали има значение Smile
Цитирай
#16

Има значение и при мен на Лолипоп няма.
Цитирай
#17

Как стои въпроса с шрифтове, има ли някой знаещ, аз съм с евро версията и още съм на лолипоп, има ли начин да се мине без рут. Относно теми , дръпнах две от споделените по-горе паснаха идеално, в маркета за теми ги нямаше тези две специално: материал и блек.Като гледам скриншота маркета е обновен тези теми от него не съм ги виждал.
Цитирай
#18

Няма такова нещо..


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#19

(2016-01-28, 22:45:24)johnterry7 написа:  Няма такова нещо..

Как се достига до това меню?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#20

Всичко опира до това да успеем да си направим аkаунт в Huawei идентификатора , това е !
Цитирай
#21

Аз също ги нямам.
Цитирай
#22

(2016-01-29, 08:15:22)tisho9620 написа:  Как се достига до това меню?

От иконата "Теми" на начален екран. След това натискаш персонализиране.
Цитирай
#23

Ето и най-новите теми от китайския маркет.


HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#24

как да ги сваля, особенно черната мн ме кефи GOLD INDUCED ???
Цитирай
#25

(2016-01-29, 18:17:51)georgyan написа:  Ето и най-новите теми от китайския маркет.


Аз си харесах Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)