Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Евентуална покупка на Desire 820
#1

Здравейте! Загледал съм се в телефона, но ме спират някои неща - батерията държи ли? Изглежда малка, Много отрицателни мнения за 5.0.2 и дали при 6.0 ще е същото?, Само 10 от 16 гб може да се използват
Споделете вашите мнения, собственици! Smile

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз телефончето го имам от 5.01, тоест от 16 дена. Батерията в началото държеше малко, защото телефона го ръчках нон стоп /КитКат/ обаче сега го оставям поне за малко и държи доста добре. Например ето сега сутринта го махам зарядното иии наобяд ако си ръчкам из тела фейсбуци и месинджъри които теглят доста бетерия за довечера може и да имам към 40,50 %.
Като ми омръзне телефона още и още повече ще държи хах Big Grin
Спрямо Iphone 4S който имах преди този телефон, този е фъркотевица.
Мисля да не ъпдейтвам софтуера въобще Smile
Цитирай
#3

Вземи го няма да сгрешиш,аз имам два и не виждам защо се пишат тези глупости оносно лолипоп.Няма аблолютно никакви проблеми.Относно батерията аз го ползвам единия само за разговори на ден по около 20мин,нета му го включвам само да си актоализира времето и 5 дни ми кара батерията.На другия имам доста приложения нета не го спирам и спокойно си вади 2 дни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)