Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RoidMi FM трансмитер
#51

Аз за астра F, съм решавал проблема, като навих една медна лента около ринга който трябва да контактува и след това с малко изолирбанд до нея да уплътни. Медната лента я взех от оплетката на екраниран кабел, но може да стане и с фолио за печене. За моята алфа трябваше само изолирбанд за уплътнение, защото имаше много голямо разстояние и при друсане се разместваше и се разкачаше. Дано да съм помогнал
Цитирай
Аксесоари
#52

Преходници и много други джаджи за запалката  във Викиват-за Пловдив.
Цитирай
#53

Имам roidmi 2s и на ауди а3 влиза доста хлабаво и го ползвах с преходник оригиналния на xiaomi с двете гнезда.Сега прочетох коментарите и пробвах това с гнездото на запалката поизкривих и четирите пластинки и стана няма мърдане и не се рзкачва при движение.

PocoF2Pro
Цитирай
#54

Това може ли да се използва за разговори като се включи телефона през блутуут и ако може какво е качеството ?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Не може. Няма микрофон.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

(2017-07-14, 05:23:31)georgekodinov написа:  Не може. Няма микрофон.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk

Roidmi 2s има микрофон.
Цитирай
#57

Какво ще кажете за Roidmi 3S, някой са много доволни, други казват, че понякога има смущения. Струва ли си ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#58

Колега, знам, че съм оффтипик, но помисли и за някой трансмитер със копчета. Аз имам и roidmi и някакъв друг китаец, но ползвам китаеца заради удобството да си цъкам директно от него песните.
Разлика между 2та в качеството на звука не забелязвам, само roidmi то беше по-скъпо

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#59

При мен roid mi 3s смущаваше радио станциите и всичките пръщяха. Иначе един път се чува перфектно, друг път има мущения. Ако караш на дълъг път със сигурност по някое време ще има радио на честотата която си избрал да работи устройството. Сега намерих начин да сложа Bluetooth и със Spotify в комбинация работата заспа.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#60

Аз имам един много неприятен проблем с Roidmi 3S и той е,че не се свързва автоматично с телефона. Трябва при всяко запалване на автомобила да го свързвам ръчно. Цъкнал съм тикчето за автоматично свързване. В мен ли е грешката или в приложението, телефона е с Андроид 9.0, ако има значение. Условията за автоматично свързване също не ми говорят нищо  Unknw_mini 

[img][Изображение: Screenshot-20210105-121511.png][/img]
Цитирай
#61

От скоро имам и аз, но ми прави впечатление и на мен, че не се връзва автоматично. Сега не съм с моята кола, ще тествам другата седмица, как работи и на моята (ако има някакво значение запалката). Иначе съм с Mi9 и Android 11.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#62

За лесно връзване с Roidmi препоръчват този бутон. Има и още много автоматизации които може да му се настроят с IFTT.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)