Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питането ми е за контактите.
#1
Question 

На предишният ми тел. HTC контактите се синхронизираха с ФБ и съответно на всичките ми приятели им се появяваха снимките. На този тел. не мога да направя това можете ли да ми кажете каква е причината? 
В accounts нямам такъв за ФБ, а и не мога да създам.
   

Samsung Galaxy S5 
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтегли си по-стара версия на Facebook приложението.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Настройки -> Акаунти -> Facebook и виж там. Това изнамерих от нета.

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#4

Проблема не е от телефона,а от фейса.Решението е стара версия на фейсбук,както те е посъветвал @Dakata87 или инсталираш приложението "Sync.ME - Caller ID & Block".

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

И аз това търсих в нета днеска. Там съветват да се сложи 25.0.0.19.30.....еми сложих я, дадох sync all при app settings в приложението FB, реснах тела дори и пак няма промяна. Отчаях се и се отказах засега.
Някои съветват да се сложи Sync.Me мисля, че беше - тя уж правела същото. Чудя се дали ако я сложа само да ми свали снимките на контактите, дали снимките ще останат и ако я махна ? Big Grin
Цитирай
#6

Ще останат, да. Но няма смисъл да я махаш, може да си я настроиш да обновява автоматично снимките през 1 седмица да речем и така винаги контактите ти ще са с най-новите профилни снимки от социалните мрежи.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

Sync.Me нещо не го разбирам как работи. След като го имсталирах ми искара само 5, 6 контакта със снимките от Фейсбук. Свързах го с моя акаунт, но нищо. Ако искам да свържа контакт с даден ФБ профил го търся ръчно, като не мога да намеря списък само с моите си контакти. Също ако добавя нов телефон в указателя как да го свържа с даден профил и мога ли да синхронизирам и Viber?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)