Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с M2 Note
#1

Здравейте днес си ъпдейтнах телефона с новата официална версия на Flyme 4.5.4.2I и след ъпдейта реших да изчистя вътрешната памет на телефона и маркирах всички папки да ги изтрия но папката OBB която е в Андроид папката не иска да се трие и ми дава някаква грешка. Уж показва че е празна но ми липсват 4.5gb от паметта. Преди ми показваше 10.7gb а сега ми изписва само 6gb. Моля ви ако знаете как мога да форматирам успешно вътрешната памет ще съм ви много благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

За Ресет до фабрични настройки чувал ли си?

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#3

Да колега чувал съм. Направих го през рекавъри и през менюто на телефона но никаква полза.
Цитирай
#4

(2016-01-28, 16:20:52)cuniculus написа:  Да колега чувал съм. Направих го през рекавъри и през менюто на телефона но никаква полза.

преинсталирай!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#5

Преинсталирах и пак същата работа, но да споделя как оправих проблема. Преименувах папката Android и рестартирах телефона след което се появи нова папка Android, а преименуваната вече ми позволи да я изтрия и всичко се оправи Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)