Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

тъч проблем
#1

Здравейте,нормално ли е при пукнат тъч горе до предната камера Да не работят тъч бутоните и долната част на дисплея?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя се счупи малко по-надолу и тъча изобщо не работи.

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
#3

слагайте си по една мишка и сте готови с работещ телефон
Цитирай
#4

А някакво друго решение? гледам в Olx , продават някакви тъчове? Фейк ли са или?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#5

Само за дигитайзера ли питаш или тъч с lsd?

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
#6

Ем по 25 лв дигитайзер помага ли?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#7

Днес направих ъпдейт на ситемата , като ъпдейта го направих от телефона. След рестарта тъча работи по някакъв странен начин , демек натискам на едно място а той реагира на съвсем друго, абе голяма каша ... някой имал ли е подобен проблем?
Цитирай
#8

Та то и моя го прави това понякога без да ми е пукнат екрана някъде и дори телефона не е падал на земята проблема стана след сменянето му заради изгорял пиксел та сега мисля да го давам на ремонт като ми казаха че ще ми дадът оборлтен

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)