Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със сензора за близост на LG BELLO II
#1

Здравейте. На скоро си взех LG BELLO II с Android 5.0.2. От известно време имам проблем с него, който се изразява в това, че след като приключа разговор по телефона и като го махна от ухото си екрана остава черен и няма как да затворя. Взех го от Мтел и ходих във въпросния магазин и от там ми дадоха номера на тяхната "Смартлиния". Обадих се и ми казаха да изтегля приложение Screen on Call, което би трябвало да блокира изгасването на екрана при разговор, или да изчакам актуализации. От приложението ефект няма, за актуализации проверявам всеки ден и ми пише че системата е актуализирана. Някакви идеи или съвети? 

Нищо не разбирам от тези неща и се чудя ако отида в сервиз да ми сложат по-стар Android дали ще се оправи. И дали изобщо е възможно да се сложи по стар. А и честно казано вече започвам да си мисля, че проблема е в самия телефон.

Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаш ли протектор на екрана и случайно да не закрива сензора за близост? Опитвал ли си с връщане на заводски данни?
И темата не е за тук, а за други модели LG. След като ми отговориш ще я преместя там.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Съжалявам за темата, моя грешка.

Иначе да, и без протектор на екрана пак е същото. Фабричните настройки 2 пъти ги връщах и нищо...
Цитирай
#4

Опитай това от 6-ти пост http://forums.androidcentral.com/lg-g2/3...ost3503637


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Пробвах и това, но няма ефект. Единствено когато е пуснато приложението сензора мига постоянно, но когато движа ръка над него... Нищо...
Цитирай
#6

Карай го в сервиз , случва се да има дефектирал сензор .

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#7

Ами май само този вариянт остава щом нищо друго не помага...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)