Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПОМОЩ ЗА ЛЕНОВО А 328 .СПРЯ ДА ЗАРЕЖДА
#1

Здравейте ,на малкия телефона беше пулен с някакви секс приложения започнах да ги деинсталирам но се появяваха отново и отново и постоянно забиваше и се рестартираше , влязох в менюто на андроида и ресетах за фабрични настройки ,,после ми излезе някакво суобщение за актуализация натиснах ,тела се рестартира и ми даде менюто андроид систем рековери не знам какво направих но маи натиснах апли упдате фром адб и до там ,сега като гио вклщча излиза логото и след това менюто андроид систем рековери или след логото направо изгасва..моля за помощ
Цитирай
Аксесоари
#2

Флаш със стоков ROM!

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#3

как да го направя този флаш , телефона няма връзка с лаптопа ми , моля за по подробно обяснение ,,извинявам се но съм нов и не съм на ти с андроидите моля за помощ
Цитирай
#4

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70636

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#5

телефона не може да се свърже с лаптопа ,така че не ми е ясно как да го флашна,моля помогнете
Цитирай
#6

Виж за драйвери, дали има такива.

 
Цитирай
#7

значи телефона се свързваше нормално с лаптопа докато си зареждаше андроида сега стига само до рекавари менюто и до там ,не може да се свърже с лаптопа защото не зарежда андроида

значи телефона зарежда само до логото на леново и до там ,с пауер бутона и бутона за усилване влизам в andoid recovery system и непосредствено под него пише рома : a328_row_s328_150429, пак повтарям че няма как да го вържа към лаптопа защото не може да зареди андроида ,моля за помощ и предложения
Цитирай
#8

Прочети темата която съм ти казал! Там пише всичко!!!

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#9

изключи го (ако не става по друг начин извади батерията) след това пробвай комбинацията: бутон за намаляне на звука и бутона за включване. би трябвало да влезе в режим фастбуут тогава го свържи към лаптопа с USB и най вероятно ще успееш да влашнеш.
моят тел е a6000, но би трябвало комбинациите да са еднакви. дано съм помогнал.Smile
ако не стане пиши тук пак
Цитирай
#10

Просто маха батерията, включва го към компютъра, инсталира си драйверите, откача го след това от кабела, пуска Флаш тул-а, зарежда скейтъра, натиска Донлоуд-а и чака около пет-десет минути. Е това всичко е написано в темата по-горе. Кое не е ясно???

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#11

моя грешка, трябва да направиш тази комбинация volum up+power, после от менюто, което ще ти излезе натисни download тогава го свържи към компютъра и пробвай да флашнеш. този начин е доста по прост от начина, който ти е дал колегата по-горе @Nenich, а и за него не ти е нужно да инсталираш драйвери.

тука някви драйвери, ала-бала остаи го ако не стане с download тогава пробвай с начина на @Nenich
Цитирай
#12

благодаря на всички който ми отговориха по темата ,всичко се оправи с флаш както сте ми посочили  ,помогна ми колегата godji_1 искрени благодарности !
Цитирай
#13

няма проблем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)