Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Youtube App върви само на 144p и 360р
#1

Здравейте,
Значи на едно телефонче - Telenor Smart Plus (чисто нов, но всичко му е ъпдейтнато) - Youtube приложението плейва клипчета само с резолюции 144p и 360p. Дисплеят е с резолюция 540 x 960 пиксела, 5' и би трябвало да може да се пускат клипчета на 480p. Android версията е 4.4.2. Версията на youtube също е последната налична от google.play - 10.49.59. 
Няма значение дали съм на Wi-Fi или ползвам данни през оператор.
Не знам дали проблемът е в самия телефон или в приложението или е комбинация от няколко фактора. Странното е, че я няма даже резолюция 240p - само 144 и 360. 
Някакви идеи как да отключа 480p? Или по някаква причина за модела това не е възможно?

А ако някой знае ли този модел Telenor Smart Plus какъв е всъщност, т.е. кой му е производител и на какъв модел отговаря реално.

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Прилича на това 
http://mobiwire.com/portfolio/ahiga/

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#3

Да, май е този модела.
Хвана ме яд на този бъг ли е, какво е за този тъп телефон и почнах да експериментирам.
Инсталирах алтернативна апликация за youtube - TurboTube - с тази програмка се пускат клипчета на 480р. Но самото приложенийце е някакво бъгаво и смотано.

Пробвах друго - изтеглих една по-стара версия на youtube app (официалното приложение), инсталирах го на телефона и сега наличните резолюции за избор бяха
240p
240p
360p
Не е грешка - даваше ми два пъти 240 и 1 път 360.

Дръпнах още по-стара версия - сега трите варианта са 144, 240, 360 (за разлика от най-новата версия, която предлага само 144 и 360).
Цитирай
#4

Ако не става през приложението пробвай през Chrome даже на Desktop User Agent ще имаш и 720p през гугълския кодек. Доколкото видях видеокартата на този телефон е Mali 400, а на него бачка този кодек. Тествал съм го на Galaxy S3 (7.1.1) и A536 (4.4.2)
Цитирай
#5

Uc browser e екстра за YouTube. А в 4pda има мод версии с download и background play.

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)