Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Връщане на 4.4.2 от 6.0....(LG G3 ,16GB)
#1

Здравейте,значи имам следния проблем купих си преди няколко месеца LG G3 но имам един лек но МНОГО ДРАЗНЕЩ лаг който така и така не можах да оправя,прочетох из форума много теми и пробвах много неща като -смяна на лаунчери (пробвах няколко различни),минах на маршмаллов пак не спря дразнещия лаг,пробвах с опции за разработчик спрях анимацийте ,смених клавиатурата LG с Swift key  и т.н ,та въпросът ми е има ли някой с подобен проблем ,има ли решение и как ? Ще мога ли да се върна от маршмаллов на кит -кат и как и дали ще се оправи тогава проблема..Благодаря предварително за отговорите
Цитирай
Аксесоари
#2

Прочиташ тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80453
и най-вече погледни т. 2.3
Изтегляш обаче това kdz  6PO/POLANDV21ALGD855
това е 5.0 лолипоп. Флашваш го по описания метод и се връщаш на 5.0 лолипоп. Би трябвало да стане и директно на КитКат, но не съм го пробвал и не искам да те подвеждам.
След това теглиш и това kdz 6HU/HUNGARYV10LLGD855
- това е КитКат 4.4.2 и го флашваш пак по същия метод. Ако не стане по същия метод, флашваш го по 2-ри метод в тази тема  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62713
като следвал инструкциите на колегата @ganchev


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Благодаря за бързия отговор ще го пробвам и ще пиша : ))
Цитирай
#4

Не мога да тегля kdz файла изчаквам 5 секунди рекламата давам скип и пише not found ..
Цитирай
#5

Сега пробвах с V10L и нямах проблем, но съм на 3G в момента и го спрях. Ако имаш ad blocker го изключи и пробвай пак. Ако пак не става, довечера ще ги изтегля и ще ги кача другаде.

Смених първия линк, вече работят.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

Да,сега стана върнах се на 4.4.2 и сега да видим дали ще има пак лаг ии още нещо как да спра обновяването на софтуера в първите стъпки махнах отметките но дали става само с това ? И отново благодаря за помощта : ))
Цитирай
#7

Влизаш в център за обновяване (трябва да го има като приложение) ->> актоализиране на софтуера и трябва да има в тикчета. Едното е за автоматична проверка, а другото за автоматично инсталиране на актоализациите. Махни ги и двете.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

като вляза там няма тикчета ,мисля че ако докосна някой от двете направо ще почне да търси актуализация ..
Цитирай
#9

Кои 2 ? Едното е за актоализации на приложения, а другото за актоализации на софтуера. Влизаш в актуализация на софтуера и там трябва да има:
проверка сега за обновяване (без тикче)
провери автоматично (с тикче) и
автоматично инсталирай актоализации (с тикче)
Все пак не съм бил никога с 4.4.2 и при него може да е различно.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#10

Готово,махнах тикчето,най хубавото е че вече нямам лаг..
Цитирай
#11

Върнах без никакви проблеми до 4.4.2 - v10L "D85510L_00.kdz" като телефона беше с v30C, официално ъпдейтнат през кабела с "LGMobileSupportTool". С Win8.1 оригинален (служебен) съм, 32гб версия на телефона.
Ползвах програмата LGUP от темата https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80453
Цитирай
#12

Някой да ми даде линк за LP 16 ГБ моля ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)