Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy tab S2-ревю
#1

Дизайн- чудесен, тънък, лек, удобен, малки рамки, и металът се усеща, гърбът е от много приятна Softouch материя, никакво загяване( дори след 1 час игра на  Asphalt) Stolt
Дисплеят е невероятен, има чудесни ъгли на виждане (малко зеленее под ъгъл), яркостта е добра, в тъмна стая става до 2 нита!, на слънце се вижда много добре.  Удобна стокова клавиатура, много бързо се пише. Пръстовият отпечатък работи бързо.
4:3 е удобен формат за почти всичко. Touchwiz е супер, много бърз и с  полезни функции, но наистина 4GB ram и exynosa на s6 са си нужни(дори при затворени приложения гълта 1.6 Ram) . Камерите са добре(f1.9) задна! Батерията е супер оптимизирана и макар  само 5870, прави 7/8 часа екран без никакъв проблем.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз съм със същия, добре е, мисля, че е достатъчно мощен, процесора е същият в Ноут 4, не е върха, но ще върши добра работа, харесва ми ,че запазиха металната рамка както беше в Ноута, батерията ми се струва, че пада за един ден постоянно ползване и после много бавно се зарежда, това ме дразни. Намалях му малко анимациите и добре работи, да видим с Андроид 6.0 дали ще бъдат подобрени някой неща, които са малко дразнещи.
Цитирай
#3

Имам Galaxy Tab s2.Нормално ли е ,когато батерията падне критично(под 5%) и екрана да се премрежва и таблета гасне? Sad
Цитирай
#4

Това са настройките на Kernel/ядро ... един вид софтуерен. Или рутваш и сменяш с къстъм ядро или пробваш друг стоков софтуер на принципа проба-грешка.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Успешно купен, рутнат, TWRP-ат, бекъпнат, брикнат, възстановен, ъпдейтнат, повторно TWRP-ат, повторно рутнат и повторно бекъпнат.
Този ред можеше и да е по-кратък, разбира се. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)