Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти по дисплея

Аз първо го дадох в представителство на Мост във Видин и ми го върнаха непоправен. После го дадох във Виваком и след няма и две седмици ми го смениха. Исках от Виваком служителя да пратим в сервиза обаче снимки с отпечатъците, щото се правят на луди, че нямало проблем, а той се появява след работа с телефона и най вече на сив фон...
Цитирай
Аксесоари

Значи трябва да го дам във Вива-та и със снимки на отпечатъци?
Аз имам снимки на отпечатъците.
Цитирай

Давай го тогава. И им кажи че искаш да им покажат снимките. Прати ги на служителя, той ще ги качи на компютъра и ще им ги прати.

Tapatalk
Цитирай

С програмата Twilight , както е посочил @vargala81, не ми се появяват отпечатъци.
Искам да попитам обаче, тия отпечатъци от предишни приложения само дразнещ дефект ли са на LGD дисплеите или дисплеите "тръгват" да изгарят и трябва да се сменят?

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Натрупват се въпросните прегорели места и стават изображението неприятно при по-загрял телефон. Поне така беше при моя телефон. Също и от двете страни при нагряване се появявах 2 области с по-тъмен цвят. Дадох телефона на сервиз и ми смениха дисплея за 8-9 работни дни. Сега е доста по-ярък пък да видим до кога ще изкара.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай

Моя е със сменен дисплей най-после, поне така пише в сайта за проверка Big Grin Извършен ремонт / подменени части: Black Front Cover. Чакам да го върнат в офиса на Вива. Докато чакам обаче излезе оферта и си взех P9 Plus за 599 лв. от Плесио и Г4 ще иде в шкафа за резерва, или ще продам, не съм го мислил още. Той реално със сменена платка и дисплей е чисто нов, ама... Спомените не са ми особено приятни. От друга страна пък P9+ ме радва яко последната седмица. Докато преподпиша октомври мисля, че ще ми върши идеална работа. И така. 
Цитирай

И така, вече съм с чисто нов Г4. Новият панел е на JDI, а сменената платката е произведена октомври 2017. Заслужено отива в шкафа за резерва. Big Grin

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ползвай си го, той вече ще е безсмъртен Smile Има ли разлика в греенето и как върви?
Цитирай

Грее си като за зимата. Big Grin Сляд няколко дена с П9+ нямам особено желание за Г4... Иначе работата му е като преди.
Huawei P9 Plus
Цитирай

Здравейте колеги!
Днес сутринта, без никаква видима причина половината дисплей стана черен по вертикала. Тъча си работи и когато направя скрийншот, снимката си е на целия дисплей.
Някой срещал ли е подобен проблем и къде може да е причината? Дали дисплея е повреден или дънната платка?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus L5 II E460, HTC ONE X, LG G4 H815 brown leather
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)