Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC все още губи стотици милиони, но отбелязва подобрение
#1

[Изображение: y8GR6BT.jpg]
HTC представи финансовият си отчет за четвъртото тримесечие (Q4) за 2015 година, като се забелязва възходяща тенденция на приходите.

Линк към цялата статия -->


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tda за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари
#2

HTC ще призвежда телефоните Nexus през следващите 3 години !?!?!?
Днес изтече информация,че HTC са подписали 3-годишен договор с дъщерната компания на Google-Alphabet !
Някой да чувал за подобно нещо ?


П.с.Преди 3 дни бяха публикувани финансовите отчети на HTC,според които приходите на компанията са достигнали 10-годишно дъно...Smile
Цитирай
#3

Достигнали са дъно, но пък акциите им са се повишили с 20%. Нека не пренебрегваме добрите новини за сметка на лошите. Wink

А това за тригодишния договор върви из пространството тези дни. Да видим дали и доколко ще се окаже истина.
Цитирай
#4

Ама разбира се.....Smile
Аз затова започнах и с "добрата" новина....Smile
Цитирай
#5

Интересно какви Нексуси ще направят... Ако получат реално шанса де...

@tonkata07, да те поправя, Google са дъщерна на Alphabet(тя е главната).

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#6

Ето новината. Big Grin
http://www.mobilebulgaria.com/news/37181...1%83%D1%85

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#7

(2016-03-09, 12:24:46)Claping Monkey написа:  Интересно какви Нексуси ще направят... Ако получат реално шанса де...

@tonkata07, да те поправя, Google са дъщерна на Alphabet(тя е главната).

Приема се..... Поправката имам предвид... :Smile
Цитирай
#8

(2016-03-09, 13:30:43)ronnie72 написа:  Ето новината. Big Grin
http://www.mobilebulgaria.com/news/37181...1%83%D1%85

То хубаво всички се надпреварват да преписват това, но нищо не е потвърдено. Все тая колко пъти ще го прочетем из мрежата.
Цитирай
#9

Препоръчвам да прехвърлим дискусията за НТС Nexus тук: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1255351 Wink
Цитирай
#10

Възходът на HTC стремително продължава....надолу

 
Цитирай
#11

Това все пак е за първото тримесечие...
Цитирай
#12

Не е съвсем подходяща темата, но все пак...


Не мре тая гад.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#13

HTC правят много добри телефони, но просто така е промит мозъка на хората с Iphone и Samsung ,че няма просто на къде повече.. Жалко

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#14

@Gosho223, не знам въз основа на какво реши обаче, че и HTC не спада към същата категория, макар и в по-малка степен от другите два бренда?

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#15

(2016-05-15, 23:40:43)Gosho223 написа:  HTC правят много добри телефони, но просто така е промит мозъка на хората с Iphone и Samsung ,че няма просто на къде повече.. Жалко

Това, че htc нямат финансовите ресурси за да си направят маркетингова кампания както Apple и Samsung не е вина на последно споменатите. Рекламата продава... не можеш ли да се рекламираш няма да продаваш толкова много. Не виждам с какво Apple и Samsung са винвони на htc в слуачя.

Oh, and btw... само да имаш парите за да си направиш рекламата не е достатъчно. Още помня рекламите на htc с Robert Downey Jr. които бяха най-лошите реклами в историята на мобилната комуникация. Като цяло до сега тайванците да са направили 2/3 читави реклами, всичко останало е болезнено за гледане.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#16

Не е само до маркетинг и реклама ... След 1Х едва сега 10 ми харесва ...
Цитирай
#17

Така е.... 10-ката им е първия телефон който почти не прави компромис с нищо. От Desire HD до 10 не са пускали телефон без някакъв компромис в някое отношение. Я камера, я дисплей.... бе се намираха начин как сами да се прецакат.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#18

Малко е офтопик, но DHD имаше най-жалкия живот на батерията. 1Х беше добър, но Тегра 3 малко го провали. Абе имат си своя чар htc телефоните. Перфектни апарати няма.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#19

(2016-05-09, 20:23:51)bobytsekov написа:  Това все пак е за първото тримесечие...

А през второто започнаха съкращенията....От сряда, съкращения във всички отдели...Smile
Цитирай
#20

Браво! Все добри новини носиш... Wink
Цитирай
#21

Sorry,Боби,но това е положението в лагера на HTC....Smile

[Изображение: 891419a263a614793fca6c1657dc068d.jpg]

То не,че и останалите са цъфнали и вързали,с изключение на Самсунг,но те поне имат от къде да избиват...Smile

Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
#22

Съоснователят на HTC Питър Чоу вече не е част от компанията : http://nixanbal.com/saosnovatelyat-na-ht...ompaniyata

 
Цитирай
#23

Цитат: Дали без Чоу HTC има шанс да се върне към славните си дни?

Единствената надежда им е тоя да не се връща. Може да разкарат и още доста сволоч, да вземат хора, които имат акъл в главите и са виждали истински смартфон на живо

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#24

Трябваше да го изгонят преди години! Тоя що кадърен народ изгони и що глупости натвори... По едно време част от персонала бяха гепили плановете за следващ телефон и се опитаха да избягат в Китай, където да основат нова компания. Какво ли не прави отчаянието с хората! Дано сега успеят да докарат кадърни хора и да ги задържат.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#25

HTC проучва различни опции, за да продължи дейността си : http://www.mobilebulgaria.com/news/40976...йността-си

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)