Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy core duos i8262
#1

Здравейте, днес реших да инсталирам нов ром на самсунга ми.. Защото не работеше добре с stock ром-а и така...
И си инсталирах TWRP рекавъри и от там направих factory reset, след това се пробвах да инсталирам ром-а и ми изписа E:Can't mount/system/preload/persist/efs и после като реших да го пусна стоеше само на логотo Samsung Galaxy core duos I8262. Ако някой знае как да ми помогне да пише.. Благодаря предварително! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Какъв ром искаше да слагаш през TWRP? Сложи стоков с Один, ако не си прецакал efs може да тръгне.
Цитирай
#3

(2016-02-04, 22:01:51)tsvetan24 написа:  Какъв ром искаше да слагаш през TWRP? Сложи стоков с Один, ако не си прецакал efs може да тръгне.

http://www.techdroider.com/2014/12/build...alaxy.html
Цитирай
#4

В xda има голяма тема: Lollicop
Опитай да сложиш стоков, ако успееш да влезеш в даунлоад режим, и през неговото рикавъри да инсталираш ром-а.
Успех!
Цитирай
#5

Привет! За да не пускам нова тема - ще попитам тук. Телефонът ми е i8262, вече на 3 години и половина. Не е ходил на сервиз никога Smile Преди година и нещо му смених батерията и това са му "ремонтите". Обаче в последно време стана.... брутално бавен, някои страници не ги зарежда, а ако ги зареди - не мога да цъквам върху препратки към други страници... фб се затваря сам или не отваря/затваря по команди... Та - опитах с възстановяване на фабричните настройки - ефект абсолютно нулев! Попрочетох форума и видях програмата Один, с която може евентуално да се оправи, но достатъчно елементарно ли е за средно грамотен индианец? Има ли вариант да си скапя непоправимо телефона или по-добре да го занеса в сервиз? Познати са ми казвали, че повечето сервизи само правят фабрични настройки и ако не стане нищо ти казват, че е от батерията... Пълен лаик съм, не ми се подигравайте много Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)