Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 4: изключва се сам, не е от батерията!!!

(2016-11-02, 15:13:49)dimo1882 написа:  Купих си нова батерия от магазин в Пловдив и проблема засега изглежда разрешен . Значително по-издръжлив е сега, 5 1/2 ми изкара на екран ,при три макс със старата батерия. Въпреки това от 10 % до 0% падна доста бързо . Калибрирах батерията,да видим как ще се държи следващите зареждания
Колега от къде я купи, че ми предстои и на мен закупуване на батерия. Има ли гаранция?

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
Аксесоари

Магазин Vega на центъра . Твърдят,че е оригинална -49 лв с гаранция 6 месеца .
Цитирай

По принцип на всички батерии е толкова гаранцията.

 
Цитирай

(2016-08-20, 15:31:17)RuShY написа:  Хора, както вече Ви писах, ако все още са Ви гаранционни телефоните може да отидете в оторизираните сервизи (аз отидох в К и К), описвате проблема и трябва да Ви заменят батериите. Всичко е за 15 мин., само дето трябва да се подготвите, че ще Ви ресетнат телефона. Нищо не се дължи и се надявам, че консумативите са оригинални. След смяната на батерията при мен всичко спи.

Sent from my GaLaXy NoTe IV

Хора, в който и гаранционен сервиз да отидете, за каквото и да било, ще ви ресетнат телефона и ако е под 6 месеца, ще сменят батерията. Smile После ако продължите да се оплаквате ще го сменят парче по парче целият. Smile
Цитирай

(2016-11-02, 22:44:50)dimo1882 написа:  Магазин Vega на центъра . Твърдят,че е оригинална -49 лв с гаранция 6 месеца .

Има ли надпис с дата, месец и година на производство и различава ли се от старата ти батерия?
Видимо в надписите например?
Цитирай

(2016-03-22, 08:09:40)rado__8 написа:  Вземете си преинсталирайте телефона с 4 файлов и ще се оправи. Някой пробва ли този вариант?

А откъде четири файлов? Скъсах се да търся, но без резултат . И аз имах същия проблем , но сложих оригинална батерия и ще го тествам. Да добавя, че съм с къстъм ром на Dr Ketan's.

(2016-08-19, 23:38:41)darla87 написа:  Значи батерията ми е боклук.  Може ли на лично да ми пратоте сайта от който сте си купили качествената батерия моля Smile

Купих батерия от DC и нищо. Проблема си остана. Сменяхме няколко батерии, пак същото и най-накрая ми върнаха парите. Купих батерия от магазин на Самсунг който е до Скай сити, на ул.  Коста Лулчев. Дано съм помогнал.
Цитирай

Май никой не е намерил решение на проблема все още.Мисля че наистина е нещо свързано със измерването на зареждането на батерията и затова всички в началото като си сменят батерията проблема изчезва и след известно време новата батерия също се прецаква...и така ...до края на света.За съжаление на сервизите хич не им пука и само те отбиват с различни техни заучени похвати докато ти изтече гаранцията.Не разбирам само защо от Samsung не се намесят-та това си е масов дефект.Съжалявам само за иначе перфектния телефон-отдавна не ми беше паевал така телефон
Цитирай

Изпратих и моя на сервиз-да видим какво ще кажат-ще пиша като го взема
Цитирай

А всички с тези проблени редовно ли използвате опцията бързо зареждане?
Цитирай

Не. Аз не я ползвам изобщо. Купил съм вече две "оригинални" батериинот ситител и дайс. И сега се чудя дали да купя 3та този път наистина оригнална от КиК?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай

Хора не се занимавайте с глупости-не е проблема в батерията-туко що звънях в Булрам щото видях че в серв.поръчка пише че проблема е отстранен и питах за подробности(бяха много отзивчиви) казаха ми че е сменена основната платка за разлика от първия път когато в гаранцията пишеше че проблеми няма и се наложи да се купува нова батерия.като го получа ще го тествам няколко дена и пак ще пиша.Не си давайте парите за нови батерии ще покарат малко и пак ще имате проблеми
Цитирай

Аз пък си взех нова батерия от КиК и няма нищо общо със старите оригинални от дайс и сити. В момента съм я роуминг на 4 часа скрийн тайм и 30мин разговори. Остава в батерията 24%... Ако бях с някоя от старите "оригинални" до сега да съм го заредил три пъти.. Вече съм 1 седмица с нея. Ще изчакам още една седмица понеже колеги изказах мнение че платката съсипва батериите.. Ако има проблем ще пиша.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай

(2016-11-23, 01:07:10)thuggy написа:  Аз пък си взех нова батерия от КиК и няма нищо общо със старите оригинални от дайс и сити. В момента съм я роуминг на 4 часа скрийн тайм и 30мин разговори. Остава в  батерията 24%... Ако бях с някоя от старите "оригинални"  до сега да съм го заредил три пъти.. Вече съм 1 седмица с нея. Ще изчакам още една седмица понеже колеги изказах мнение че платката съсипва батериите.. Ако има проблем ще пиша.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Колега колко пари я взе и ако може телефон за поръчка ?

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Незнам дали имат доставки. В София до Скай мол миже да си купиш нова под 50лв беше.. Телефона е като нов...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай

Това е сайта на сервиза, от който колегата си е взел батерията:
www.kkservice.bg

Sent from my GaLaXy NoTe IV

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай

Здравейте!В крайна сметка се оказа че проблема е в основната платка -след като ми я смениха се оказа че тя е прецакала и втората батерия която имах така че трябва не само смяна на едното а и двете-платката и батерията иначе се въртите в омагьосан кръг и колкото и батерии да сменяте след време може да е и месец-два пак се прецаква батерията.Най големия куриоз е че ми писна от всички тези проблеми и сега след като ги разреших не го искам вече-ще го продавам-имам алергия вече към Ноте4.
Към всички дето искат да си купуват Note4 втора ръка---ВНИМАВАЙТЕ ако не е в гаранция щото ще си дадете парите на вятъра така че или в гаранция или с документ че му е сменена основната платка иначе ще гледате моя филмSmile
Цитирай

Вчера пристигна батерията от КиК. Почти 4 часа SoT time и остават 45% живот, а преди това си зареждах телефона по 3 пъти на ден.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай

Колега по к*риер ли ти я пратиха батерията от КиК?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Да, колега.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)