Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 4: изключва се сам, не е от батерията!!!
#26

Имах абсолютно същия проблем като @djokando на една S6-ца у нас. И аз си помислих, че 90% е хардуерен проблем. Точно щях да го засилвам на сервиз и миналата седмица му дойде ъпдейта до 6.0. От тогава, да чукам на дърво - проблем никакъв.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

Според мен трябва се преинсталира с чист firmware през Odin за да няма проблеми. След преинсталацията няма да е лошо да се инсталират приложенията поетапно (днес две приложения и ако не ми правят проблем значи не са те, утре още две и т.н.).

Приложението за оптимизация на приложенията за мен е удобно защото е някаква алтернатива на Doze за Marshmallow.
Цитирай
#28

Днес пък стоя около 4 часа на зарядно и заби на 76% и не се качваше нагоре. След рестарт не се оправи... като махнах батерията и я сложих наново вече си показа 100% ...
Цитирай
#29

Ти в крайна сметка, смени ли калпавата надута батерия???
Цитирай
#30

Или телефона?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#31

Да, телефона беше в сервиз смениха ми батерията и са го преинсталирали и според тях всичко е ок, но телефона пак си прави простотии...
Цитирай
#32

И аз имам същия проблем при мен когато остане 12-15% се изключва и после от 0% се зарежда и сега отскоро почна да забива на 92% и трябва да изкарвам вкарвам батерията и като сложа 100%
Цитирай
#33

Проблема си продължава, дадох телефона за втори път на сервиз със същия проблем. Отговора им беше, че не са открили описания проблем от мен... :/ сменях батерии, зарядни, сд карти, сим карти, без карти телефона пак се изключва когато си реши щом падне под 30%....единственото което успях да забележа е че това го прави само когато телефона е на wi fi или с мобилен интернет, щом го оставя без интернет и се държи нормално... другото което започна да прави ако не се изключи под 30% започва да губи мрежа...и естествено като спра интернета се оправя.. Някой има ли идея от какво може да е или понеделник да го засилвам пак към серивиза...

П.с. последната кръпка още не ми е излизала..
Цитирай
#34

Екрана започва ли да трепти като наближи 30% или преди да се изключи?
Цитирай
#35

Не трепери екрана
Цитирай
#36

Значи проблема не е от батерията. Според мен може да е ако ползваш custom firmware или си ползвал. Друг вариант е да имаш hardware-н проблем, но не виждам смисъл ако е hardware-н да го прави само, когато си около 30%. Пробвал ли си с друга батерия?
Цитирай
#37

Смяна на батерията
То първо с това се почва ,ама... нали трябва по трудния начин да е
Цитирай
#38

Пробвал съм с 2 нови батерии, пробвал съм с различни зарядни, пробвал съм с различни сим карти, пробвал съм с и без сд карта, правил съм около 30 хард ресета, пробвал съм с и без приложения и с 3 различни фърмуера ... давам го за 2ри път на сервиз при тях нямало проблем...

П.С. днес го направи и около 50%
Цитирай
#39

Ако нямаш последната кръпка влез ръчно да провериш за ъпдейт, може да помогне нещо... Иначе за рестарта моя от чисто нов си се рестартира, 3 пъти съм имала актуализации, след трите правя хард ресет и след последната преди 2-3 дена пак се рестарита, не често де, може би 10 пъти за 6 месеца.
Цитирай
#40

Моя не се е рестартирал досега, само се изключва. А за тази кръпка откакто разбрах всеки ден поне 2 пъти проверявам за нея и я нямам още. На един колега имаше същите проблеми като моя, след последната кръпка се оправи...ще чакам за моя да дойде
Цитирай
#41

Късмет, дано да се оправи, на мен само ми засили battery drain-а.
Цитирай
#42

И моя телефон се рестартира, даже щях да пиша тема. Чисто нов е имам го от два месеца и до сега се е рестартирал 2 3 пъти. След кръпки не намирам смисъл от ресет, правя само при цялостно обновяване на андроида.
Цитирай
#43

Вземете си преинсталирайте телефона с 4 файлов и ще се оправи. Някой пробва ли този вариант?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#44

Какво означава това
Цитирай
#45

Тъкмо щях да ти предложа, това което rado__8 ти е предложил. Прочети как се инсталира firmware през Odin (виж важните теми в този раздел) и преинсталирай от там.
Цитирай
#46

(2016-03-23, 01:01:41)bisioo написа:  Какво означава това

Напиши си софтуерната версия с която си в момента в тази тема и ще ти обясня как да си го преинсталираш >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#47

Колега bisioo, какво решение намери. Пиши за да знаем и останалите.

Xiaomi RedMI Note 2 Prime
Цитирай
#48

Аз имам същите симптоми. Миналата седмица от 15% се изключи за 10минути, като дори не съм го и пипал.. После го закарах в сервиз да ми сменят дисплея. Взех го преинсталиран с някъв по-нов софтуер понеже иконката за интернет приложението ми е различно. Вчера го оставих да се зарежда и стигна до 88%. Изключих, извадих батерията и стана после на 100%. Т.е да разбирам, че проблема не е от към батерията? Кажи как си го оправил?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#49

(2016-03-22, 08:09:40)rado__8 написа:  Вземете си преинсталирайте телефона с 4 файлов и ще се оправи. Някой пробва ли този вариант?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#50

Привет
Този PIT файл каква роля играе и може ли без него да се флашне полския ром?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)