Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 4: изключва се сам, не е от батерията!!!
#51

Сменете си батерията поне при мене от това беше и всичко се оправи
Цитирай
Аксесоари
#52

Определено проблема нее от батерията. Както съветват колегите с 4 файлово преинсталиране ще се оправи. Аз постоянно ръчкам моя телефон с най различни къстам и офицялни ромове. Имал съм го този проблем нее нещо непоправимо
Цитирай
#53

След като изключих актуализациите от плей стора батерията се държи супер. Но като стигне 15% имам чувството, че влиза в някакъв сервизен режим. Телефона става супер бавен, тъча не отгооваря на натисканията. И от 15% до 1% падна за около минута с изключен екран. И сега се чудя да преинсталирам ли преди ММ или да купя батерия и да пробвам?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#54

На кой оператор сте тези които го имате този проблем?

Samsung Galaxy Note IV (5.0.1)
Цитирай
#55

Аре бе 4 месеца тоя проблем не го ли реши?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#56

След като се зачетох много хора са сменили батерията и се оправя това рязко падане или изключване. Купих нова 'оригинална' и сега телефона не се изключва от 15% до 0 за 1минути, а е по-добре но не и това което очаквах. Я допълнение като се зарежда стига до 89% и спира като това число варира +-1,2%. Вадя батерията и става на 100%. Явно при мен ще се окаже софтуер. Но изчаквам да е излезе по-читав ММ и да флашвам.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#57

Струвами се че ти наистина неискаш да си решиш тоя проблем. Влез в темата за андроид 6.0.1 изтеглиси четирите файла и си преинсталирай телефона. Стига вече с тая батерия
Цитирай
#58

Ами аз лично изчаквам да излезе по-нова версия на ММ, понеже чета, че има оплаквания някакви. Но ако ти ми кажеш, че батерията е добре и няма бъгове ще го сложа още днес?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#59

Нищо немога да ти кажа. Тоя грозен ММ го търпях 4часа точно. Ползвам само къстъм.
Цитирай
#60

спрете с тези батерии, написал съм го и в заглавието НЕ Е ОТ БАТЕРИЯТА! Проблема си продължава пак като стигне до 30% и се побърква. Също така се зарежда до 70,80% и тва е пробвах да спра гуугъл процесите малко го подобриха, но пак си откача през няколко дена. Пробвах да сложа някакъв друг стоков, но ми изписа някаква грешка одина. Започнах вече да свиквам с този проблем. Сега свалям полския ММ 4файловия и ще пробвам да го сложа и ще пиша.
Цитирай
#61

С 4 файловия полски мисля че ще се оправят нещата.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#62

Сложих го, засега се държи доста добре. Ще го видя няколки дни как работи и ще ви пиша Wink
Цитирай
#63

Аз тази оптимизация я спирам, не виждам никакъв смисъл от нея, но знам ли мога да греша. Нека и др. колеги да споделят виждат ли нещо положително от тази "екстра".
Цитирай
#64

Аз честно казано нищо не мога да усетя от тази оптимизация, но стои включена и мисля така да я оставя.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#65

Дори и с 6.0.1 го направи....смених си батерията с един приятел който от скоро има ноут 4 и при него няма този проблем... ами оказа се, че е от батерията.. Angry Защото като бях с неговата батерия нямах никакъв проблем.. а той с моята му правеше същите неща. Много странно 1вата която си купих очевидно е фалшива защото с нея го правеше същото, а и се поду за 1 седмица... 2рата която ми сложиха от сервиза на мтел и тя ли да е фалшива? И откъде по дяволите може да се намери оригинална батерия щом тъпите сервизи ти слагат боклуци?
Цитирай
#66

Знаех си... Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#67

Да вярно за какво са ни сменяеми батерии като на практика оригинална батерия няма от къде да се вземе?
Цитирай
#68

Наистина дайте съвет откъде евентуално може да си купя оригинална батерия? Не ми се дават пак 50,60лв за уж оригинална батерия и пак да прави същите проблеми...
Цитирай
#69

Бях дал линк в една друга тема към оригинална батерия (понеже  имам същата поръчана от там) към един сайт и.....получих наказание !
Ако искаш моята препоръка,пиши ми на ЛС

мод. едит: Колега, нямаш нито едно наказание за това което плачеш. Имаш наказания за оффтопик.
Цитирай
#70

(2016-04-30, 19:37:17)ivanov_km написа:  Да вярно за какво са ни сменяеми батерии като на практика оригинална батерия няма от къде да се вземе?


Глупости говорите! Оригинални батерии има на достатъчно места, но определено, няма да ви ги донесат без да си напрегнете малко сивите клетки и да прочетете няколко поста и да си поръчате. На достатъчно места са споменати търговците от които можете да си закупите или поръчате оригинални батерии. На десетки места е писано за dice.bg , или Омниаком, както и за други знайни и незнайни търговци продаващи оригинални батерии.

ПС: Да не говорим, че темата не е за това!
Цитирай
#71

От dice.bg можете да купите аз моята от там взех и пише че има 24 месеца гаранция
Цитирай
#72

Вчера си взех поредната батерия от dice.bg този път наистина е оригинална и много по добре се държи от другите. От първото зареждане всичко беше ок и си падна от 100 до 0% както трябва, но днес като стана на 15% пак си загуби обхват и се изключи... не знам какво да го правя вече....
Цитирай
#73

Здравей. Това е проблем в платака има излишна консумация, която батерията неможе да отдаде. Единствение начин е ако имаш гаранция да се оправи проблема. В противен случай излиза доста солено. Това си е скъп елемент особено на този телефон.
Цитирай
#74

(2016-05-20, 07:22:04)BYordanov94 написа:  Здравей. Това е проблем в платака има излишна консумация, която батерията неможе да отдаде. Единствение начин е ако имаш гаранция да се оправи проблема. В противен случай излиза доста солено. Това си е скъп елемент особено на този телефон.
Добре де, аз като гледам доста хора го имат тоя проблем, в това число и аз. Ако е платката, то защо от самсунг не са споделили за тоя проблем и да изтеглят дефектните бройки. Нещо ме съмнява тая работа. Ти откъде я имаш тая информация.

Sent from GalaXy NoTe 4

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай
#75

Някой ако е намерил решение за проблема да пише

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)