Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vaping потребители във форума

@niki1999kir никой тук не твърди, че са безвредни ... Прочети ми пак мнението по въпроса №332 ... Мисля ясно пиша, че са вредни но хиляди пъти по безвредни от тютюневите цигари ...
Иначе такива статии са ми малко смешни. И аз мога да напиша 5-6 такива когато не се иска да ги защитя с публикациите към научните трудове и изследвания по въпроса ...
От тази статия първия смях е като стигнеш до това, че пропилен гликол и глицерин са "probable carcinogens" ... А като ти напъхат пропилен гликол в храната и му лепнат Е1520 вече не е канцерогенен така ли? А глицерина като е с Е422 също е безвреден сякаш? Съставките се ползват в храните бре ... Дори детските ... Сега да не си мием зъбите щот в пастата за зъби има пропилен гликол или да не пия водка щот в нея има 0.8% глицерин?
Винаги съм апелирал и подтиквал хората сами да мислят, та зачети се за всяка съставка поотделно, после за комбинацията, след това малко научни трудове от истински изследвания по въпроса и прецени сам за себе си ...
Да най добре е да не изпаряваш, но е по добре от тютюно пушенето ... по малкото зло ... Уви като не се облага с акциз и няма печалби от това ... вярвай ми по вредно ще изкарат дишането на чист планински въздух пред тютюнопушенето ...
Цитирай
Аксесоари

Мисля че не си дочел статията докрай. Предполагам знаеш за формалдехидите. Те се отделят от изпаряването и са канцерогенни. Виждам че си казал, че са по-безвредни, но това не мисля, че е научно доказано все още. А и примерите ти с храните и пастата за зъби не са уместни, защото ти като ядеш храната не мисля, че я изпаряваш. Не съм дошъл да споря, просто исках да споделя с вас тази статия.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Напротив дочел съм я, но от това ти мнение разбирам, че не изпаряваш и просто ни информираш, за което благодарим. Предложих ти сам да почетеш по въпроса, но разбирам, че нямаш нужда щом не пушиш и изпаряваш.
Иначе просто информативно като отвори темата .... Ако се зачетеш тук https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%...0%B8%D0%B4
Цитат:Формалдехидът се получава направо от непълно горене на материали, съдържащи въглерод. Присъства в дима от горските пожари, в изгорелите газове на автомобилите и в тютюневия дим.

Среща се в тютюнките ... да спомена, че за сега формалдехид в пара на сертифицирана течност при тест от читава лаборатория не е откриван. Откривани са формалдехид полуацетили което не е точно същото, а и много изпаряващи използват никелови реотани, при които никела играе роля на катализатор и става едно хидратиране и се получават едни вторични алкохоли ... та в най лошия случай някакви пикограмове метанол да изпариш ... Фактите говорят, че ако застанеш на едно натоварено кръстовище ще поемеш повече формалдехид ...
Сега остава за акролеин и нитрозамини да заговорите ...
И отново ... не казвам дали е безвредна а, че е по малко вредна от тютюнките ...
Цитирай

2002 имах доброкачествено топче на гласните струни и ми го оперираха.Отне ми 14 години да го получа отново и съм сигурен ,че е от електронните.Сигурен съм,че е от тях.Купих си готови,после модове,навивах спирали и бях много навътре с вейпинга.Отново ме оперираха и пак си пуша и нямам грижи с гърлото.Пушенето е много вредно,но вейпинга ми докара ново доброкачествено раково образувание на гърлото.Вярно,че докато вейпих имах много повече въздух и тонус,но не виждам друга причина за болестта ми.Първоначално ме удари от рефлукс и киселините ми горяха гърлото,но миналата година съм сигурен,че е от електронните.
Цитирай

Ако някой е пробвал нека да сподели мнение аз тези течности http://shop.la-vape.com/product/234/l-a-...-30ml.html
Цитирай

Здравейте, някой има ли наблюдения върху ESPION Solo with ProCore Air. До сега съм ползвал eGo AIO и след това eGo AIO Pro, но тъй като батерията на Pro-то започна да си заминава обмислям преминаването към мод. Горепосочения го намерих за около $70 с включена в комплекта AVB 21700 батерия. Ако е от значение изпарявам база и аромат от Innovation без никотин, предимно полодови и сладки аромати.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Здравейте! Имам модчето iStick Pico 75W с голямото Melo 3, обаче нещо почна да се разтича вече от едно изпускане, та съм решил да го сменям с някакъв по-добър. Какво може да ми препоръчате?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Темата замря!И аз имах Istick ама китайския (фейк) и той си протичаше докато не замина копчето ,имах и Wismec Predator 220w ама го продадох ,много тежичък ми бе като малко тухличка.После си взех обиновена Ijust S ама и той тече и вече ми писна.Сега съм хвърлил око на Smok и Vaporesso.
Цитирай

(2018-09-25, 11:06:40)tiesto_pld написа:  Темата замря!И аз имах Istick ама китайския (фейк) и той си протичаше докато не замина копчето ,имах и Wismec Predator 220w ама го продадох ,много тежичък ми бе като малко тухличка.После си взех обиновена Ijust S ама и той тече и вече ми писна.Сега съм хвърлил око на Smok и Vaporesso.
Нещо с горен въздух мислил ли си? Аз сега си щъкам със зевсче и доволно от към течове ... Мерлина също за толкова време (от как е излязъл) не е протекъл ... само от конденз ако има нещо и до там ...
Цитирай

Взех си едно Vaporesso Swag 80w защото ми допадна,че е леко и удобно в ръката.Няма течове,и изпарява доста добре.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[Изображение: 9d9baed9485f10072900ae7dcca02a9b.jpg][Изображение: 376a9a390adcd83e82a66eea02c1eb70.jpg][Изображение: 3e30718cff27c1bf8d0491216999f953.jpg]
Цитирай

Колеги, навил съм да взимам едно вейпче.
Цигари не пуша, само наргиле и съответно тип DL ми трябва. Без никотин, но това няма значение.
Дайте съвет към днешна дата кое е най-добре до към 150 лв.
Цитирай

(2019-02-25, 10:27:40)arrogant написа:  Колеги, навил съм да взимам едно вейпче.
Цигари не пуша, само наргиле и съответно тип DL ми трябва. Без никотин, но това няма значение.
Дайте съвет към днешна дата кое е най-добре до към 150 лв.

Аз на това съм се спрял...и влиза в бюджета ...
Малко леко, мощно...
[Изображение: 30f48bf17bcc28461e205e5d3134ea7a.jpg]
Цитирай

И аз го гледам eleaf-чето. Ама съм харесал картомайзер Ello duro.
Дали е съвместим не знам.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Съвместим е да...
Цитирай

Мерси Smile

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

(2018-09-28, 15:12:27)tiesto_pld написа:  Взех си едно Vaporesso Swag 80w защото ми допадна,че е леко и удобно в ръката.Няма течове,и изпарява доста добре.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[Изображение: 9d9baed9485f10072900ae7dcca02a9b.jpg][Изображение: 376a9a390adcd83e82a66eea02c1eb70.jpg][Изображение: 3e30718cff27c1bf8d0491216999f953.jpg]
Малко да повдигнем темата.
От 1 юни т.г изпарявам със същото Swag-че. Точно от тогава не съм запалил нито една цигара (да е жив и здрав dp4u4umi6ev!)
От вчера вече съм на обслужваем изпарител GEEKVAPE AMMIT RTA. След 4 смени на памука вече ми харесва повече от енерджи танка, който идва със Swag-чето. Енерджито изпарявах от 5 юни до вчера с втората резервна глава в комплекта - GT CCELL 0.5 ома на 35 вата. Тази, която е монтирана - GT 2 изпарявах 5 дена на 55 вата.

[Изображение: 26976859_m.jpg][Изображение: 26976866_m.jpg]
[Изображение: 26976871_m.jpg]
Цитирай

Здравейте имате ли мнение за тези модове SMOK T-PRIV 220W TC , 75W Eleaf iStick Pico, Eleaf iStick Pico 21700 100W TC , Joyetech CUBOID TAP 228W Kit, Joyetech OCULAR C 150W, SMOK G-PRIV 2 230W Touch Screen TC, Tarot pro v13 ? Мнение за рта изпарители, кой ползвате и сте доволни, rta, rdta, dl, mtl? Зарядно Golisi S4 2.0A with LCD Screen ? Батерии прочетох Sony VTC6 и LG HG2 INR, други добри има ли? Другият ми въпрос е имам ли нужда от мод с 2 батерии, какви са предимствата и недостатъците, модовете с 1 батерия нямат ли достатъюно мощност да хранят почти всеки изпарител?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай

(2020-01-27, 17:26:47)ivokomandos написа:  Здравейте имате ли мнение за тези модове SMOK T-PRIV 220W TC , 75W Eleaf iStick Pico, Eleaf iStick Pico 21700 100W TC , Joyetech CUBOID TAP 228W Kit, Joyetech OCULAR C 150W, SMOK G-PRIV 2 230W Touch Screen TC, Tarot pro v13 ? Мнение за рта изпарители, кой ползвате и сте доволни, rta, rdta, dl, mtl? Зарядно Golisi S4 2.0A with LCD Screen ? Батерии прочетох Sony VTC6 и LG HG2 INR, други добри има ли? Другият ми въпрос е имам ли нужда от мод с 2 батерии, какви са предимствата и недостатъците, модовете с 1 батерия нямат ли достатъюно мощност да хранят почти всеки изпарител?

Почвам отзад напред... Имат мощност, лично аз не виждам смисъл да се вейпва над 80вата. Поне на мен така ми харесва. Предимства по-дълъг живот на батерията (все пак са две), може да изпаряваш на по-големи ватове, има и други, но не ги разбирам толкова, че да ги обяснявам. Недостатъци по-големия размер на мода. Дали имаш нужда, само ти можеш да си прецениш, общо взето зависи колко ще пушиш, имам приятел, който сменя 4 батерии на ден. При моето пушене отиват около 60% от две 3000mAh батерии. А имам и друг приятел, който спокойно си изкарва с една пак 3000mAh ден, даже ден и полувина. За марки на батериите не съм чел, но ти препоръчвам да не ги взимаш от магазина за цигари. Има магазини за електроника и там вървят на полувин цена. За това зарядно не мога да кажа нищо, но мога за зарядните като цяло. Принципно те запазват живота на батерията, но при вадене от мода се прецаква външната обвивка на батерията, което е много опасно, ако се обели батерията е задължително да я смениш. Според мен, много по-бързо ще сменяш батерии ако ги зареждаш със зарядно, отколкото ако ги зареждаш директно в мода. Но пък имат друго предимство, можеш да имаш два, три и тн. чифта и ако пушиш много ще можеш да ги сменяш, без да чакаш да се зареждат. Изпарители: ползвал съм само два: smok big baby beast tfv8 и wotofo profile unity. Първия е rba, втория е rta. И от двата съм доволен. Смок-а повече взе да ми харесва, след като почнах да слагам mesh изпарители. Но все пак wotofo-то ми харесва повече по наситен вкус има и е доста по евтино за обслужване. За 20лв някъде си взимам 10 памука и 10 меша, докато за 7лв взимам само една глава за смок-а. Другото, че при wotofo-то карам около месец без да я обслужвам или в най-лошия случай само едно памуче, докато при другата сменях на седмица, макс 2. Иначе казано 14лв на месец срещу 2лв, поне при мен са такива сметките. За други rta не знам, но това wotofo e много лесно за обслужване. За модовете мога да ти кажа, че и аз исках да взимам такъв с много екстри и прочие, но ми подариха един h-priv 2, на който общо взето можеш да нагласяш ватовете и дотам. И честно да си кажа, добре че не взех скъп. Откакто съм нагласил ватовете на този и началния "kick" не съм го барал, сигурно вече над половин година. Един приятел има някакъв с който си нагласяше някакви криви колко силно да тръгва, след време да задържал и някaлви такива. Играеше си с това и каза, че имало разлика, но като му писна почна само ватовете да върти. Общо взето тези с многото екстри са и за по-напреднали а, и за по-големи ентусиасти. Ако парите не са проблем взимай с ектри, иначе само нагласянето на ватовете е достатъчно. Надявам се да съм помогнал.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Благодаря за отговора. Взех  SMOK G Priv 2 230W Vape Kit,  със SMOK TFV8 X-Baby  и Vaporesso ORC Tank . Както и безникотинови течности g-vape.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай

Привет,


едно аверче има рожден ден и сме решили в последният момент да вземеме някаква електронна цигара - бюджета е 130-150-170лв

Може ли някой да даде съвет какво да вземеме и откъде? (ще трябва да може утре сутрин да се вземе от физически магазин).


Благодаря!
Цитирай

@simeonivanov22 кой град? Иначе аз съм харесал от алито SMOK MORPH 219. Но там беше около 70, а сега в първия линк в гуглето тук ми излиза 160лв.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

(2020-08-14, 18:34:34)simeonivanov22 написа:  Привет,


едно аверче има рожден ден и сме решили в последният момент да вземеме някаква електронна цигара - бюджета е 130-150-170лв

Може ли някой да даде съвет какво да вземеме и откъде? (ще трябва да може утре сутрин да се вземе от физически магазин).


Благодаря!

Виж тези двата
http://gigadrinks.com/product/8971/geekv...r-5ml.html
https://www.elektronnicigari.bg/bg/produ...-VAPORESSO
Гена е с много добър чип (поне така казват всички), лек и издръжлив.
Aegis Max водо и удароустойчив с ниво на защита IP67


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Това е устройството, което харесвам - https://boombvaping.com/product/bp-mods-labs-mtl-rta
Цитирай

От 5 години не пуша.Не помня колко време изпарявах и постепенно спрях и вейпа.Още след първия месец след изпаряването усетих как започнах да дишам по леко.Па колко са вредни течностите не знам и не искам да споря с никой.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай

+1
от мен.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)