Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vaping потребители във форума
#76

Течност с 12мг никотин дали, ще е добре като за начало или трябваше да поръчам нещо по сериозно.
И да попитам по колко ml , средно пафкате на ден.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
Аксесоари
#77

Добре е според мен. За милитрите не ги мисли, не са проблем, важното е да откажеш цигарите.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#78

Не че ги мисля, питам си просто, че ми е интересно.
И да определено това е най-важното.

Днес ми пристигна AIO-то.......
Първите ми впечатления са доста добри, от снощи не бях палил цигара и днес към 10 часа вече започнах да гледам на криво всичко и всички. Smile
След няколко здрави помпи определено ми отпусна нервичките. Влиза доста сериозно, направо в петите удря, но мисля, че му хванах цаката.


п.п. Ако до няколко дни не чуете че съм утепал някой, значи, ще стане работата.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#79

AIO е на практика умален Cubis. Много добра цигара са направили, особено за начинаещи/ тепърва преминаващи към електронните цигари. 12 мг. никотин е супер много, вероятно е да те боли глава. 6 мг. според мен е по-подходящо. В момента изпарявам с Cubis, както и с един Toptank mini. По различен начин предават вкуса, все още не мога да кажа за мен кое от двете е по-добро, но сякаш много зависи и от течността, за едни течности Cubis-а е по-добър, за други - Toptank-а. Колкото до AIO, подарих такова след като имах възможност да го пробвам веднъж. До толкова останах доволен, че сега съм направил поръчка за мен на 3 броя. Аз харесвам цигарена дръпка, не искам облаци пара... Минаха през мен няколко картомайзера, от които се отървах - MELO 2, iJust 2 и други които пробвах и от никой не останах доволен... Cubis-а си е просто перфектен, моя тип изпаряване. Не знам защо по ревютата не го харесват, м/би защото тези които правят ревютата обичат облаците пара, аз не мисля, че това е изпаряването. AIO-то има още едно предимство - не те кара да се чувстваш неудобно, не прави такова впечатление. Можеш да го пушиш дори там, където според мен би било неприлично да пускаш облаци пара или да държиш огромно парче желязо, с което спокойно можеш да убиеш човек... Да не говорим колко е по-удобно. Батерията държи учудващо много. Минус му е малкия обем.
Прав беше един, като ми каза преди две седмици - ще видиш, че ще ползваш предимно iStick 30... Сега съм с 4-5 различни мода и всичко ще замине към нов собственик, а някои и заминаха. (ако някой проявява интерес, да пише). Оставям си само eVic VTC Mini-то защото има брояч Wink Сега чакам и едно Eleaf Pico.
Важното за мен е едно - да държа по-далеч тютюна... Да се похваля, вече два месеца станаха.

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай
#80

Изминаха около 2 седмици и бих казал, че съм много доволен от AIO-то, само батерията ми идва малко слаба, изпарява към 3 мл някъде и умира, горе долу толкоз пуфкам в момента на ден.
12мг хич не ми е много,  все пак пуших по кутия и половина, понякога и 2 средно силни цигари, за сега ми е добре.
В момента съм се ориентирал към нещо по сериозно, което така да се каже се "пече" в момента, та очаквайте снимки и информация близките дни. Smile

п.п. Забравих да допълня, че главите които бяха в комплект с AIO-то са пълен боклук, за 4 дена заминаха и двете, след което купих няколко броя, пак оригинални и се оказаха в пъти по-добри 10-ти ден си пуфкам с първата глава още.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#81

[Изображение: b714fb2634740243f003df32d455456d.jpg]

Това е последното ми бебче...
А това беше предната
[Изображение: 0a5467d085c3451249d94db001265c0c.jpg]

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#82

Това, че са ти заминали главите, е възможно да е от течността - примерно, по голям процент глицерин. Не е нормално 4 дена, нито дори 10. Според мен, една такава глава би трябвало да замине за месец някъде. Главите на Cubis са съвместими с AIO, дори обслужваемата, но пък тя много място заема.
За мен вече казах, най-сериозното ми е eVic VTC mini-то, което впрочем е абсолютно достатъчно за всеки. Да, обаче с него не върви да изляза навън, просто ми къса джоба. За навън iStick 30W ми е повече от достатъчно, стига ми за цял ден изпаряване. Ще го видя Pico-то, все още не е пристигнало. Според мен, повече от 40 вата са напълно излишни, поне за мен. Аз до момента повече от 30 не съм ползвал. Термоконтрола също не е много в мой стил. Това гонене на ватове е типично по китайски - мислят си, че така отговарят на търсенето, а на практика, много малко хора ползват над 40 вата. Разбира се има и екстремисти, с устройства 200 вата, с по две-три батерии. Аз лично бих бил силно притеснен, ако около мен има някой с подобно устройство. В края на краищата, да си ги пушат в къщи, а не да се застрашава живота и здравето на околните. Не е много сигурно, дали защитите ще сработят, а бума дори на една батерия 18650 е страшна гледка.
12 мг. за мен лично са много, аз пушех тютюн DRUM или OLD HOLBORN без филтър и с кафяви (ликьор) хартийки. Свивам тънки цигари, но ако съм на вън, един пакет от 20 гр. си заминава, а това са над 50 цигари от моите. Като изпарявах с MELO 2, от 6 мг. ми се завъртя главата. Просто за различните картомайзери и начин на изпаряване трябва да се съобразят и милиграмите. В момента изпарявам около 8-10 мл. течност и 6 мг. са ми предела, дори мисля да ги сваля още.

[Изображение: lgsI4oa.jpg]

Една част, останалото на друго място, а някои вече продадох. Засега спирам с покупките, последно си чакам Pico-то и 3-те AIO Wink

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай
#83

Както обещах, ето и снимки на нещото. Smile

[Изображение: 20160426_205706.jpg]

Хибриден месингов механичен мод Gus Artemis , създаден от потребители за потребители, лимитирана версия, като моят е с номер 054 и е единствен в България. Smile

Изпарителя отново Gus, модел Phenomenon, за съжаление клонинг, но скоро ще взема и оригиналния. Smile
Сменени са стоковите уплътнения, подменени са болтовете, които бяха от странна жълтеникава сплав с такива от неръждаема стомана.
И не на последно място къстъм хенд мейд дрип тип.
Поздрави на всички.

[url=http://postimg.org/image/vlxxy2gzl/][/url]

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#84

Честито, ама ти като часовниците почна с лимитирана серия Smile


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#85

Защото Гус са мислени, пък правени.... Кангер и Джой изкарват всяка седмица версия, като ползват потребителите и форумите като опитни свинчета и безплатен R&D.

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#86

@dgrozev1 Благодаря. То цялата работа пак от часовниците тръгна.......Smile
Щях да купя направо оригиналния Phenomenon, но ме посъветваха първо да свикна малко с обслужването, така че очаквайте продължение.

Изсмуках вече 3-4мл. с него и бих казал, че се представят доста добре нещата(не че и много им разбирам де). Smile

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#87

Да не би съветника ти да се казва Любо ?

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#88

Хахаха същия хубавец Smile

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#89

Личи си почерка ;-)

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#90

Ххахаха нали Smile

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#91

И на мен на там ми биеха нещата ама айде, да не се впускаме в подробности. Smile
Аз си чакам феномена клонка от фаста да дойде.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#92

Дърпам си прасковката на деканг на новия AIO на joyetech и си свиркам  Yikes

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#93

@gazibarev
Пробвай прасковата на Flavour art, по мое мнение е много по добра от тази на деканг. Smile

@dgrozev1 Кажи де, нали затова сме тук.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#94

Аз пък се чудя за GeekVape Griffin или Nebula Wine ...
Цитирай
#95

Грифина голяма ламя ми се струва Smile

Иначе Небулата, гледам колегата @dgrozev1 е имал такава, може да сподели впечатления.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#96

Nebulata е супер обаче ми е въздушна , макар че я преработвах. Иначе с този голям хубав обем от течност, много хубава площадка за еднонамотков изпарител, височината е супер също, но това, че ми е малко въздушна ме отказа. Второто е , че още пробвам различни изпарители и затова я продадох. Не мога да имам 100 броя наведнъж , няма къде да ги държа Smile
ПП. За предния ми коментар, и аз имах предвид, че Любо ти е предложил Gus mod , защото е голям фен на марката.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#97

Тази някой пробвал ли я е да каже как е?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#98

Аз днес получих Стик Уан Бейзик (19мм.с Нано версия на изпарителя) и съм очарован!

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#99

Аз бих взел или като на Topper или тази
https://www.fasttech.com/products/0/1001...tarter-kit
, ако търсиш минималистично нещо.

Пък ако ти се занимава да си правиш намотки и да ти излиза евтино. Кайфун мини В3 и батерия или малък Мод. Мен ми хареса да се занимавам и не ми се чува за готови глави да си купувам, не само заради пари, а става и хоби.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

За картомайзери няма да давам съвет, малко съм пробвал, но за мод мога да препоръчам eLeaf Pico. От вчера съм с него. Много компактен и удобен. Нищо не му липсва като възможности, сравнявам с eVic VTC mini. Е, липсва му брояч на дръпките, това единствено, на мен ми харесва тази функция. Ревюта на мода има достатъчно, аз като мое мнение ще кажа, че всичко останало отива в коша, включително и eVic VTC mini-то. eVic-а ми е неудобно да го разнасям, с Pico-то нямам такива проблеми - потъва в ръката, много е стелт Wink Поеъчах и второ, толкова ми хареса. В момента е някъде към 35€ в Gearbest, комплект с Melo 3

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)