Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как разреших някои недоразумения в софтуера на Меизу м2 нот
#1

Здравейте,знаете вероятно,че в М2 Нот и във флайм по принцип липсват някои стандартни за андроид функции.
Ето някои лесни решения.
1. Имах проблем с приложенията които са преместени в сд картата. Когато ги сложа в папки и рестартирам телефона ,те при стартирането му вече не са в папките си,а извън тях и трябва на ново да ги слагам по папки.
Ето решението:
Инсталирах си ZenUI Launcher – Fast & Smart.
В маркета не дава да бъде изтеглен затова аз си го качих като apk от тук:
https://apkpure.com/zenui-launcher-%E2%8...s.launcher
Телефонът вече работи много по-добре,по-красиво изглежда и най-важното вече този бъг не съществува.
В този лънчер има теми ,тапети и всичко останало,което във флайм версия 4542и липсва.
2. Знаете,че в стандартният указател няма свързване на няколко контакта в един. 
Ето решението: ZenUI Dialer & Contacts
https://play.google.com/store/apps/detai...s.contacts
3. Доказа се,че приложенията фейсбук и месинджър забавят работата на смартфоните с андроид и айос и харчат с до 20 процента повече батерия дори без да ги ползвате.
При премахването им,телефоните стават с до 20 процента по-бързи и с до 20 процента по-малко се харчи батерия.
Ето и решението на харченето на доста батерия.(Лично тествах и доказано има резлутат).
Приложението идеален заместител на фейсбук и месинджър препоръчано от всички правили проучването:
Metal for Facebook & Twitter
https://play.google.com/store/apps/detai...pper&hl=bg

Ще допълвам темата при нещо ново.
Успех.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#2

Страхотен лънчер инсталирах го на PRO5 и работи перфектно изцяло променя визията на телефона. Поздравления колега за откритото от теб приложение.

Huawei p30 pro
Цитирай
#3

Много добри приложения! Засега всичко върви перфектно, особено съм доволен че махнах фейса.

Huawei P30
Цитирай
#4

Аз също съм доволен.При мен всичко работи перфектно,единствено не ми дава по подразбиране да сложа при пропуснато повикване да влиза в приложението на Асус ,а ми дава оново да избера кое искам. Но само това да му е. Smile Всичко друго работи убийствено добре .

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#5

Страхотна тема. Следя с интерес

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#6
Thumbs Up 

Колега а защо не мога да деинсталирам ZenUI Launcher – Fast & Smart. .Опцията за деинсталиране е не досъпна и сега ако искам как да го махна как ше стане ????? Телефона няма рут и е с Глобал версия последната.

Послепис

Да разбрах как се маха  Smile Smile

Huawei p30 pro
Цитирай
#7

Колега turboie, когато се опитваш да деинсталираш ZenUI Launchera-а кой ти е по подразбиране - ако не е флаймския , сложи го него

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#8

Как да пусна известяването в Фейсбук и Месинджър в приложението Metal?Как да използвам за разговори месинджъра ?
Цитирай
#9

(2016-02-24, 01:37:25)iminkovski написа:  Как да пусна известяването в Фейсбук и Месинджър в приложението Metal?Как да използвам за разговори месинджъра ?
Колега,монетата има 2 страни и всеки преценява за себе си какво и как  му е необходимо. В Метал си е включено известяването ,но не съм сигурен за съобщенията във фейсбук как беше. Аз ползвам смарт часовник и получавам всички известия. Сега,относно разговорите ,е ми няма такива,но при вайбър,уатсъп,скайп,на мен лично не ми е необходим и месинджъра за разговори. Ако за теб е,вместо да питаш за нещо което е очевадно ,че липсва,то преценяваш и решаваш какво да сложиш.
Аз видях с очите си колко добре се държи телефона ми без фейсбук и месинджър и затова го написах тук и вие да се възползвате при желание. Един ден реших да споделя видео чрез метал и видях,че не може,затова си върнах официалното фейсбук приложение и мкесинджъра. Но заставам зад написаното тук относно приложението Метал.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#10

Ок.благодаря за отговора.Няма пълно щастие.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)