Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wifi
#26
Sad 

Някой решил ли е проблема с Wi-Fi или да ходя на сервиз?
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-08-12, 18:40:17)Petkoone написа:  Някой решил ли е проблема с Wi-Fi или да ходя на сервиз?

И аз имам същият проблем,днес ъпдейтнах телефона до 6.0, и пак не иска да се свърже с Wi Fi.
Наистина ако някой е намерил решение,да сподели.Благодаря Smile

(2016-08-13, 13:38:09)Adrenalin написа:  И аз имам същият проблем,днес ъпдейтнах телефона до 6.0, и пак не иска да се свърже с Wi Fi.
Наистина ако някой е намерил решение,да сподели.Благодаря Smile

Нещо много странно се получава,когато телефона се зареди над 90% и е на зарядно,се връзва без проблем към рутера,когато изключа зарядното и интернета изчезва веднага.

Huawei P8 lite
Цитирай
#28

Моя преди месец беше със същия проблем.Смениха му дъното.
Цитирай
#29

(2016-08-18, 11:53:33)ivo8710 написа:  Моя преди месец беше със същия проблем.Смениха му дъното.

Значи,решението е едно-СЕРВИЗ Smile
Ако не е тайна колко време ти го задържаха в сервиза?

Huawei P8 lite
Цитирай
#30

Дадох го в понеделник и в петък беше готов.За първи път ми се наложи да връщам телефон и останах много доволен.Периодично получавах смс до къде са стигнали.Става въпрос за теленор
Цитирай
#31

(2016-08-19, 21:08:09)ivo8710 написа:  Дадох го в понеделник и в петък беше готов.За първи път ми се наложи да връщам телефон и останах много доволен.Периодично получавах смс до къде са стигнали.Става въпрос за теленор

Е в М-Тел ми казаха...около 20 дена Smile

Huawei P8 lite
Цитирай
#32

Ако е до 20 ще е добре мен ме бавиха на двапъти по месец и половина но това беше много отдавна.Можеби преди около 3 години дано да са се оправили.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#33

По закон макс. престой в сервиз е 30 дни.
Цитирай
#34

Обаче говорим за работни без събота и неделя както и празници

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#35

Всъщност говорим за 30 календарни дни, след това можеш да претендираш за разваляне на сделката.


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#36

След като направя рекламацията (устно или писмено), трябва да се уверя, че е вписана в регистъра за рекламации и да поискам входящ номер. След вписването търговецът има 30-дневен срок:

- да замени стоката с нова
- да я ремонтира (да я преведе в състоянието, за което съм заплатил)
* извършените ремонти се отразяват в гаранционната карта и срокът на ремонта се прибавя към гаранционния срок.
Цитирай
#37

(2016-06-21, 20:08:02)Burnar написа:  Здравейте!
И при мен се появи проблем с Wifi. Докато си работеше всичко нормално просто спря интернета и това беше. При мен се включва, но когато опитам да се свържа към рутера изписва - "Установява се вързка..." и до там спира всичко, след това изписва - "Запазено, защитено".
Пробвах ребуут, не става, пробвах и да изтрия кеша от рековърито, пак не става. Не мога да го върна гаранционно, тъй като е взиман от м-тел, а аз не съм в България в момента и няма скоро и да се прибера. Приемам всякакви идей.
Благодаря!

Имам абсолютно същия проблем, как реши твоя?
Цитирай
#38

Същият проблем имаше и с телефона на жена ми. Дадох го на сервиз във виваком и след седмица ми дадоха чисто ново устройство. П8 лайт. Искам да подчертая, че преди това от андроид 5, му качих 6, но пак не се оправи.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#39

Само сервиз ли оправя проблема? Пробвах всичко с последен ъпдейт на андроид съм 6.0 рестартирах рутера, телефона до заводски куп други глупости и не се оправя. Burnar ти как си оправи рутера, защото и при мен конектва у нас другите устройства?
Цитирай
#40

При мен не само wifi, но и Bluetooth не работеше. Проверете и ако е така, давайте на сервиз. А ако е само проблем със свързването към интетнет, има по-голяма вероятност да се оправи.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#41

bluetooth си работи, само изписва отказан достъп и не се свързва към интернет.
Цитирай
#42

Никой ли не е решил проблема?
Цитирай
#43

Решили са я. В сервиз. Smile
Цитирай
#44

Проблема се оправи от самосебе си не знам дали, защото направих папка flash, но е факт че се оправи.
Цитирай
#45

Уплашил си го Tongue
Сори за офф-а, ама не се сдържах

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#46

(2016-09-02, 16:15:16)TonyTri написа:  Проблема се оправи от самосебе си не знам дали, защото направих папка flash, но е факт че се оправи.
Къде я направи тая папка, че и при мен се появи същия проблем, във вътрешната папка или на сд картата...

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#47

(2016-09-16, 13:49:48)themechanic написа:  Къде я направи тая папка, че и при мен се появи същия проблем, във вътрешната папка или на сд картата...

Във вътрешната памет, обаче няма нищо общо поне така мисля. Работеше що годе добре 3 дена оставих го за една вечер с пуснат Wi-Fi и на сутринта не ми намираше списък с Wi-Fi мрежи след 1 седмица почнах да виждам Wi-Fi, но се свързвам много трудно и понякога ми излиза от Wi-Fi телефона сам. Не знам дали проблема е хардуерен, защото ту се оправя ту пак се прецкава. Ако някой е решил проблема напълно без сервиз, моля да помогне.
Цитирай
#48

Стане ли така направо в сервиза, моя вече е цяла седмица там, за пръв път ми се случва, имал съм какви ли не "пръчки" дето съм ги изтървал по три пъти на ден но такъв проблем не съм имал. Явно това си им слабото място на този модел, е и батерията де, но за мен тоя проблем си остава капацитет на самата батерия, защото всички подобни телефони са с по големи батерии...

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#49

(2016-09-21, 20:29:54)themechanic написа:  всички подобни телефони са с по големи батерии...


И с 4 ядрени процесори, или с 8 мегапикселови камери, та дори някои и с 8ГБ вътрешна памет Smile   А евентуално, ако говорим за Леново P-70, който е 8 ядрен и с по-голяма батерия, то виж колко оплаквания има от него първо Wink Дялан е горкия съвсем по китайски и качеството му няма нищо общо с това на P8 Lite. Общо взето в тази тема виждам 10 души, които са с Wi-Fi проблема и все още не са успели да го оправят и са за сервиз. При някои се оправя с флаш на по-нова версия на ОС, при други от някакви странни правения на папка "flash" в паметта, при трети по незнаен начин. Това ме навежда на мисълта, че при поне 5 от тези 10 души проблема не е в телефона, а е дошъл от софтуер, от невнимание и бъгване, от бъгави вирусни приложения, от омазване на системни файлове и ръчкане след руут и др. И едва при останалите 5 си е вече от хардуерен проблем самовъзникнал. Така в една груба сметка, ако сметнем, че при близо 70-80 души, които сме притежатели на модела тук във форума (понеже около 60 са гласували в анкетата "Доволни ли сте от телефона" и да приемем, че още 20 не са), то от 80 души 5 имат неоправим Wi-Fi проблем с телефона. Колкото и да ви се вижда "зле" това, то ви уверявам, че при ВСЯКА друга марка и модел смартфони, ще намерите 5 на 80 човека, които да се оплакват от проблеми с Wi-Fi. А това, че батерията му била слаба, е коментирано в друга тема. И като цяло излезе, че хич не е слаба, при 4 часа екран, нали така?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#50

Извинявам се че е извън темата но колегата Lenux е прав в тоя ценови клас няма кой да му се опъне камоли да го задмине като телефоне, че дори и някой по скъпи модели.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)