Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wifi
#51

(2016-09-22, 20:21:35)Lenux написа:  от бъгави вирусни приложения
Може и да има такъв момент, защото последно инсталирах едно приложение за уоко токи "Zello" и на другия ден вече забелязах че вифито не работи и веднага го деисталирах но уви проблема си остана...

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
Аксесоари
#52

^ В последни времена се уверявам, че има ужасяващи приложения, а и сайтове. Нищо чудно да е бръкнало надълбоко в системните файлове и да е омазало нещо това приложение. И то до там, че и след фабричен рестарт да не се оправя. Може би чак префлашване на целия софт би оправило нещата. Преди време си мислех, че щом телефона не е рутнат, няма страшно и защитата на Андроида си работи. Но явно злонамерения софтуер става толкова злонамерен, че прави и чудеса вече. За пример ще спомена, че тези дни един прост сайт, с някаква реклама върху която цъкнах за по-малко от секунда ми скри браузъра, отвори ми съобщенията и написа някакъв текст с номера за изпращане и само изчака да натисна стрелката за изпращане. Това ме шашна просто, защото нито съм с руут, нито се е случило чрез някое злонамерено непроверено съобщение, а чрез популярния браузър Опера инсталнат от Google Play. Въпреки, че малко излизам от темата, целта ми беше да съобщя, че проблема с Wi-Fi е твърде възможно да се дължи на злонамерен софтуер, злонамерен крипт от браузъра, злонамерен вирус от сайтове и тн.т. и тн.т. И то въпреки, че деинсталираме съмнителните приложения и въпреки, че правим фабричен рестарт на телефона, пак проблема остава. Не го твърдя това, просто споменавам, че напоследък вече го приемам за възможно. А до преди една година, ако някой и на мен ми го бе казал това, щях да му се изсмея, наистина...

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#53

Проблема май е доста голям щом вече две седмици се бави в сервиза,накрая да не вземат и да ми изръсят някоя сума да плащам, като ми измислят че видиш ли вината за проблема е у мен заради тия "15 ъпгрейда" които съм направил за тия 6 месеца. Аз съм много скептично настроен към такива моменти и по принцип отбягвам да стигам до там...

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#54

За тези пари няма телефон по-добър от п8лайт. Та дори и доста по-скъпи има, които не могат да му стъпят на малкия пръст дори. Следващият ми телефон, пак ще е хуавей. Брат ми има GSM магазин и знам много добре какво да ползвам. Нямам намерение да давам над хиляда лева за телефон, който е марка самсунг или айфон, заради минимало по-добри параметри.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#55

(2016-09-28, 04:19:29)themechanic написа:  Проблема май е доста голям щом вече две седмици се бави в сервиза,накрая да не вземат и да ми изръсят някоя сума да плащам, като ми измислят че видиш ли вината за проблема е у мен заради тия "15 ъпгрейда" които съм направил за тия 6 месеца. Аз съм много скептично настроен към такива моменти и по принцип отбягвам да стигам до там...


Спокойно колега, забавянето е стандартна процедура и не зависи от сложността на проблема, когато става дума за сервизи Smile  По стандарт, до един месец от оставянето му. Няма да ти искат никакви пари, щом е гаранционен. Няма и да те обвинят теб, след като ъпдейтите, които си правил са официални от производителя. Стига да не си руутвал, отключвал, модвал и тн.т. телефона, няма никакви проблеми, ако ще и 115 ъпдейта да си му инсталирал пратени от Huawei. То за никой не е приятно да стига телефона му до сервиз, най-малкото понеже повечето пъти от там ги връщат с някоя друга драскотина, я по дисплея, я където и да е. Като дървари се отнасят с тях, знам го понеже съм го виждал. А виж ако им оставиш някой S7 Edge или 7S+ iPhone няма да е така, там вече и с ръкавици пипат, дори не смеят с голи ръце. Когато си го взимаш го огледай много внимателно. Забележиш ли някъде драскотина или чукнато, което не е от теб, веднага предявявай втора рекламация със прикачена жалба към нея и ще държиш апарата да ти бъде предоставен във вида, в който ти си го предоставил. Но дано не стигаш до там, по-скоро се надявай на хубавата страна - да ти го сменят с чисто нов Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#56

Много обаче ми се обърка всекидневието с тоя сервиз,както бях свикнал да снимам всеки ден по 88 снимки и да говоря не ограничено по добре да не го бях давал на сервизаSad((

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#57

По- добре сега, отколкото при по-голям и по-сложен такъв следващия път.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#58

Е взех го телефон, всичко си му е на ред, само дето са ми забърсали шестицата и са сложили b170 и от там не може да разпознае бекъпа, и влязох в приключения. Разминах се само с забърсване на сд картата, че то постоянно ме питаше да я форматира ли аз може би най накрая съм му дал без да искам ок. Карай, бил е малкия дявол...

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#59

Айде, и аз останах без wifi Sad Не се свързва към никакви мрежи,инъче ги засича.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#60

^ Колега, с Huawei P8 Lite ли си?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#61

Да,за p8 lite едносимов, маршмелоу става въпрос.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#62

^ С хард ресет опита ли?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#63

Преди няколко дни правих заради strava-та ,от темата по-долу. Проблемът се появи след това, но не веднага, всмисъл след ресета си бачкаше wifi,не бачка от вчера и то не само на домашната ми мрежа за съжаление.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#64

Здравейте на всички, от вчера при мен също се получи същият проблем показва " Запазано, защитено " или " Отказан достъп до мрежата" от време на време се свързва, но рядко. Според мен проблема се появи веднага след като почнах да инсталирам едно приложение от google play, почна точно в момента, когато го правех...Спрях тегленото и го деинсталирах, но явно е било късно. Забелязах че нямам IP адрес, щом отворя разширените настройки на wi-fi и в състояние на телефона. Въпросът ми е, как да го реша този проблем - директно на сервиз или мога аз лично да направя нещо, макар че не мога сама да се справя с процедурите, които някои от потребителите тук са казвали Smile. Ще съм адски благодарна за всеки отговор!
Цитирай
#65

Здравейте, вече и аз съм в отбора с " Отказан достъп до мрежата", свалих на версия C432B300, след това на 190, оттам на В525, НЕ ЩЕ И НЕЩЕ.Писна ми вече идва ми да го трясна в земята.Някой не е ли намерил решение на проблема???
Цитирай
#66

Решението е едно-сервиз! Вчера оставих моя след безброй гимнастики.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#67

Почти съм сигурен, че повечето от хората с проблема могат да го оправят с префлашване на целия софтуер. Не съм го правил, но знам, че не е трудно. Не мога да опиша точните стъпки, но можете да се поинтересувате в интернет или тук във форума как става.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#68

Еми при мен поне не се получи,затова и стигнах до сервиза.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#69

Няма оправия този проблем софтуерно. Единственото, което може да се направи в този случай е сервиз!!!
Това е хардуерен проблем и то огромен за тази марка и модел телефон!
Цитирай
#70

Сокобан, аз още в началото на темата, в пост №38, написах решението на проблема и то е само сервиз. Но кой да те разбере?! Пълнят темата с едни и същи въпроси.... Пробвах със смяна на андроида, хард ресет, най-различни ромове, дори умишлено го брикнах и после го ънбрикнах, но пак не се оправи. Занесох го в сервиз и го смениха с чисто нов, след около седмица-десетина дни. Това е решението, няма друго!!! Предлагам темата да бъде заключена а не всеки път да ми идва съобщение, че има нов коментар в андроид бг форума и като го отворя да се окаже, че вместо някой  да е отговорил нещо полезно или е попитал нещо полезно, то без да чете цялата тема си поства въпроса и чака божи чудесии.....

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#71

(2016-11-01, 15:05:20)emilkolev85 написа:  Сокобан, аз още в началото на темата, в пост №38, написах решението на проблема и то е само сервиз. Но кой да те разбере?! Пълнят темата с едни и същи въпроси.... Пробвах със смяна на андроида, хард ресет, най-различни ромове, дори умишлено го брикнах и после го ънбрикнах, но пак не се оправи. Занесох го в сервиз и го смениха с чисто нов, след около седмица-десетина дни. Това е решението, няма друго!!! Предлагам темата да бъде заключена а не всеки път да ми идва съобщение, че има нов коментар в андроид бг форума и като го отворя да се окаже, че вместо някой  да е отговорил нещо полезно или е попитал нещо полезно, то без да чете цялата тема си поства въпроса и чака божи чудесии.....

Ееее, да ама моя го изпуснах и е със спукан тъч, кой ще го смени, а?Лесно е да се говори за телефон в гаранция, нали?Чел съм ти поста, ако иска модератора да заключи темата и да не се пълни, ама нали това е идеята на форума да се коментира!Като ти пречат съобщенията ги изтривай и не ги чети, поне си с нов телефон и имаш WI-FI!!!
Цитирай
#72

(2016-11-01, 19:42:28)geniya написа:  Ееее, да ама моя го изпуснах и е със спукан тъч, кой ще го смени, а?Лесно е да се говори за телефон в гаранция, нали?Чел съм ти поста, ако иска модератора да заключи темата и да не се пълни, ама нали това е идеята на форума да се коментира!Като ти пречат съобщенията ги изтривай и не ги чети, поне си с нов телефон и имаш WI-FI!!!

Разбирам те, но това не е решение! Повярвай ми, съчувствам ти напълно, но няма друго решение.  Те даже и в сервиза не ги поправят, а направо ти дават нов. Явно си е или трудно или невъзможно. Но няма как да го оправиш сам. Поне досега не е намерен начин. Дано се намери. Ако можеш да се разбереш с колегата Сокобан да му го пратиш и той да се помъчи, може и да успее. поне той им е доктора.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#73

Новото което разбрах е, че когато телефона е много близо до рутера /около 1м/ се свързва винаги, това помага за някой ъпдейт или инсталация.Скоростта на връзката е малка, но все пак е нещо.Начина на вързване показва, че проблема е 100% хардуерен.
Цитирай
#74

^ Колега, сигурен съм, че си опитал да го вържеш и към друг рутер за да опиташ?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#75

(2016-11-02, 11:04:19)Lenux написа:  ^ Колега, сигурен съм, че си опитал да го вържеш и към друг рутер за да опиташ?

Да, телефона се свързва с всеки рутер, щом въведеш паролата му, но от максимум 1метър разстояние.Отдалечиш ли се държи мрежата, но няма никакъв трансфер на данни.Това не е решение, но все пак  е нещо, защото чета в нета, че има телефона които не виждат изобщо мрежите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)