Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wifi
#76

След 22 дена в сервиз резултатът е сменена дънна платка и дисплей?!?! За сега всичко е ок.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
Аксесоари
#77

Понеже имам проблем с гаранцията, някой знае ли колко пари ще ми излезе ремонта в сервиза?
Цитирай
#78

(2017-02-12, 19:11:31)TonyTri написа:  Понеже имам проблем с гаранцията, някой знае ли колко пари ще ми излезе ремонта в сервиза?

Провери на няколко места и сам си прецени дали си струва. Искам да се ''похваля'' - от няколко дена и аз съм в клуба ''отказан достъп до мрежата''. Когато ми работеше Wi-Fi ми беше странно как толкова много хора по целия свят говорят за подобен проблем, а аз и аверите със същия телефон си цъкаме безпроблемно. И аз давах съвети, защото знам как може да се оправи, но не когато е ХАРДУЕРЕН. В случая проблема е такъв. Пробвах всичко възможно да избегна ходенето в сервиза, обаче няма как. Проблема е в дънната платка на телефона. След година и малко ползване, един по един, всеки P8 Lite остава без Wi-Fi. Не знам какво толкова има на Wi-Fi модула, че да се разваля толкова масово. Чувствам се като последния мохикан...и ще се ходи на сервиз.
Цитирай
#79

И аз съм в клуба с проблема с wifi. Само дето два чисто нови апарата на няма и ден работа не искат да се закачат на мрежата. Но като дам нет от другия апарат се закачат безпроблемно. Та затова се чудя дали проблема е в модула? Защото явно че модула работи инак няма как да се закачи за другия телефон.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#80

Нещата се оправят със смяна на дънната платка. Ако ви отказва достъп до мрежата, с какъвто и софтуер да сте, пращайте го за рекламация откъдето сте го купили. Проблема е хардуерен.
Цитирай
#81

Мерси, вчера го замениха с Honor 7 lite, за сега той няма проблем.
Цитирай
#82

(2017-03-11, 22:20:58)HERUS написа:  Проблема е в дънната платка на телефона. След година и малко ползване, един по един, всеки P8 Lite остава без wifi.

А да чукна на дърво моя вече кара година и месец не е мръднал надявам се да изкара поне до края на гаранцията за сега работи всичко на 6.
Цитирай
#83

(2017-04-11, 19:15:52)vanko929 написа:  А да чукна на дърво моя вече кара година и месец не е мръднал надявам се да изкара поне до края на гаранцията за сега работи всичко на 6.

Дано да ти изкара, това му е единствения по-сериозен проблем на телефона Smile
Цитирай
#84

Потвърждавам казаното по-горе за масовия дефект. И аз влязох в клуба Проблем в WiFi - след година и два месеца нормална работа, WiFi ми отказа връзка с рутера. Както бе пояснено вече, връзка прави само ако е на разстояние до 1 м., но след 10 мин блокира. Вижда каналите, но не прави връзка.
За по-малко от седмица ТПолис-Варна го изпратиха в Сф, беше сменена дънната платка и ми го върнаха.

Huawei P8 lite ALE-L21 - В596
Цитирай
#85

Имам същия проблем казаха платката била за смяна да си поръчам от алито и ще ми я сменят.Някой поръчвал ли е да даде коректен търговец.
Цитирай
#86

А гаранция? В оторизирания им сервиз ли ходи?
Цитирай
#87

Здравейте,

споделете надежден сервиз, в който знаят за този проблем (и вече знаят какво трябва да се направи). Каква е ориентировъчната цена?
Цялата дънна платка ли се сменя или само чипа за WiFi ?

Благодаря
Цитирай
#88

     Колега отговарям ти тук на питането със скрийншот Smile

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#89

Здравейте, от няколко дена ми лаги WiFi, но вчера тотално спря.Пробвам от настройки да го пусна,бутона се мърда,но WiFi седи сиво и не изскачат мрежи. Дали и този е гръмнал или е друг проблема ?
Цитирай
#90

Закарай го за смяна на дънна платка, ако не показва мрежи и не работи.
Цитирай
#91

(2017-11-22, 15:52:31)HERUS написа:  Закарай го за смяна на дънна платка, ако не показва мрежи и не работи.
Въобще не мога да го пусна вече, че да видя дали показва мрежи :Big Grin Цъкам да се пусне и след 2-3 минути се връща като изключен.
Цитирай
#92

Айде и тела на жена ми влезе в клуба.Да ни е честит Хуявей! Изписва мрежите,но с по 1 черта ,все едно си на 200метра от рутера и няма свързване. Някой вече с инфо колко е смяната на дъното?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#93

(2017-11-21, 10:56:09)jechkata написа:  Здравейте, от няколко дена ми лаги WiFi, но вчера тотално спря.Пробвам от настройки да го пусна,бутона се мърда,но WiFi седи сиво и не изскачат мрежи. Дали и този е гръмнал или е друг проблема ?

И при мен същия проблем. Пробвах с фабрични настройки, но не се оправи.

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай
#94

(2018-01-07, 01:11:37)gibson58 написа:  Айде и тела на жена ми влезе в клуба.Да ни е честит Хуявей! Изписва мрежите,но с по 1 черта ,все едно си на 200метра от рутера и няма свързване. Някой вече с инфо колко е смяната на дъното?
ориентировъчни цени на частите дъно 70 € в сайта на huawei germany ... Ако няма гаранция по-добре още някой лев и нов телефон. Аз да чукна на дърво моя го имам от март 2016 и до ден днешен не е посещавал сервиз и не е проявявал дефект . [Изображение: 3756ea0c3a3c4ae0f959852a2105bfa2.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#95

Определено ще е друг телефон с тия цени ...Не си струва въобще. А иначе моят съвет е махай го твоя докато работи.Че не се знае ,знае ли се Smile. Като гледам тоя уй фай гърми кат пукакни.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#96

@gibson58 Пожелавам ти ти да си купувача на подобна техника. Голям съвет. Всеки е по-тарикат от другите. Затова и държавата е на този хал. Кога ще си променим анадолското мислене изобщо незнам
Цитирай
#97

Здравейте да не отварям друга тема, да питам някой дали има проблем с свързването към домашно Wifi през телефона когато рутера е нагласен на WPA3-Personal.
Телефона ми е Xiaomi Mi 9 Lite с последните ъпдейте. През iPhone 8 с iOS 14 нямам проблем със свързането, но на XiaomiТО въобще не излиза налична УайФай мрежата.

:: respect
Цитирай
#98

(2020-09-19, 19:11:20)userworx написа:  Здравейте да не отварям друга тема, да питам някой дали има проблем с свързването към домашно Wifi през телефона когато рутера е нагласен на WPA3-Personal.
Телефона ми е Xiaomi Mi 9 Lite с последните ъпдейте. През iPhone 8 с iOS 14 нямам проблем със свързането, но на XiaomiТО въобще не излиза налична УайФай мрежата.

Ако наистина сте пуснали WPA3-Personal, върнете го на 2 и би трябвало да се появи мрежата и при mi9 lite.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • userworx
Цитирай
#99

Да в момента съм го сложил на WPA2-Personal/WPA3-Personal, но се зачудих защо не излиза на XiaomiТО.

:: respect
Цитирай

(2020-09-19, 19:20:39)userworx написа:  Да в момента съм го сложил на WPA2-Personal/WPA3-Personal, но се зачудих защо не излиза на XiaomiТО.
Телефона не го поддържа.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)