Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет: Откъде да купя Ulefone Paris?
#1

Здравейте!
Спрял съм се на този модел. От много време го следя и тъй като пише почти само и единствено положителни коментари за него, реших да го поръчам. Това, което разбрах съвсем наскоро е, че вече имало складове в Европа и може да се поръча от там. Но ако някой има конкретно опит с това, моля да го сподели.
По принцип, в aliexpress се продава на промоция за 114 долара в момента и уж може да се поръча от складовете им, ама нещо ми пише, че не доставят до България...
Цитирай
Аксесоари
#2

В по-сносните магазини е 129$ ...Но за тези пари може да хвърлиш 1 око и на Redmi Note 2
Цитирай
#3

Телефонът не е за мен лично и се търси размер 4.5 до 5 инча. Но така или иначе сме харесали този модел. Просто бих искал препоръка откъде може да се купи така, че да го доставят от склад в Европа и да не се налага да плащам мито.
Цитирай
#4

В магазините които разгледах - само от китай ...от eu склад не е наличен

Иначе Мейзу М2 мини е на подобна цена и е със същите параметри )) а и по лесно ще се намери в еу склад
Цитирай
#5

Доставката е от Германия.

http://www.tinydeal.com/ulefone-paris-5-...56088.html

Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#6

А къде точно пише, че е от Германия?
Цитирай
#7

Пише го на мястото оградено на снимката.Когато пуснах линка го имаше и за този телефон но в момента опцията липсва...Може да са приключили наличностите,иначе съм поръчвал от сайта и всичко си е ОК!

[Изображение: 036585299.jpg?r=0]

П.П. Тук го има в момента:
http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehou...12778.html

Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#8

Благодаря!!! В момента играя на някакъв търг за нов телефон, надали ще го спечеля, ама ще изчакам да приключи тази вечер. А този последният сайт дали е сигурен? За пръв път го виждам. (Не че ги следя постоянно :Д)
Цитирай
#9

От това което съм купувал аз,съдя че е коректен.В случай,че не си от хората дето всичко е срещу тях,не би трябвало да се плашиш! Успех!

Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#10

Благодаря! Както се и очакваше, не спечелих търга в ибей. Преди малко "започнах" купуването от въпросния сайт. Утре сутринта ще внеса пари в картата си и се надявам да го довърша. Та така... Благодаря за помощта!
Цитирай
#11

Изпратиха телефона на 9-ти. Не съм го получил все още, дали са ми номер да го следя в сайта postnl.com. Очевидно го пращат от Холандия? Да, ама с този номер нищо не ми излиза и съм малко притеснен дали всичко е наред. Стават ли такива бъгове често, да пише, че има 0 резултати?
Цитирай
#12

Спокойно,една от пратките ми дойде на 6-ия ден,бе даже да се появи за проследяване.

Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#13

С тази китайска нова година го чакай след 30-40 дни
Цитирай
#14

Изпратено е от от Холандия и вече го има в регистрите, пише че към 11.02 пътува. Другата седмица уж трябва да е при мен.
Цитирай
#15

Споко,и при мене е излизало така.Стоките идват,сайта се стреми да бъде много коректен.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#16

И аз съм поръчвал от там неща /EU склад/ и ми идват на адреса.

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#17

Feb 17, 2016 07:34 am The item is on transport to the country of destinationPostNL International
Feb 16, 2016 09:21 am The item is at the PostNL sorting centerPostNL International
Feb 11, 2016 09:18 pm The item is in transitPostNL International

Съдейки по горните статуси, очевидно телефонът е пътувал първо до Холандия и тази сутрин е изпратен от там до тук. В началото в сайта ми даваше, че ще е при мен на 14-ти февруари. Ама нищо. Важното е да е тук цял и невредим. Smile Иначе много странно, защо PayPal ми изчисли парите в левове повече, отколкото трябва да бъдат (с почти 10лв, отгоре). Не е болка за умиране, ама ми е странно, че платих 148лв, а трябваше според курса да са 138. Отделно ПейПал си направи допълнителната транзакция да си вземе парички за услугата, както си му е реда.
Цитирай
#18

Защото ти смята по неговия / на Пейпал/ курс, а не банковия. http://www.1lev.com/paypal-valuten-kurs.htm

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#19

Мда... Изгодна работа... Big Grin
Между другото, телефонът е в България вече. Smile

И вече е при мен! Доволен съм Wink
Цитирай
#20

Почти нямам забележки към телефона. Най-голямата забележка е, че батерията му пада сравнително бързо и също така се зарежда много бавно с фабричното зарядно. Исках да попитам, дали в режим 2G е по-пестелив отколкото в 3G или 4G. На телефонът се ползва интернет постоянно, само че е на най-ниската тарифа и бързите му мегабайти са само 15, тъй че относно бързината на нета нямам притеснения. Въпросът е как е по-икономично за батерията. Освен това имам няколко останали стари зарядни, които предполагам, ще са по-бързи от това, както и моето на Самсунга, което е 2000 милиампера. Чел съм противоречиви мнения дали е вредно за батерията и затова бих се консултирал с вас относно това.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)