Анкета: Притежавате ли Note 5? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да!
63.64%
14
63.64%
Не, но обмислям покупка на Note 5.
36.36%
8
36.36%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на собственици на Galaxy Note 5
#1

Пускам тази тема да преброим колко сме собственици на NOTE 5. Ако сме повече да получим собствен раздел.
Ако желаете впишете от къде сте се сдобили с модела тъй като официално не се продава в Европа.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте Smile Пишете ме и мен в групата ! От девет дни съм с телефона и само похвали мога да дам !
Note 5 black (Закупен е от Емаг и гледам ,че е внос от Дубай ) Big Grin

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#3

Отбележи се в анкетата. И със здраве

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Silver titanium от онлайн магазин.
Твърде малко сме за цял раздел..   Smile
Цитирай
#5

Към хората закупили си телефона от онлайн магазин: споделете кой е магазина и кой модел продават моля (:

Споделете и впечатления от телефона

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#6

Моя го взех от мобилисимо. Сингапурски SM-N920I. Аз по добър телефон не съм имал до сега.  А съм имал много флагмани. А на значение какъв е.  Език се слага за 3 минути без рут

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

Аз го загледах телефона в брос.бг, че само там го има 64 гигабайтовия вариант за 1500 лева близо.... ама се чудя между него и 6Р още.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#8

Ами не че съм собственик ама....няма аналог. А батерията нищо че е несменяема е желязна. По простата причина че процесора е оптимизиран енергийно и с 14nm технология. Рамта е от новия вид . За камерата и дисплея няма да ти казвам. Fast charge точно за час и пет минути вдига от 5 до 100% скенера за пръстови отпечатъци е много прецизен. Но всеки си има вкус все пак. Аз на ноут серията не изневерявам защото няма какво да ме грабне в друг телефон.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

Мен точно дисплея и процесора по ми харесват в ноута. Този 810 при нексуса (въпреки, че Google и Huawei най-успешно са го увладяли) си е т@ш@к работа. Отделно и безпричинните огъвания много силно ме притесняват, а в xda доста хора са изгорели така. А купувайки го от български сайт ми се ще да намаля вероятността от използване на гаранцията до минимум, щото ми е ясно българските търговци що за стока са.
От друга страна пък ноута е с TouchWiz от който, честно, ми се драйфа. Да не говорим на тема ъпдейти колко зле е положението. Само сони и самсунг не са си ъпнали флагмените до 6.0, а не вярвах че някой може да падне до нивото на сони по бавност. Явно самсунг са решили да не изостават и по тоя параграф.

Ако можеш да качиш някоя и друга снимчица от батерията на телефона ще е много полезно. Мерси за мненията (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#10

Ето батерията. И като сметне всички синхрота са ми активни. Играл съм доста на modern combat. Ползвал съм навигацията вайбъра и като ли още не. Нон стоп базикане.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#11

^ Другия път натисни на Екран, снимай и там.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#12

Ето.....


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#13

И аз вече съм собственик на note 5.Взех го от емаг,бял sm-n920c.Просто уникален,по цял ден с него си играя найстройки,игри ко ли не.
Цитирай
#14

И аз вече съм собственик на Galaxy Note 5 SM-N920C моят е от израел така пише. супер е но нямам Българско меню

GALAXY S4
Цитирай
#15

И аз да се включа Big Grin
Моя е поръчан през e-bay ,пристигна от САЩ Smile
black sapphire 
Имам го вече от два месеца ,никакви забележки <3
Цитирай
#16

И аз да се похваля Smile  от 5 дни си играя с машинката. Купих го от get.bg. Модела е SM-N920 CD, двусимов. Много ме радва машинката, но определено ми липсва инфрареда от Note 4. Това е като минус. Всичко друго е по-добро.
Цитирай
#17

И аз +1

Galaxy Note 1,2,3,4,5






Цитирай
#18

Ей така за статистиката и аз да се запиша. Black sapphire. Толкова. То за този телефон просто няма какво да се пише. Прекрасна машинка. Всичко работи - без нито един проблем е. Това е смартфон наистина. Smile

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#19

И аз му се порадвах 5 месеца,  преди да го откраднат...  Bu
Цитирай
#20

Ти пет месеца, аз пет дни. Sad  Бартер бяхме направили с един момък, ама не ми хареса софтуера на телефона... и ми го върна заедно с парите, които му бях доплатил... И сега пак съм при китайците...

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#21

моят е SM-N920i gold взех от от Get.bg засега съм много доволен Smile
Цитирай
#22

Да се запиша с Платинум голд 920С нямам забележки работи много плавно,скоро не виждам да излезе нещо  по-добро с което да си заслужава да го сменя.
Цитирай
#23

Пишете ме и мен с N920R4.
Цитирай
#24

И аз се включвам...N920T

TOSCH- Samsung Galaxy Note 5
Цитирай
#25

+1 SM-N920C 64GB

Samsung Galaxy Note 5 64GB Nougat 7.0 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)