Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМ [6.0.1]
#1

Здравейте!
Как мога да разбера дали може да се сложи версия 6.0.1 например на моя телефон, и ако може, откъде да изтегля "читав" РОМ?

Редактирано от Модератор


Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай
Аксесоари
#2

От ТАЗИ страничка може да си намериш някой 6.0.1 ром и да се пробваш. 
Разбира се ром с тази версия на Андроид ще е само на основата на ЦМ т.е ще трябва допълнително да слагаш програми за да върнеш функионалността на писалката.От личен опит ти препоръчвам да пробваш този [ROM][6.0.1][n7100]RESURRECTION REMIX или [ROM][N7100][6.0.1] Temasek's UNOFFICIAL CyanogenMod 13 [V4.0] .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Ако само писалката ще е проблема - ОК!
Бях забравил, че има такова "чудо", 2.5 години вече не е вадена, не виждам смисъл от нея ...

Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай
#4

Дадох го на един пич в GSM сервиз да ми сложи нов ROM, но въобще не иска да влезе в Download Mode, пред мен ми показа, тоест влиза, но няма това, което трябва там, за да стане работата, опита се да го флашне - същата работа, екрана премигва всеки път ... имало хардуерен проблем според него, да съм го продавал най-добре, а си работи супер телефончето, просто исках по-нов Андроид, че това 4.4.2 е ужас за мен ...
Съвети?

Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай
#5

S-penа мен лично ми е много удобен.Слагам примерно телефона на дока и така с-пена ми решава проблема.Все пак телефона не е толкова лек.
Иначе аз все още си оставям при 4.4.2 ,не виждам все още за какво да сложа 6.

Бих искал ,някой дето ползва андроид 6 на ноута да направи една тема и да сподели плюсове и минуси.Така би помогнал на много хора ,които искат да преминат на андроид 6.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#6

Така :
@grivata Кажи на този момък от сервиза да тегли ключа на вратата и да не пуска никой да влиза .Една бележка ,че е затворено ЗАВИНАГИ също ще е добре дошла.
В темите ,които съм ти дал има инструкции как стават нещата .Но трябва и малко да се почете и ще се справиш и сам/а.Щом влиза в Доунлоуд режим и имаш на компа всички необходими неща за флаш на къстъм рекавъри занчи си готов/а за действие.
Ако ти се занимава сам/а да флашваш -прочети във форума важните неща от рода на Работа с Один 3.09 ,Флаш на къстъм рекавъри -има доста теми в раздела с налични такива и действай .Но ако се обърка нещо си подсигури друг сервиз :-)

@BarcodeCrew това с темата за Андроид 6 на Ноте 2 и дори Ноте 3 няма как да стане понеже преценката няма да е точна.Много от нещата ,които са за Н2 и Н3 се губят при ползване на къстъм ром с база 6.0-писалка,всичко свързано с нея,добрата работа на ГПС локацията и т.н.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#7

След 4-часова борба от страна на "специалиста" във сервиза, вече съм с 6.0.1. - олeкнах с 20лв за тая "екстра"! Smile
Мисля, че щях и сам да се справя, ама ... страх лозе пази! Пичът ми каза, че има нещо хардуерен проблем с тела, едвам го флашнал бил и само един от ROM-овете с тая версия станал, абе цял следобед си играл ...
Първите впечатления са повече от добри, доста олекотен, не ми допада начинът, по който се правят скрийншотове - чрез Power бутона и то като го въведеш като опция, доста по-малко РАМ се ползва от приложения като Facebook, Messenger, Skype ... свободната ми RAM се движи около 800-1000MB, което е много по-добре отпреди ... приложенията "летят" ...

Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)