Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скрити функций на Андроид 4.2.2 при GT-P5100
#1

ЗдравеЙте !  Както и много други с v.4.0.4 неиздържах и си качих с Odin (благодарение на тук посочения метод) v.4.2.2 Official ROM за Франция. ОС е много добра, но и има много функций които не се виждат. Ще споделя това което съм научил до този момент, но и има още много други неща който не знам и ще питам.
  Пренасяне на данни към компютър, флашка...: Settings-About device-Build number и кликаш върху него 6-7 пъти докато ти излезе Developer options.
  
   П.П.- Въпрос - Как се прави ScreenShot при тази версия ? При старата ОС имаше специална фигура, а сега няма. Става въпрос за снимка на целия Destop .
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-02-07, 21:29:50)person написа:     П.П.- Въпрос - Как се прави ScreenShot при тази версия ? При старата ОС имаше специална фигура, а сега няма. Става въпрос за снимка на целия Destop .

volum down + power
Цитирай
#3

'Stiliyan03' това го разбрах, ти си 3-я човек който ми казва това. Правя го, но не виждам къде го записва. Нямам папка Screenshot, направих я допълнително и пак няма. Дали, ако направя reset на таблета ще се получи ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)