Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

error: Boot certification verify (LG L FINO)
#1
Sad 

Здравейте , Приятели !
Телефона ми изгасна .. след дълги опити да го включа не се получаваше . Реших да изкарам батерията и пак да я вкарам и ми изписа горния ляв  ъгъл  Boot certification verify .
Не иска да се включи .. стои 4-5 секунди логото и надписа горе в ляво и това е .. телефона е ROOT-нат преди година но не мисля че това е проблема . 
Искам съвет , как да оправя проблема .. телефона е в гаранция но аз се намирам в чужбина , а не ми се рискува да го пращам по пощата . ако има начин моля ви кажете ми . ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРЕН МНОГО !! Smile

показал съм снимка на друг телефон но е същото ...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен най добре е да го върнеш в гаранция. Въпроса е, че си сложил рут а сложиш ли гаранцията отпада ако не го махнеш някак си е зле положението.
Цитирай
#3

Преинсталирай го. За целта използвай тази тема ако телефона ти е един от двата модела https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80208

Ако модела е друг, по същия начин само, че сваляш kdz за твоя модел.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

Проблема е че нямам DOWNLOAD MODE .. Какво ли не пробвах какво ли не изчетох по сайтовете .. за L Fino Нищо не намерих ... Убеден съм че не е Hard Brick-нат защото имам Recovery mode Sad
Цитирай
#5

Колега дай малко предистория... Как се стигна до това ? Щом влиза в recovery смятам, че ще може да се съживи

        
Цитирай
#6

(2016-02-09, 11:02:36)nnenno написа:  Колега дай малко предистория... Как се стигна до това ? Щом влиза в recovery смятам, че ще може да се съживи

Значи лятото го ROOT-нах за да си махна малко от приложенията на Google защото както знаеш паметта на телефона е малка .
В петък бях на работа а телефона го използва баща ми , отишъл е да си презареди Сим картата и като се е прибрал телефона както си е работел и угаснал , поне той така ми каза . Мъчил се е да го включи но без успех , накрая решил да изкара батерията и пак да я вкара .. каза ми че веднага се е включил но му изписала някаква грешка горе в ляво ... реших да погледа за какво става въпрос и погледнах Secure boot error! И това е ... за 2-3 секунди се показва заедно с логото и изгася .. Не съм слагал нищо на него като Custom Rom и тем подобни от които си нямам на идея .. единствено разбирам от Root . Опитвам се да му сложа Stock Rom но не иска да влезе в Download mode .. пробвах с Volume up+ USB пробвах също Volume down+USB ... никакъв ефект ... А на компютъра ми излиза Local disc G: без файлове ... диска е 63 мб  това е като цяло .. описвам ти всичко . :Smile
Цитирай
#7

Колега, пробвай следното за влизане в Download Mode. Описанието е същото, само, че се вади батерията:
Enter LG L FINO To Download Mode.
To enter LG L FINO in download mode, you can follow this guide :
Remove batterei from your phone
Plug USB cable to your PC
Press and Hold volume UP Button, while cable plugs USB Cable from PC to your Phone
Then will appear white note on your LG L FINO phone, if you see this you can releasa Volume UP button.
Press and hold volume UP Button on your LG L FINO phone again, until you see FIRMWARE UPDATE message.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

(2016-02-09, 19:05:15)vargala81 написа:  Колега, пробвай следното за влизане в Download Mode. Описанието е същото, само, че се вади батерията:
Enter LG L FINO To Download Mode.
To enter LG L FINO in download mode, you can follow this guide :
Remove batterei from your phone
Plug USB cable to your PC
Press and Hold volume UP Button, while cable plugs USB Cable from PC to your Phone
Then will appear white note on your LG L FINO phone, if you see this you can releasa Volume UP button.
Press and hold volume UP Button on your LG L FINO phone again, until you see FIRMWARE UPDATE 
Приятел , пробвах и този вариант .. няма ефект ..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)