Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1
Question 

Здравейте колеги, тъй като не видях отворена тема за конкретния модел, а скоро мисля да купувам, бих искал да споделите лично мнение за този телефон.

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
Аксесоари
#2

Страхотен е. Усещането като качество на материалите е невероятно.  Плоския гръб е в пъти по удобен от М серията.  Камерата е най добрата на HTC имах М7 и HD2 преди това.  Батерията нищо че е с малко капацитет,  процесора е оптимизиран и се държи също много добре,  с ровене из нета и клипове, игри,  снимки ден и половина, два без проблем.   Това че прилича на IPhone, така е ама на мен дизайна ми допада и мисля че е по красив от онези отхапани ябълки. Говорителя е един но е доста силен като звук и приемливо добър като качество. Finger printa е без отразен. 

Ами в общи линии това е. Чувство за премиер телефон,  на вече що годе приемлива цена.
Цитирай
#3

Трябва от днес да е наличен ъпдейт за Европа Smile
Android 6.0.1

Цитирай
#4

В някой от характеристиките чета, че има инфраред, но никъде в ревютата не се споменава за подобна екстра. Ако някой знае дали има такова нещо нека сподели.
Цитирай
#5

Телефона няма IR. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

А9 няма IR.
Цитирай
#7

И аз мисля, че няма инфраред, но тук (и другаде) http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=687708 друго пише.
И в менюто няма нищо.
Цитирай
#8

Точно това ми беше интересно, дали има смисъл да се Upgrade-ва от M7? В момента съм с такъв, но не виждам много много смисъл като цяло :/

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#9

Според мен няма да съжаляваш, ако ъпгрейднеш с А9. Но по-добре изчакай М10 - април/май може би ще е на пазара. Там вече определено ще си заслужава ъпгрейда!
Цитирай
#10

Добре, много благодаря за мненията. Smile

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#11

Мен ме интересува помощ? Взех от Германия HTC One A9 Deep Garnet обаче пишеш SIM-Lock предполагам, че с Българска карта няма да ми мине номера, иначе още не съм му отворил кутията да пробвам.
Някой ако има желания да ме вкара в пътя малко с нещата и дали съм се прекарал много сериозно? Smile

**| Galaxy S 3 | > | One M8 | > | One M9 | > | One A9 Deep | > | One M8 Red "Sense 7.0" |**
**// Yamaha R1 2006 |==| Toce Exhaust |==| Devil Eyes \\**
Цитирай
#12

Нещо не мога да схвана логиката на пръстовия отпечатък! 
Сканирам пръста, но трябва задължително на въведа рисунка, пин код или парола за отключване на тел.!!!
И още - сканирам един пръст, а после отключвам с които и да е пръст!!!? Дали аз нещо тъпея или...?
Не следвали да отключвам без допълнителни рисунки и т.н. и единствено с пръста, който съм сканирал?
Цитирай
#13

В 4PDA и XDA има програми за S-OFF и ROOT - някой пробвал ли ги е?
Цитирай
#14

От 15.04 в Мтел телефонът ще е намален на 260 лева с план 3XL. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#15

Невероятен телефон, класно изпълнение типично за средния клас на HTC.

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай
#16

Колеги, след като мина малко време, можете ли да кажете по обстойно мнение за телефона? Дефекти, проблеми, батерия, производителност с този процесор...?А и камерата как се държи в по-тъмни помещения? Телефона много ми харесва, няма гадните рамки, а евентуално към края на тая година ми се иска да пенсионирам G2-ката Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#17

(2016-03-11, 20:08:38)jenib написа:  Нещо не мога да схвана логиката на пръстовия отпечатък! 
Сканирам пръста, но трябва задължително на въведа рисунка, пин код или парола за отключване на тел.!!!
И още - сканирам един пръст, а после отключвам с които и да е пръст!!!? Дали аз нещо тъпея или...?
Не следвали да отключвам без допълнителни рисунки и т.н. и единствено с пръста, който съм сканирал?

Проблема е бил, че използвам външна програма за заключване на екрана - screen off! Оправено!
Цитирай
#18

Ползвал съм всички флагмани и знам какво да очаквам от един телефон. Купих си А9 заради страхотния дизайн и усещането в ръката. Имах опасения заради малката батерия и срденяшкия чипсет, а и неумението на марката да направи добра камера. Но всъщност е по пъргав от Галкситата и ескперийте с по мощните процесори. Играя си 3D игри съвсем нормално. Вярно, при батерията е малко тънък момента. Вечер ме прибира на 20 - 30 % , но си изкарвам деня без притиснения. С другите флагмани се прибирам на ок. 40% при същия ритъм на ползване. Камерата е доста добра. Като детайлност при зуум има слабости, но на тъмно шумът е много редуциран.
Това засега, отворен съм за въпроси.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#19

Аз смятам да си взема един и да сменя вярната G2ка, но ме спира не толкова процесора, а батерията. А причината да го искам да го взема... Просто и за мен е изключително красив телефон Big Grin , а мощния htc 10 ми е скъп Big Grin
Ако можеш, пусни няколко снимки от камерата

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#20

Ще пусна снимки. Даже ще пусна пряко сравнение на едни същи сцени с Z5 compact. Днес малко по късно. Но камерата е доста добра. Прави по топли и наситени цветове от  Z5 и S7, който по принцип преекспонират и залитат към студени нюанси.
Ето снимки. От А9 са 4:3 , а от Сони са 16:9 (20Мрх)
https://goo.gl/photos/GyM1VRheA97n5pvr9

И аз го купих заради дизайна. И не съжялявам. Бях тръгнал за червен, ама той бие към вишняво и тъмно лилаво и се отказах. Светлия ми хареса, защото е чист алуминий без лак, а страниците са полирани и се получава як естествен метален блясък.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#21

Сравнен със One M9 как се справя телефона?Май камерата е по-добра при а9?Като цяло телефона сравнен със М9 някой може ли да каже нещо?Иначе изглежда готин,а и сега цената му е поносима.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#22

Имах м9 и мога да кажа че камерата му ,особено на тъмно, е много зле. Много шумни снимки, труден фокус. А9 останалото не отстъпва. Нито е по бавен, нито е лагав. Само батерията е по слаба с реални ок. 20℅. М9 можеше да ми изкара до 2 дни, с А9 това е много рисково за мен.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#23

Телефона е симпатичен, и започвам да се навивам да си го взема. Малко ме притесняваше батерията, но Bavarche се изказа положително в нейна полза.
Единственото за което се питам е, колко е важно дали ще е с 3 или 2 гб РАМ.
Ясно е, че с 3 е по-добре, но необходимо ли е да се дават едни 150 лева повече...
Цитирай
#24

Появи се нова актуализация 1.56.401.81 (535.6 мб)!
Цитирай
#25

Здравейте, от вчера съм с HTC One A9, но има някой неща които не разбирам. Първо като снимам, избирам про мод, и снимам. Отдолу на снимката има едно raw. Размерът е jpg (4,05mb) + dng (25,07mb).  Като дам raw подобрение снимката става 4,49mb jpeg но подобрение не виждам. За мен това не е raw снимка. Ако може някой да ми обясни по-подробно. Друго което не ми е ясно, как да маркирам няколко снимки и да ги пратя с блутут? Като задържа пръст на снимката имам опция да пратя една, как да ми излезе да маркирам няколко? Благодаря предварително.

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)