Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Относно RAW снимките виж тук - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1136830

За маркирането - на галерията горе в дясно имаш бутон за споделяне. Натискаш го и след това можеш да маркираш колкото снимки искаш.
Цитирай
Аксесоари
#27

Благодаря за бързият отговор. Прочетох темата и си инсталирах Adobe Photoshop Express. Обаче програмата ми отваря само jpg снимките, dng пак са скрити, как да ги отворя тях?
http://snimki.be/view.php?id=104205

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#28

Използвай файлов мениджър. От него отвори .dng - ще се отвори автоматично с PSX
Цитирай
#29

Кой файлов мениджър да смъкна, защото с моя вградения не ги отваря
Angel  Ъпдейтнах си вградения файл мениджър и стана магията. Вече се отварят с Photoshop express. Обаче като ги запиша файла е пак .jpg  Huh
[Изображение: PSX_20161207_141039MpHmjuy_sredna.jpg]
[Изображение: PSX_20161207_140034GfxMswk_sredna.jpg]

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#30

(2016-12-07, 10:13:05)demenzia написа:  Здравейте, от вчера съм с HTC One A9, но има някой неща които не разбирам. Първо като снимам, избирам про мод, и снимам. Отдолу на снимката има едно raw. Размерът е jpg (4,05mb) + dng (25,07mb).  Като дам raw подобрение снимката става 4,49mb jpeg но подобрение не виждам. За мен това не е raw снимка. Ако може някой да ми обясни по-подробно. Друго което не ми е ясно, как да маркирам няколко снимки и да ги пратя с блутут? Като задържа пръст на снимката имам опция да пратя една, как да ми излезе да маркирам няколко? Благодаря предварително.

Като отвориш галерията със снимки, в горния край се появяват две стрелки с общ край. Чукаш върху тях и ти се отваря прозорец да си избереш с коя програма искаш да ги споделиш, избираш програмата и след това маркираш колкото снимки искаш. Аз съм до тук - за фотото и аз не знам.
Цитирай
#31

(2016-12-07, 13:41:44)demenzia написа:  Обаче като ги запиша файла е пак .jpg 

Еми да. Така ги записва. Ако ги редактираш на PC, може би ще имаш по-голям избор от формати.
Цитирай
#32

Не знам прави ли ви впечатление, че снимките излизат прекалено "червени". Вчера и днес снимах и ми се наби това в очи. Знаете ли някой филтър на фотошоп който да ретушира червеното или при снимането нещо да се бутне от телефона?

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#33

Значи това "Червенеене" се получава при недобра осветеност. На светло и на открито снимките се идеални. Който му се занимава да бутне снимките с фотошоп стават още по-добри.

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#34

Напоследък все аз пиша, но отново възникна питане. Има ли някъде в настройките опция, да забраня част от приложенията да се стартират автоматично и ако има къде е?

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#35

HTC One A9 в Щатите започва да получава Android 7.0 : http://www.mobilebulgaria.com/news/39441...android-70

 
Цитирай
#36

Андроид 7.0 дойде току що - 1.02 Gb. В момента се инсталира.
Цитирай
#37

И аз получих съобщение, но ще го смъкна по-късно.
[Изображение: rgh1490776833j.png]

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#38

Телефонът е много бъгав след ъпдейта до 7, дано скоро има нещо...
Цитирай
#39

Много бъгав... Например?
Цитирай
#40

(2017-04-02, 19:04:21)bobytsekov написа:  Много бъгав... Например?

Основният проблем е с мобилните данни и Wi-Fi... непрекъснато прекъсват.
Цитирай
#41

А някой да знае как мога да руутна при андроид 7.0?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#42

Моят телефон няма проблем с мобилните данни или wi-fi. Не ми харесва обаче, че системните приложения вече не може да се деактивират. Понякога дот вю екрана се включва, а ползвам обикновен калъф. Батерията ми се струва държи по-малко. За рут и аз имам интерес.

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#43

За да не ти се включва, изключи Dot View. Това става от настройките на самото приложение.
Цитирай
#44

След малко над месец ползване, мога да кажа, че съм доволна от ъпдейта. Телефонът си работи добре, а качеството на снимките е подобрено. Нямам бъгове, забиване, губене на сигнал и т.н. Недостатъци - батерията като че ли държи по-малко; системните приложения не могат да се деактивират.

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#45

(2017-05-21, 08:24:49)demenzia написа:  След малко над месец ползване, мога да кажа, че съм доволна от ъпдейта. Телефонът си работи добре, а качеството на снимките е подобрено. Нямам бъгове, забиване, губене на сигнал и т.н. Недостатъци - батерията като че ли държи по-малко; системните приложения не могат да се деактивират.

Това за батерията го споделям, но това за системните приложения, че не могат да се деактивират не съм забелязал. Кои точно имате предвид?
Цитирай
#46

(2017-05-21, 08:24:49)demenzia написа:  .. системните приложения не могат да се деактивират.
Защо да не могат, пробвай с някое странично приложение за тяхната деактивация.

 
Цитирай
#47

Привет. В голяма дилема съм между този телефон и LG Nexus 5x.
Цитирай
#48

@Климент Моев, ето правилен раздел по въпроса за избор между два телефона : https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

 
Цитирай
#49

(2017-06-07, 12:45:33)NoMaD написа:  @Климент Моев, ето правилен раздел по въпроса за избор между два телефона : https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

Благодаря за отговора!
Цитирай
#50

Здравейте, може ли някой от вас да ми сподели впечатления за аудио качествата на телефона (през слушалки въпросното dolby и boomsound) и дали са подобни или по зле от на HTC 10? Благодаря предварително.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)