Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2.3GB Misc Files
#1

Имам проблемче с ново Lenovo S90. Инсталирал съм само Messenger, Opera Mini и още няколко приложения, които са няма и половин гигабайт общ размер.

Всичко беше ок, телефона е със свободна за потр. 11 GB, като няма слот. Имах над 3 свободна, докато не качих GTA SA. Останаха ми 1.6GB. Хубаво, поиграх си, изтрих играта. Обаче място не се освободи. Гледах ръчно там ли е .obb файла, няма го. Папка android е има-няма 50mb, сякаш играта е в телефона, а е деинсталирана. Рестартирах, пак така. Няма и ги файловете, няма и ги папките, какво се случва нямам обяснение, но така ми остава мн. малко място.

Някакви идеи как да се изчисти? Пробвах с clean master, намери стотина мегабайти кеш и това е.
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма как да не се изтрие, свали апкто и го дейнсталирай пак, може да не се изтрило нещо както трябва.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Влез във Файлове/Android/Data виж дали във Data имаш нещо от играта ако имаш махай.
Цитирай
#4

Нямам, data ми е 58 мегабайта...
Пробвах с инсталиране и деинсталиране на .apk, пак е така. Няма никакви следи от играта, а след нея стои това запълване... телефона е останал с 1.6GB свободна и няма слот, не знам и аз какво да правя..
Цитирай
#5

Ресет

Закачаш на компютъра и търсиш по големина папките. И там на късмет

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

Инсталираш Storage Analyzer & Disk Usage (PRO) и търсиш

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#7

Не става, от 11GB най-голямата папка е 6,3GB-Music. Свободна ми е 1.6, е от 11 потребителски като се махнат 6,3 не остават 1,6

Другите папки общ размер нямат и 200MB, то потребителската памет е само тази Music и няколко приложения с малък общ размер.

Не разбирам, как стана така от кеш на една игра да остана без над 2GB свободна...
Цитирай
#8

пробвай с sd maid pro.... но изискван роот! при мен помогна веднъж, пък и тя е за много други неща като почистване и т. н.
Цитирай
#9

Не се получава, намира само 1,58MB кеш. Няма опция за format internal memmory, явно ще трябва reset. Много тъпо.

Мерси за съветите все пак.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)