Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P8 Lite - съвети и трикове
#51

Има ли някакви настройки на музиката? Еквилайзер някакъв...
Иначе много ме радва бързия достъп до фенерче и калкулатор от заключен екран.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
Аксесоари
#52

^ Има DTS режим в Настройки > Звук > Режим DTS слушалки. При активирането му подобрява качеството на звука. Самия Андроид няма как да има еквалайзер. Това е функция на музикалните плеъри. Бих ти препоръчал Jet Audio - има възможно най-много настройки за качеството на звука както и над 10 бандов еквалайзер. Ще му намериш платената версия за сваляне някъде из темите Smile Ползвай търсачката.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#53

Уффф, при мен няма такова. Тоя B210 трябва да го разкарам явно. :/

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#54

Да, пропуснах да кажа, че говоря за В574. В210 ще да е някаква много ранна версия.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#55

Значи да отбележа няколко неща дето НЕ ми харесват след ъпдейта до 6.0 ММ
- Няма отключване с почукване. Или поне е толкова забутано, че аз не мога да го намеря.
- Няма го бързото превключване между последните две приложения, като задържиш квадратния бутон.
- Продължава да няма начин да си видиш целия трафик МБ за месеца което е мн тъпо. :/

Обаче има DTS на слушалки, най накрая, което е супер. И като цяло телефона се държи доста по добре.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#56

Информативно да попитам - оправиха ли се нещата с дрейна на батерията при 6.0?
Цитирай
#57

А някой да е открил начин да разменя мястото на квадратчето и триъгълнич ето от софт клавишите?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Globul Z3 CyanogenMod 7.2.0- RC0 KANG
Цитирай
#58

Интелигентна помощ - Лента за навигация. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#59

''Информативно да попитам - оправиха ли се нещата с дрейна на батерията при 6.0?''

Батерията издържа повече с 6.0, но си иска и настройки Smile
Цитирай
#60

Ползвате ли други лаунчери или си стоите със китайския?
Нова Прайм е на прИмоция в момента и си го купих. Само ме човърка дали ще се отрази някак си на батерията, въпреки че при други телефони не съм забелязал такова нещо.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#61

Всяко странично приложение, а и не е стоково, така или иначе дава отражение върху консумацията на батерията.

 
Цитирай
#62

Стоковия лаунчър си е 6
...
Двойно почукване за отключване има Настройки-интелигентна помощ-контрол с движения.... Превключване между приложения си е налично от квадрата .. и уж отчита дневен седмичен и месечен трафик.
Цитирай
#63

(2016-12-18, 21:55:18)HERUS написа:  ''Информативно да попитам - оправиха ли се нещата с дрейна на батерията при 6.0?''

Батерията издържа повече с 6.0, но си иска и настройки Smile
Говори в цифри /екран/.
Цитирай
#64

Екрана ми точи 26,21% при интелигентен режим и премахнати забрани за изключване на приложенията, с изключение на едно, което е оставено. 2 дена ми издържа, ако не играя по цял ден игри. Иначе го използвам активно и за разговори, и за игри, и за чат...
Цитирай
#65

Ставаше въпрос за часове с включен екран. Все пак и фоновите приложения точат батерия, но пък това е най-точното мерило за издръжливост.
Ако искаш отговори на ЛС, че тук не е мястото за въпроси като моите, но вече почнахме...
Цитирай
#66

(2016-12-18, 23:22:42)vanko929 написа:  Стоковия лаунчър си е 6
...
Двойно почукване за отключване има Настройки-интелигентна помощ-контрол с движения.... Превключване между приложения си е налично от квадрата .. и уж отчита дневен седмичен и месечен трафик.

Ей човеко, мерси за двойното почукване! Уж навсякъде рових след ъпдейта Smile
Превключването го преживях вече, не е болка за умиране Smile иначе номално си работи, като при всеки андроид, но поне при предишната ми версия на софтуера, като задържа върху квадрата веднага ме хвърляше на предишното приложение. Без да се налага да скролвам отгоре и да избирам. Но това е "бял кахър" дет се казва :Smile
За отчитането - верно че отчитал, ама аз като не съм излизал навън да направя мобилен трафик как ще разбера. ЛОЛ Smile

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#67

Здравейте, имам нужда от съвет. Сестра ми използва Р8 лайт и си затри слота за сим картата. Някой знае ли дали има друг модел на Хуауей със съвместим слот за СИМ или откъде мога да поръчам тази част?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#68

Alliexpress ?

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#69

Sim Tray се води, погледни в сайтовете. Гледам, че вървят 3-4$ две бройки.
Цитирай
#70

Добра вечер, преместих приложение в "скрити" за проба, после как се връща където му е било мястото на дисплея... Благодаря

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#71

Отиваш на Скрити приложения/Добавяне и размаркираш.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#72

Абе, момци, след смяната на часа тази нощ горе в дясно в лентата часа се актуализира, а на началния екран си седи стария час със стоковото приложение за времето... Как да го променя, че нещо зациклих

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#73

(2017-10-29, 09:51:00)Пламката написа:  Абе, момци, след смяната на часа тази нощ горе в дясно в лентата часа се актуализира, а на началния екран си седи стария час със стоковото приложение за времето... Как да го променя, че нещо зациклих
Аз го оправих като му изчистих данните от настройки -приложения-времето изчистване на данни и се оправи часа .
едит:след като избрах град отново си стана час напред явно автоматично ще се смени незнам,но при андроид 5 това не е така само при 6цата е бъгнато а приложението е едно и също..

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#74

Аз смених града и времето (часът) се актуализира. Върнах отново града, който първоначално беше избран, и часът отново се промени с един час напред. Предполагам, че самото приложение трябва да си актуализира часовника.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#75

Току що се актуализира сам, без да правя нищо, явно софтуера така е нагласен.

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)