Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P8 Lite - съвети и трикове
#76

Последната екстра за тоя телефон, особено за модела 2015-та година е да се хвърли и да си купите нов телефон !!
Казвам гомот личен опит, моят август става на 3 години, купих го веднага като излезе..?

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз наскоро го замених с нов, но бях и продължавам да съм доволен от модела. Не знам какъв ти е ''личния опит''.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#78

Личният опит е че след поредната актуализация от В630 до В632 спря да работи гугъл плей магазина, което значи че не можеш да си инсталираш нито едно приложение и телефона се ползва само за слушалка..Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#79

Трябва да има начин да се оправи. Аз още го ползвам и определено не ми е само за слушалка.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#80

Ами има начин, преинсталирах го от линка в първа страница на темата, но ми отне цял ден.,сега мога да го направя за 20 мин


Прикачени файлове Миниатюри
   

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#81

Телефонът е чук.
Малко са телефоните от нисък клас над 2 години, които се държат добре и стават за работа след такъв период.
Определено се оказа супер избор през 2015 като го купих.
Продължава да работи в друг член на семейството и определено ще има още поне 2 години добра служба
Цитирай
#82

(2018-06-04, 11:45:15)solo5 написа:  Телефонът е чук.
Малко са телефоните от нисък клас над 2 години, които се държат добре и стават за работа след такъв период.
Определено се оказа супер избор през 2015 като го купих.
Продължава да работи в друг член на семейството и определено ще има още поне 2 години добра служба

Съгласен!!!  Smile

Huawei P8 Lite 6.0/B638
[-] 1 потребител изказва благодарност на Боби61 за това мнение:
  • simonb
Цитирай
#83

Напълно прав си колега, моят го купих август 2015-та за 240-€ в Германия, изби си парите и най-вече продължава да си работи, като нов е..Wink

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#84

И аз ще се съглася, определено ми беше добра покупка. Сега го ползвам като резервен и за дистанционно на телевизора. Още е сравнително пъргав, след над 2 години сериозна употреба. Не мога да не спомена и поддръжката - до миналия месец имаше ъпдейти за модела. Това са 3 години.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)